Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот MORSKI » 03 май 2009 00:22

Да разформироват ли Реал Мадрид??? Болно ми е не знам къде съм сега..
Такова унижение няма-миналата година ние ги унижихме по този начин и 4 ката им беше най-малкоот,но признавам в моемнта-Реал мадрид е всичко друго ,но не и отбор.
6 години подред се унижаваме в Шампиоснката лига....
Тази година брахме най-гоемия си срам от дълги години-4 ка от лИвъра и 6 ца от Барса...
И аз пордължавам да съм фен на това подобие на отбор...
Дано Флрентино промени нещо,но в момента ме е жал.
Гледах мачът с група познати, бяхме в един бар-3,4 фена на Барса и 3 на Реал....Няма такова унижение потънах в дън земя :(
За мен да изгонят вискчи без Икер и Раул и да се свършва-каква е тази смешна защита,какви са тези нелепи футболсити!!!!!!!!
НА МЕН МИ ПИСНА!!!!!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот durex » 03 май 2009 00:29

Еми братле остава ти само едно смени Отбора :D ;)


Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот kartago » 03 май 2009 00:32

MORSKI написа:Да разформироват ли Реал Мадрид??? Болно ми е не знам къде съм сега..
Такова унижение няма-миналата година ние ги унижихме по този начин и 4 ката им беше най-малкоот,но признавам в моемнта-Реал мадрид е всичко друго ,но не и отбор.
6 години подред се унижаваме в Шампиоснката лига....
Тази година брахме най-гоемия си срам от дълги години-4 ка от лИвъра и 6 ца от Барса...
И аз пордължавам да съм фен на това подобие на отбор...
Дано Флрентино промени нещо,но в момента ме е жал.
Гледах мачът с група познати, бяхме в един бар-3,4 фена на Барса и 3 на Реал....Няма такова унижение потънах в дън земя :(
За мен да изгонят вискчи без Икер и Раул и да се свършва-каква е тази смешна защита,какви са тези нелепи футболсити!!!!!!!!
НА МЕН МИ ПИСНА!!!!!

А стига ве, пич ! Не се вживявайте толкова ! Това са два испански отбора все пак ! Нито ти ще решиш разформироването на "Реал" , а и е факт, че в момента Барса са събрали невероятни футболисти!.... Направили са машина за футбол и не е срамно да загубиш от такъв отбор ! Поне такова е моето мнение !

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот MORSKI » 03 май 2009 00:32

durex написа:Еми братле остава ти само едно смени Отбора :D ;)


Няма как на този отбор симпатизирам откак се помня.....Много е лесно да си фен на проспериращ отбор-както е модерно да си фен на Юнайтед и Барса-ужасно трудно и непоносимо е да си фен на разбитата команда-Реал Мадрид-прекалено е унизително........ :(

Картаго не е само до Барса...Видя ги как играха срещу 8 в защита.....Да играеш за Реал е нещо повече от това да си футболсит-трябва да имаш сърце, а такова има само Икер-благодаря му,ако не беше той мачът не занм как щеше да свърши!!!!!!!
Последна промяна от MORSKI на 03 май 2009 01:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
zalozite
Мнения: 474
Регистриран на: 07 окт 2008 00:27
Контакти:

Re: Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот zalozite » 03 май 2009 00:44

Какво му има на Реал , играят си хората. това, че барса е прекалено силна тази година не значи, че са слаби! Толкова си могат. барса ги е била няколко пъти с по 3:0 за последните години, така, че това 2:6 не е някаква изненада! ;)
http://zalozite.net футболни прогнози за деня

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот kartago » 03 май 2009 00:46

MORSKI написа:
durex написа:Еми братле остава ти само едно смени Отбора :D ;)


Няма как на този отбор симпатизирам откак с епомня.....Мноог е лесно да ис фен на проспериращ отбор-както е модерно да си фен на Юнайтед и Барса-ужасно трудно и непоносимо е да си фен на разбитата коанда-Реал Мадрид-прекйалено е унизително........ :(

Картаго не е смао за браса...Видя иг как играха срещу 8 в защита.....Да играеш за Реал е нещо повече от това да си футболсит-трябва да имаш сърце, а такова има само Икер-благодаря му,ако не беше той мачът не занм как щеше да свърши!!!!!!!

Разбирам ти мъката, уважавам мнението ти и подкрепата която даваш, но разбери, че това е само спорт ! И човек трябва да умее и да губи !!!... Реал са достоен отбор, но понякога има и по-добри ! Тази година ще са вицешампион на Испания, живот и здраве, догодина може да са шампиони ! Все пак и Реал мачка много отбори, едва ли феновете на тези отбори реагират като тебе ! Животът продължава!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот durex » 03 май 2009 00:57

Цялата работа идва от Нистелрой,докато беше здрав oтбора мачкаше,сега като го няма пална трагедия...

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот MORSKI » 03 май 2009 01:04

kartago написа:
MORSKI написа:
durex написа:Еми братле остава ти само едно смени Отбора :D ;)


Няма как на този отбор симпатизирам откак с епомня.....Мноог е лесно да ис фен на проспериращ отбор-както е модерно да си фен на Юнайтед и Барса-ужасно трудно и непоносимо е да си фен на разбитата коанда-Реал Мадрид-прекйалено е унизително........ :(

Картаго не е смао за браса...Видя иг как играха срещу 8 в защита.....Да играеш за Реал е нещо повече от това да си футболсит-трябва да имаш сърце, а такова има само Икер-благодаря му,ако не беше той мачът не занм как щеше да свърши!!!!!!!

Разбирам ти мъката, уважавам мнението ти и подкрепата която даваш, но разбери, че това е само спорт ! И човек трябва да умее и да губи !!!... Реал са достоен отбор, но понякога има и по-добри ! Тази година ще са вицешампион на Испания, живот и здраве, догодина може да са шампиони ! Все пак и Реал мачка много отбори, едва ли феновете на тези отбори реагират като тебе ! Животът продължава!



Виж сега там е работата,че всеки отбор си има и спадовете,но Реал Мадрид в послендите 6 години не прилича на отбор...Само миналата година в Испания,но тогава Барса бяха много,ама много зле.Вярно е,че мачкахме,но трябва да си призная,че не играехме нещо кой знае какво...И в лигата пак се осрахме...
Не може отбор,който претендира да е най-добър в света за 20 век да се излага по този начин..
Реал Мадрид не е просто отбор като тези,които е побеждавал в Примера-това е институция!!!
Мен не ме боли отлкова от резултата,а от безумната и грозна игра-ето това не е Реал,който аз помня и искам да видя!!!!

valantain
Мнения: 131
Регистриран на: 10 окт 2008 18:57
Контакти:

Re: Да се разформирова ли Реал Мадрид??????

Мнениеот valantain » 03 май 2009 01:08

Няма как на този отбор симпатизирам откак с епомня.....Мноог е лесно да ис фен на проспериращ отбор-както е модерно да си фен на Юнайтед и Барса-ужасно трудно и непоносимо е да си фен на разбитата коанда-Реал Мадрид-прекйалено е унизително........ :

Пич аз също съм им фен вече от над 20 години истина е че последните години сме много зле(по специално в Европа) аз издържах днес само 1полуврме като ги гледах разбрах накъде отиват нещата .
Освен Раул и Касиас само за мен и Робен става другото е плява....
Дано се оправим скоро че мъката е Голяма!!!!!!!


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта