Трансфери в Реал М.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
destino
Мнения: 7
Регистриран на: 25 мар 2009 18:06
Контакти:

Re: Трансфери в Реал М.

Мнениеот destino » 12 май 2009 12:37

marjb написа:Аз мисля така:Продаваме Хейнце,Гаго,Диара,Хунтелар,Снейдер,Нистелрой.От тях се очакват около 100-130млн.ерво,с тези пари се купува Роналдо и Алонсо.Говори се,че ще имаме 300 млн евро за селекция...С тях купуваме Рибери(~75 млн),Кака(80млн),Фабрегас(70млн),Ибрахимович(85 млн.).Честно казано не знам кой ще купят тази година,но съм сигурен,че Реал ще се възроди и ще е по-силен от всякога!

хмммм, викаш да изкупим футболният елит на Европа пак. :roll:
Така де, ама още една - две години без Купи и банките ще спрът да пускат заеми. Четох някъде, че разходите за мин сезон са повече от приходите.. :roll:
Бяла религия ..

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Трансфери в Реал М.

Мнениеот MORSKI » 12 май 2009 13:56

Аз съм за 1,2 класни халфа,1 нападател и всикчо друго юноши!!!!
Не може ти да се разхождаш по терена-ми не става......
Да му мисли Флорентино!!!!!

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Трансфери в Реал М.

Мнениеот mormona » 19 май 2009 01:41

Честно казано не ви разбирам.Защо е нужно за да печелите купи да купите елита на Европа?? Манчестър данеби да са взели , Есиен, Шави и Джерард за средата на терена... за да станат клубни шампиони в Англия и Света и в Европа?? Или данеби ние да сме купили Роналдо , Рибери и КАКА и отзад Тери , Фардинанд и Чех и в атака Торес , Руни , Ибрахимович и за резерва Клосе... не мисля че трябва да се дават към 300 - 400 000 000 Евро за трансфери.Вие школа нямате ли си , неможете ли от там да извадите някои качествени играчи, да ги наложите и така след време ще има резултат... затова ме дразни този клуб, просто имате история но в последни години се купуват непрестанно играчи които струват огромни цифри и чесно казано освен Зидан не мисля , че останалите в Галактикус бяха на ниво.. Bekam дойде за парите, останалите не ми се коментират, че е късно... да и Карлош тогава допълваше галактикус у беше много качествен... обаче пак мисля че това са пълни глупости.Освен това от тия сичките няма да купите и половината според мене.Не съм сигурен ама се съмнявам, че Кака ще напусне, или дори оня английски лиглю, или Рибери.Засега това са само глупости, щом няма преговори и да се каже и от двете страни , си е обща приказка.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

marjb
Мнения: 131
Регистриран на: 10 май 2009 17:07

Re: Трансфери в Реал М.

Мнениеот marjb » 19 май 2009 16:23

Абе,ти мислиш ли като говориш???Кажи ми 1 качествен играч купен от Реал през последните 2-3години??През това време добрите остаряха и се купуваха само салби играчи!Вие си купихте Анри,Алвеш,Кейта миналата година...А пък и щом можем защо да не го направим?

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Трансфери в Реал М.

Мнениеот fr3ak_boy » 03 юни 2009 19:48

marjb написа:Абе,ти мислиш ли като говориш???Кажи ми 1 качествен играч купен от Реал през последните 2-3години??През това време добрите остаряха и се купуваха само салби играчи!Вие си купихте Анри,Алвеш,Кейта миналата година...А пък и щом можем защо да не го направим?

Защото новите класни играчи не играят със сърце, а за пари, а с пари сърце не се купува.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта