Денят за отбора

Модератори: SkArY_9, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 10 май 2019 04:03

paceto"
[quote="Thsmith написа:
# и без такива окончания иньо ЕЙ : ) Да не съм някое племе с обеца на носа и листа вместо бельо : )

Да не мислиш, че случайно го написах така. :lol:[/quote]
Ей, знам си аз, че сте големи гадинки вие магарета : ) )) И за това даже не може да обвиня онзи Кениец : )

Furious_Monk написа:Мен нещо не ме влече тази тематика, така че май тук ще съм пас. Но мисля скоро да ударя едно рамо на Рим, един от любимите сериали, а измина доста време откакто го зяпах , освен ако не излезе нещо интересно.

Изображение

Между другото, така както е тръгнало, може и един филм за живота на Гарет Бейл да направят. Противоречив като футболист, с ярко изразени възходи и падения в кариерата.

Атия беше много добра ; ) за разлика от клеопатра примерно :lol:

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 10 май 2019 04:14

Защо бе, виж какви изразителни очи има... Освен ако имаш предвид като литературни образи, плод на импровизация и повечко фантазия от страна на сценаристите, а не чисто визуално.

Изображение

Преди милиони години, още в зората на човечеството, бях гледал някаква фантастика Андромеда, може и в космоса да поскитаме малко... че съм я позабравил....

LM10
Контакти:

Мнениеот LM10 » 10 май 2019 12:31

Щом и на Смит му харесва Йович, то трансферът на сърбина е задължителен :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 10 май 2019 12:57

Според мен, Йоренте трябва да отиде в Германия. В Англия е много вероятно да си разбие кариерата, особено в Арсенал или Юнайтед. Просто тия два отбора в момента не развиват играчи, което би означало една загубена година за него. А това е много време във футбола, особено за човек на неговата възраст.

Немците развиват играчи като никой друг, Италия е втори избор. В Испания само в Атлетико може да си вдигне нивото, но няма кой да го пусне там.

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 11 май 2019 00:29

Furious_Monk написа:Защо бе, виж какви изразителни очи има... Освен ако имаш предвид като литературни образи, плод на импровизация и повечко фантазия от страна на сценаристите, а не чисто визуално.

Изображение

Преди милиони години, още в зората на човечеството, бях гледал някаква фантастика Андромеда, може и в космоса да поскитаме малко... че съм я позабравил....

Какви очи бре? Тя прилича на момче. Няма нищо какво да пипнеш, няма бедра, цици, нищо и отгоре на това има мъжка прическа. :lol:

A.Pinochet

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 11 май 2019 02:10

Нищо не разбираш от модерни прически. В днешно време жените приличат на мъже и мъжете на жени... все едно си излезнал от някоя пещера... :lol:

Вярно циците са малки, но ако не си някой цицоман, едва ли е проблем... С перука си изглежда много прилично жената.

Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 11 май 2019 03:14

Ебати приличното! С ръка на сърцето ти казвам, че дори не бих я забелязал на улицата. :lol: Да не кажа, че доста ще се почудя дали е кльощаво и дребно момче или момиче :lol: Атия беше красавицата в този сериал. И онези двете бандитки на Пуло и Ворений от престъпния им период бяха добри.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 11 май 2019 06:37

Индира Варма не ме радва много, но Зулийка Робинсън не бих я разочаровал...

Изображение

sinfen14
Контакти:

Мнениеот sinfen14 » 11 май 2019 14:16

Чернобил е топ.Адски силен първи епизод.

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 11 май 2019 19:52

Furious_Monk написа:Индира Варма не ме радва много, но Зулийка Робинсън не бих я разочаровал...

Изображение

Поли... а не това "момче", което играеше Клеопатра : )

A.Pinochet

Върни се в “Реал Мадрид”