Liverpool - Real Мнения

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Liverpool - Real Мнения

Мнениеот MORSKI » 11 мар 2009 00:21

Срам ме е Мормоне,но какво да направя,обичам го този отбор...Лесно е да си фен ан Челси или Манчестър и когато бият да станеш за Байерн примерно,ако те са силни.....Но аз съм фен на Реал от 10 години,помня силните му години,но такъв срам не съм брал......

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Liverpool - Real Мнения

Мнениеот bojkyy » 11 мар 2009 01:09

няма толкова скандален садия направо гавра беше тва с футбола :evil:
Последна промяна от bojkyy на 11 мар 2009 09:54, променено общо 1 път.
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44050
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Liverpool - Real Мнения

Мнениеот rhaegar » 11 мар 2009 03:07

Никаква дузпа нямаше,тя ги срина окончателно.Не знам тоя Бенитез какво прави на съдиите,че винаги ги бутат.Предполагам,ама по добре да не казвам.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Liverpool - Real Мнения

Мнениеот samobotev » 11 мар 2009 10:00

Maча ще е копие на първия Ливърпул ще се бетонират и ще чакат на контри,а сега ще са с Тевес и Джерард за разлика от първия мач така,че аз давам 3-0 за тях.

почти познах саме дето стана 4-0 а не 3 хехе.
Колкото до мача пълно превазходство на Ливърпул през целия мач по всички части на терена,изпуснаха поне още 4-5 чисти гола.Дузпа наистина нямаше но при резултат 4-0 това едвали може да е някакво оправдание,още повече,че Реал се канеха още преди първия мач,че ще разбият Ливърпул с 3 гола разлика.
След първия мач някои говореха за антифутболния отбор на червените,много ми е интересно сега какво ще кажат,сигурно нещо от сорта съдията *******,поряза ни подигра се с труда на момчетата.
:D :D ;)

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Liverpool - Real Мнения

Мнениеот mormona » 11 мар 2009 16:23

както не съм навит да гледам в един отбор всички футболни величия на нашето време.Примерно Сити които искат да купят всички играчи за по над 100 милиона.Ако това стане, пази боже, аз мяй вярно ще се откажа от футбола , защото от Сити ще има само реклама а останалите отбори ще кретът с деца от школата... както и да е това е обширна тема.Но мисълта ми е, че почва да става доста страшно и нещо друго ( не и за феновете на английския футбоил разбирасе) вижда се за 3та поредна година, че английските отбори газят наред сичко в Европа.Нямат успех само за УЕФА наскоро , въпреки че преди няколко години Мидължбро средняка игра финал. Сега се очаква именно Сити да направи нещо в тоя турнир.. мисълта ми е , че Real , бяха унижени и то с 4-5 гола, къде ще му излезе края... Ливърпул да говорят преди мача , че ще бият с 3 гола, и накрая биха ама не с 3 а с 4... И то гранда от Испания.Ами ако довечара Рома отнесе няколко парцала и стане 3-4 на Нула ... И Манчестър също победи Интер... ( Дай боже ). Тогава ще имаме в другата фаза един немски , можеби 3 испански , 4 английски клуба... нещо такова.Пак англичаните газят наред , да не говорим че първенството им е най - скъпото в света...Почва да си става Лигата като кръг от премиер6ип.. някоя Супер събота, отборите от топ 4 играят помежду си.
Можеби Астан Вила е способна да пробие малко топ 4 и догодина Вила , ако направи подобен пробив , е това ще е достатъчно показателно.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта