Гарет Бейл - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32573
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 21 юли 2019 15:29

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13352
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот sapio0o » 16 дек 2019 14:53

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yWVrolNQ4RU[/youtube]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32573
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 23 яну 2020 19:12

Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 23 яну 2020 19:20

Старши треньорът на Реал Мадрид - Зинедин Зидан говори за контузията на крилото Гарет Бейл, получена снощи в 1/16-финалния мач на Купата на краля при гостуването на Унионистас де Саламанка (3:1). Уелсецът бе заменен в 53-тата минута.

"Бейл изкълчи глезена си. Мисля, че не е нищо сериозно. Ще разберем. Той не можа да продължи играта", сподели Зидан пред Marca.

30-годишният национал на Уелс все пак се разписа по-рано в мача. През този сезон Бейл изигра 15 срещи за Реал Мадрид, в които отбеляза три гола и направи две асистенции.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот kingofpop » 19 юли 2020 21:59

1914.1902 написа:Изображение



Сериозно ли някой би сравнил Бейл с Феномена :o :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32573
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 17 сеп 2020 16:32

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TMqqMpMW2yI[/youtube]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32573
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 04 сеп 2021 18:41

[center]Бейл: Тази година атмосферата в Реал Мадрид е по-приятна за мен

В момента Гарет Бейл е съсредоточен в изявите си с националния отбор на Уелс, за който в неделя предстои важен мач срещу Беларус по пътя към Световното в Катар догодина. Часове преди ключовеяя мач, звездата на „драконите“ разкри и каква е причината от началото на сезона да се намира в по-добро състояние спрямо миналата година.

„Винаги съм имал страхотни отношения с Карло Анчелоти, който продължава да бъде в същия що се отнася до това, че трябва да работиш, за да влезеш в състава. Имах добра предсезонна подготовка и добър старт на сезона. Винаги е добре да съм в добра атмосфера, а тази година очевидно има по-добра атмосфера за мен“, щастлив бе уелсецът, който започна сезона с гол в първите три мача от Ла Лига.

Той, също така разкри, защо е решил да отиде в Тотнъм под наем през миналия сезон: „Знаех, че това ще бъде добра среда за мен. Това е основната причина да отида в Тотнъм. Това беше почивка, която ми бе необходима по това време и се чувствах чудесно при „шпорите“. Определено ми помогна това да се върна на едно познато място и мисля, че това се показа отново, като играх за Уелс на Европейското и след това се върнах в Реал Мадрид“.

Той бе попитан и за бъдещето си в националния отбор, тъй като вече е на 32 години, а освен това гони кота 100 мача с фланелката на „драконите“.

„Честно казано, не съм мислил за нищо извън мача срещу Беларус. Просто мисля за всеки мач и се опитвам да му се насладя. Искам да играя на Световно първенство с Уелс. Мисля, че това би било невероятно преживяване за нацията. Сега, ние сме изцяло съсредоточени да се опитаме да го постигнем. Мисля, че всички играчи биха искали да изиграят 100 мача с националния си отбор. Много съм близо и би било добре, ако успея да го постигна. Не съм планирал да се пенсионирам. Не чувствах, че имам нужда от това. Все пак не чувствам нужда да го правя“, каза бързоногият нападател преди сблъсъка срещу Беларус от Група Е на квалификациите в зона Европа.

https://dsport.bg/beil-tazi-godina-atmo ... nt=section[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 01 юни 2022 19:45

Бейл се сбогува с Реал: За мен беше чест!

Гарет Бейл официално обяви, че напуска Реал Мадрид. Уелсецът написа емоционално писмо в социалните си мрежи, с което се сбогува с феновете на отбора.

"Пиша това съобщение, за да благодаря на всички мои съотборници, бивши и настоящи, моите треньори, всички клубни служители и феновете, които ме подкрепяха през цялото това време.

Пристигнах тук преди 9 години като младеж, който искаше да сбъдне мечтата си да играе за Реал Мадрид. Носих славната бяла фланелка, носих емблемата на гърдите си, играх на Сантяго Бернабеу, спечелих титли и бях част от това, което е постижимо само за малцина, спечелвайки Шампионската лига.

Сега мога да погледна назад и да кажа, че тази мечта се сбъдна и постигнах много, много повече от това, което съм мечтал.

Да бъда част от историята на този клуб и да постигнем всичко, което постигнахме заедно в Реал Мадрид, беше невероятно преживяване, което никога няма да забравя.

Искам също така да благодаря на президента Флорентино Перес, Хосе Анхел Санчес и борда, че ми дадоха възможността да играя за този клуб, заедно успяхме да създадем моменти, които ще станат част от историята на този клуб и на футбола.

За мен беше чест. Благодаря. Само Реал Мадрид!", написа Бейл в социалните мрежи.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 04 юли 2022 23:31

Архив.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта