Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот 1914.1902 » 16 юли 2021 09:09

Новият треньор на Реал Мадрид Карло Анчелоти има да решава много важен проблем, който неговите предшественици Юлен Лопетеги, Сантиаго Солари и Зинедин Зидан не успяха да решат. Той е свързан с головата мощ на отбора. Статистиката показва, че “Белият балет” бележи с гол по-малко средно на мач, откакто Кристиано Роналдо си тръгна от “Сантиаго Бернабеу”, пише “AS”.

Докато португалецът бе част от състава на Реал Мадрид, тимът вкарваше средно по 2,66 гола на мач. През миналия сезон обаче мадридчани имаха средна стойност от 1,69 гола на мач.

Друг проблем е, че клубът бе напуснат от втория си най-добър голмайстор след Карим Бензема. Ветеранът Серхио Рамос замина в посока Пари Сен Жермен, след като не се разбра с шефовете и не подписа нов договор.

Така положението на “Бернабеу” не изглежда особено розово. Първият вариант пред клуба е спешно да намери качествен голмайстор, който да привлече до края на трансферния прозорец. Говори се за интерес към Килиан Мбапе и Ерлинг Холанд, но заради трудната финансова ситуация в клуба, привличането на някой от тях изглежда доста трудна задача.

Другата опция е Анчелоти да опита да развие потенциала на нападателите, с които разполага - Лука Йович и Мариано Диас. Лошата новина за наставника е, че те отбелязаха общо три гола през миналата кампания с екипа на Реал.

Италианският специалист може да погледне и към Гарет Бейл. Уелсецът направи нелош сезон под наем в Тотнъм, където се отчете с 16 попадения или средно по 1 гол на всеки 104 минути. Сега той се завърна в Реал и е на разположение на наставника, ако той реши да разчита на него. Със сигурност Анчелоти ще се надява и крилата Марко Асенсио и Винисиус Жуниор да повишат успеваемостта си пред гола.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот 1914.1902 » 13 авг 2021 20:37

[center]Анчелоти за Мбапе, Йодегор, Бейл и Меси
[/center]
[center]Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти даде интересна пресконференция преди старта на сезона в Ла Лига, по време на която говори за бъдещето на Мартин Йодегор и ролята на Гарет Бейл, за интереса към Килиан Мбапе и за раздялата на Лионел Меси с Барселона. Анчелоти добави, че харесва състава, с който разполага, но до 31 август клубът може да предприеме нещо на трансферния пазар.

За Мбапе и евентуалния му трансфер в Реал:

"Не искам да говоря за играчи, които не са тук. Аз наистина харесвам настоящия състав, защото в него има много добър микс от ветерани и млади играчи. Открих много интересни младежи като Мигел, Бланко, Арибас, Марвин... И ветераните... Видях в Модрич страхотен ентусиазъм, а Каземиро се е развил много от предишния път, в който бях тук. Не ми изглежда правилно да говоря за играчи, които не са част от този състав.

За бъдещето на Йодегор:

"Това, че не е регистриран до момента, е технически въпрос. Такива са обстоятелствата. Нямахме възможност да регистрираме всички. Финалният списък обаче трябва да бъде обявен на 2 септември. Йодегор се справя добре. Говорих с него и му казах, че има осем футболисти на неговата позиция. Това обаче не означава, че си тръгва. Той трябва да реши".

За ролята, която ще има Бейл:

"Всеки знае, че Бейл е страхотен играч. Оценката ми за него е много добра. Той тренира с ентусиазъм всеки ден. Ако се справя добре, ще играе, ако не – ще играе друг. Конкуренцията е за всички, а тя е голяма. В този първи месец той се справя добре. След това ще видим какво ще показва на терена".

За това, че Меси вече не е част от Барселона:

"Бях изненадан, защото той е знамето на Барселона, откакто бе дете. Аз обаче съм във футбола от 42 години и съм виждал много играчи да сменят фланелката. Уважавам дълбоко решението на Барселона и Меси. Ние ще се конкурираме с Барса и Атлетико. Дори без Меси, това винаги ще е голям клуб и един от най-добрите отбори в света. Това няма да се промени за нас".

За трансферния прозорец:

"Съставът е много добър, но прозорецът затваря на 31 август. Не мога да кажа, че няма да направим нищо до тогава".

Анчелоти освен това потвърди, че вчера Марсело е получил контузия в бедрото по време на тренировката на отбора.[/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот 1914.1902 » 21 авг 2021 18:36

[center]Анчелоти: Идеите ми съвпадат с тези на клуба

Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти даде пресконференция преди мача на своя тим срещу Леванте, в която засегна редица от най-интересните теми, свързани с „кралския клуб“ в момента.

Той заяви: „Идеите ми съвпадат с тези на клуба. Този отбор може да се бори във всички турнири. Имаме много топ играчи, не мога да ги изредя всичките. Отборът е пълен със звезди. Ангажиментът е голям. Титлите се печелят, когато звездите работят за отбора“.

По повод ситуацията с Еден Азар, Карлето каза: „Азар не е на оптимално ниво, но е близо до възстановяване. В негово лице виждам играч, който не се страхува да влиза в единоборства и да се бори“.

„Той взе това решение. Работил е много усилено тук. Мисля, че ще се представи добре“, каза италианският специалист по повод трансфера на Мартин Йодегор в Арсенал.

Анчелоти не пропусна да каже и какво иска да види от своите възпитаници при гостуването на Лeвaнте: „Трябва да повторим това, което направихме срещу Алавес. Подобрението трябва да е в това, което беше направено през първото полувреме, в това да сме по-интензивен и по-бързи с топката. Харесва ми как изглежда отборът“.

Двубоят между Леванте и Реал Мадрид ще бъде в неделя (22 август), от 23:00 часа.[/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот 1914.1902 » 11 сеп 2021 20:58

[center]АКЦЕНТИТЕ ОТ ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА НА КАРЛО АНЧЕЛОТИ ПРЕДИ МАЧА УТРЕ СЪС СЕЛТА.


Карло Анчелоти: „Утре ще бъде специален ден, ще се върнем на нашия стадион, но най -важното са трите точки.“
*Възстановихме Модрич, Начо и Менди."
*Марсело е добре, Менди и Мигел също, има голяма конкуренция за позицията на левия бек, възстановихме и Модрич и Начо, отборът е в добра форма."
*Мариано поиска да напусне в края на трансферния прозорец, но не намери отбор.“
*Южноамериканските играчи?! Върнаха се вчера и тренираха малко, нямат проблем да играят, ще говоря с тях и ако има уморен играч, той няма да играе."
*Разочарован, че сделката с Мбапе не е завършена?! "Не, разбира се, той е страхотен играч, но му пожелаваме късмет в Париж, имаме силен отбор."
*Има проблем с насрочването на мачовете, който ФИФА и УЕФА трябва да разрешат. Мисля, че е добре местната лига да взема решения за запазване здравето на играчите. "
*Азар?! Той изигра добри мачове за Белгия, аз съм щастлив за него и развълнуван и съм сигурен, че ще се върне към най -доброто."
*Имам най -добрите полузащитници в света, всички го казват, не аз, Каземиро, Кроос, Модрич, Иско, Валверде ... Не мога да използвам всички и търпението е важно за тях. Важното за тях е да приемат решението ми. "
*Тони Кроос?! Не бързаме, той се подобрява, но не мога да кажа кога ще се върне. Искаме да го направим постепенно."
*Изглежда ми малко странно, че някой, който ръководи УЕФА, казва, че клуб, спечелил 13 Шампионска лига, е некомпетентен. Ако случаят е такъв, какво означават за него другите клубове? ”
*Камавинга ?!"Играл е във Франция с френския U-21 ... Той е развълнуван, мотивиран да бъде тук. Той влезе добре в отбора и има много качества. На разположение е за утрешния мач . "
*Разлика с предишния Анчелоти?
Надявам се да бъда по -добър . Имам повече опит. Бях в Мюнхен, Неапол, Евертън . Имам голям ентусиазъм да се върна. ”
За да се подобри, треньорът трябва да се наслаждава на опита, който има, а също и да не поглежда назад, да гледа напред. Във футбола винаги има какво да научиш. "
*Южноамериканските международни играчи: „Ще говоря с тях утре. Изглежда, че възстановяването след пътуването е добро. "
*Бернабеу е стадион, който винаги е помагал на отбора, това е много специален ден и трябва да го завършим с добра игра. *Първи, с три точки е максималната цел.
Трябва да играем добре, да предложим добро шоу. "[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот paceto » 17 сеп 2021 23:20



Напълно вярно и дано се работи в тази посока.


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот paceto » 23 сеп 2021 01:07

За сега си изпълни обещанието.


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот paceto » 27 сеп 2021 20:29

АНЧЕЛОТИ: ,МОГА ДА МИСЛЯ,ЧЕ ПОДХОДЪТ Е ГРЕШЕН,НО НИКОГА НЯМА ДА ГО ПРИЗНАЯ ОФИЦИАЛНО

Реал Мадрид приема Шериф Тираспол във втория кръг от груповата фаза на Шампионската лига. След ,като победи Интер в Милано и след равенството у дома срещу Виляреал в събота, Карло Анчелоти се появи на пресконференция, за да анализира новините преди мача.

Как е Менди: „Той е доста добре, сега имаме два мача и след почивката ще го поставим в състояние да играе, когато се върнем.“

Ролята на Бензема с младите футболисти: „Не знам дали говорят насаме, но всеки ден имам късмета да видя един от най-добрите професионалисти в света, който има смирение и ангажираност всеки ден."

Стартиращи и резерви: „Нямам отбор А и отбор В, трябва да избера играчите, които ще започнат играта."

Много халфове: "За нас е важно, че в средата имаме Модрич, Каземиро, Кроос, Валверде, Иско, Асенсио, Камавинга ... всички те ще бъдат полезни. ..

Критики: "Не бях изненадан, подходът ... разбира се, ако ме попитате дали планът е грешен, мога да мисля или мога да призная, че е бил, но никога няма да го призная официално. Понякога критиката помага да се подобрим.

Футболисти ,които не се познават: Малко е по -сложно, но Милитао и Алаба се справят много добре, имахме чисти мрежи. Подобряваме се. Това е колективен ангажимент, не само в отбрана. Милитао и Алаба могат да свикнат да играят заедно, но те започнаха добре ".

Шампионската лига: „За нас да представляваме този клуб е нещо специално, това е по -сложно, по -трудно състезание, ние сме свикнали да го печелим от другите, имаме малко предимство."

План за Модрич : "С Лука съм щастлив, той имаше контузия и се върна добре. Когато сменя играч в 75 -ата минута, това не е защото той е направил грешка, а защото искам да вложа свежест. Лука през второто полувреме срещу Виляреал промени играта. Динамиката на играта, той играеше като халф, контролиращ Капу, но аз не го смених, защото не се справи добре. Трябва също да има предвид, че той е на 36 години.

Сравнение със Зидан: "Трудно е да се каже, защото играчите се промениха малко, съставът се промени и аз не обичам да сравнявам този отбор с този, който Зизу е имал. Зизу направи най -доброто от себе си, бих искал да мога спечеля, три последователни пъти Шампонска лига .

Шампионска лига се завръща на Бернабеу: "Това е мач от Шампионска лига, всички мачове от Шампионската лига трябва да бъдат добре подготвени, ние сме много развълнувани да се върнем на Бернабеу, защото имаме много добри спомени. Шерифът се справя добре, ще бъдем внимателни, защото това е отбор, за който не се знае много, но е организиран, бърз отпред ... трябва да поставим максимална концентрация, трябват ни три точки ".

[Маrca]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот paceto » 23 дек 2021 20:41


Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот 1914.1902 » 04 яну 2022 23:05

[center]Анчелоти иска Реал Мадрид да спечели Купата на Краля

Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти заяви, че целта на отбора е да спечели Купата на Краля.

"Това е различен мач, пряка елиминация. Играем като гост във важен турнир. Целта ни е да спечелим купата. На теория сме по-качественият отбор, но ни трябват много неща - да печелим дуелите, да се концентрираме върху статичните положения. Някои играчи имат леки проблеми: Бензема, Модрич, Менди. Куртоа е единственият, който няма да играе, защото искам да видя Лунин", каза италианецът.

"Предпочитам да не говоря за Мбапе или други футболисти, които не са част от нашия отбор. Поддържам добри отношения с агента Бранкини, но предпочитам да не говоря за това", пренебрегна Анчелоти темата дали може Килиан Мбапе да премине в Реал още през януари.

"Нямаме идея да продаваме през януари, защото нямаме оферти, нито необходимост. Бейл не е контузен. Той не се чувства добре и прави специфични тренировки. Може да играе срещу Валенсия или ще го вземем за Суперкупата. Той има още 6 месеца договор и иска да го изпълни. Фактът, че не коментираме контузиите е избор на клуба, който уважава личното пространство на играчите", обяви треньорът.

"Искам да е ясно - в този мач искам да дам минути само на един футболист - Лунин. Иначе ще дам възможност на най-добрия състав. Това не е мач, в който ще давам шанс на по-малко игралите футболисти", категоричен бе Анчелоти.

"Очевидно е, че мачове като този с Хетафе ни струват много. Трябва да правим нещо различно в тях, когато нямаме никакви пространства. Нужно е да се движим повече без топка, да играем по-директно. Трябват ни играчи, които могат да движат топката между линиите, за да може нападателите ни да я атакуват. Искам да тренираме това, защото е начин да имаме повече положения срещу затворените отбори", завърши Карло Анчелоти.[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Карло Анчелоти - треньор на Реал Мадрид

Мнениеот paceto » 05 яну 2022 02:23

Това за Лунин ми харесва.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта