Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 09 сеп 2018 12:42


Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 09 сеп 2018 23:56

yagarr написа:
Няма как играч спечелил 4 златни топки с Реал и с такъв принос за отбора да не е най-великия.Никой от изброените от теб футболисти(колкото и да са велики) нямат такъв принос за Реал какъвто Кристиано има.Остави това че има 450 гола в 438 мача (нечовешко постижение) какво да кажем и за 119-те му асистенции ?За характера и лидерските качества по-добре си ги изтрий от коментара защото си е направо комично.За себеотрицанието и отборния дух съм съгласен по скоро.Няма как един истински привърженик на Реал да е доволен от продажбата на най-добрия си играч, играча който носи Реал на гърба си толкова колкото никой друг.И да за мен това те прави хейтър.

ЗТ отдавна не е мерило за величие или футболни качества. По-скоро за медийно и пазарно влияние на мениджъри, президенти и компании.
Приносът за Реал... повтарям: не го отричам. 450 гола (не знаех точната бройка, честно) са нечовешка цифра, наистина. Обаче... от колко опита? Крис е един от най-неефективните нападатели в Европа, в последните години. Щото се опитва да завършва всяка атака, да стреля от всяка точка, в гонене на голове, рекорди, Топки, пичичита и индивидуални награди. И друг път съм го казвал - винаги ще предпочитам 500 гола от 10 играча, отколкото 450 от един. И стига с тия голове! Едно спасяване има точно толкова ефект върху изхода на мача. Колко спасявания има Икер в кариерата си? Даже Кейлор може да е минал 450... Колко атаки е спрял Рамос, колко е започнал Модрич? Защо броим само головете?
За характера и лидерските качества - за теб може да е комично, ама за мен е жалко да гледам как някой недоволно ръкомаха, щото негов съотборник е вкарал, а не той (за да не сме пристрастни - виж последния гол на Манджо в Юве.) Лидерите мислят за отбора, не за Топките си.
А "продажбата на най-добрия играч" и "носенето на гръб"... да, няма как един истински привърженик да е доволен. Но Роналдо отдавна не е нито едно от двете, затова смятам, че трансферът му за 100м., на тази възраст си е УДАР! И съм доволен, щото искам Играчите ни да играят за Отбора, а не отбора - за витрината на един играч.
За самия Роналдо - изключително уважавам това, което е постигнал, имайки предвид откъде е тръгнал. Това, което (може би) мразя е маркетинговия му ореол. Медийната пушилка. Егото, напомпано от системата. Иконата, създадена от търговците... Такива работи. На него мога да му пожелая само успехи оттук-насетне и да му благодаря за хубавите моменти, които ни е дал. Ама Най-Велик... не е! Няма как да бъде! Пък ти щом си казал - хейтър съм. :)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 09 сеп 2018 23:59

1914.1902 написа:

Жив и здрав да е, да отбележи 33-тата с требъл! :)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 10 сеп 2018 00:03

Stones.66 написа:Тази вечер, срещу Ънглия, Иско пак беше най-слабия на терена за Испания. Какво му става на тоя . . . мамка му!! :evil: Че и на всичко отгоре е титуляр!!

Бе явно виждат нещо в него тия тренерчета... На мен винаги ми е напомнял за младия Зидан, ама това достатъчно ли е за титуляр в Реал? :)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 10 сеп 2018 00:11

"Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес е взел решение да изтегли мегакредит в размер на 574 милиона евро, за да финандира реконструкцията на „Сантиаго Бернабеу“, съобщава „AS“. Първоначалните планове сочеха, че ремонтните дейности по стадиона ще възлизат на 400 милиона евро, но след направените преизчисления е станало ясно, че сумата, която е нужна е 574 милиона евро."
А ние чакаме да пръсне 3-400 милиона за трансфери... Ми той пести човека, за ремонт. :mrgreen:
Само не ми стана ясно какво толкова ще ремонтират за над половин милиард. И каква част от тези пари ще се усвоят от фирмите на Перес. Иии... колко години Клубът ще влачи тези дългове...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 10 сеп 2018 00:25

Като цяло да го направят най модерният стадион в Света като ще вкарат и не малко технология в него. Щяло да има и видео стени горе високо, които ще са 360 градуса т.е. ще покриват целият стадион от край до край, покрив и нова облицовка и всичко това струва не малко пари то е ясно. Жалко, че няма как да му се вдигне капацитета понеже местоположението на стадиона не позволява.

Това е проекта, който беше одобрен през 2014, ама е много вероятно да има промени по него.
Ремонтите трябваше да започнат поетапно това лято и да завършат до към 2021, ама нещо се обърка около спонсорите и се отложи. Имаше идея една фирма да даде парите, но искаха да се промени и името на стадиона за определен период, ама Перес май нещо в последствие е дал ръчната около това.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ci--X4cCJ2c[/youtube]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 10 сеп 2018 00:47

paceto написа:Като цяло да го направят най модерният стадион в Света като ще вкарат и не малко технология в него. Щяло да има и видео стени горе високо, които ще са 360 градуса т.е. ще покриват целият стадион от край до край, покрив и нова облицовка и всичко това струва не малко пари то е ясно. Жалко, че няма как да му се вдигне капацитета понеже местоположението на стадиона не позволява.

Видеостени, покрив, ОК... ама не вярвам да са ЧАК толкова скъпи. А капацитета няма да го вдигнат, щото трябва място за нов мол, хотел, евентуално джакузита във вип-боксовете... Абе повече вип и по-малко футбол виждам аз в този проект, както и добри печалби за изпълнителите. (... познай чии фирми ще прилапат големите поръчки :mrgreen: )

(...дано да е просто параноя, генерирана от постоянните "схеми" и "усвоявания" у нас... ама в Испания не е много по-различно, май.)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 10 сеп 2018 01:11

Повярвай ми струват много пари технологиите, а и не всичко опира само до тях като предполагам, че ще се обновят седалките, елементите за покрива изобщо не са евтини и се правят от висококачествени материали, за да не стане някой гаф.

И не няма да има хотел именно защото няма къде да се построи, а такива са били първоначалните планове. Няма как да се разширява освен нагоре, а нагоре вече не е много приятно да се гледа мач и затова най много да го вдигнат с 4-5 хиляди, а не да речем да го направят 100,000.

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Денят за отбора

Мнениеот yagarr » 10 сеп 2018 04:43

Real написа:
yagarr написа:
Няма как играч спечелил 4 златни топки с Реал и с такъв принос за отбора да не е най-великия.Никой от изброените от теб футболисти(колкото и да са велики) нямат такъв принос за Реал какъвто Кристиано има.Остави това че има 450 гола в 438 мача (нечовешко постижение) какво да кажем и за 119-те му асистенции ?За характера и лидерските качества по-добре си ги изтрий от коментара защото си е направо комично.За себеотрицанието и отборния дух съм съгласен по скоро.Няма как един истински привърженик на Реал да е доволен от продажбата на най-добрия си играч, играча който носи Реал на гърба си толкова колкото никой друг.И да за мен това те прави хейтър.

ЗТ отдавна не е мерило за величие или футболни качества. По-скоро за медийно и пазарно влияние на мениджъри, президенти и компании.
Приносът за Реал... повтарям: не го отричам. 450 гола (не знаех точната бройка, честно) са нечовешка цифра, наистина. Обаче... от колко опита? Крис е един от най-неефективните нападатели в Европа, в последните години. Щото се опитва да завършва всяка атака, да стреля от всяка точка, в гонене на голове, рекорди, Топки, пичичита и индивидуални награди. И друг път съм го казвал - винаги ще предпочитам 500 гола от 10 играча, отколкото 450 от един. И стига с тия голове! Едно спасяване има точно толкова ефект върху изхода на мача. Колко спасявания има Икер в кариерата си? Даже Кейлор може да е минал 450... Колко атаки е спрял Рамос, колко е започнал Модрич? Защо броим само головете?
За характера и лидерските качества - за теб може да е комично, ама за мен е жалко да гледам как някой недоволно ръкомаха, щото негов съотборник е вкарал, а не той (за да не сме пристрастни - виж последния гол на Манджо в Юве.) Лидерите мислят за отбора, не за Топките си.
А "продажбата на най-добрия играч" и "носенето на гръб"... да, няма как един истински привърженик да е доволен. Но Роналдо отдавна не е нито едно от двете, затова смятам, че трансферът му за 100м., на тази възраст си е УДАР! И съм доволен, щото искам Играчите ни да играят за Отбора, а не отбора - за витрината на един играч.
За самия Роналдо - изключително уважавам това, което е постигнал, имайки предвид откъде е тръгнал. Това, което (може би) мразя е маркетинговия му ореол. Медийната пушилка. Егото, напомпано от системата. Иконата, създадена от търговците... Такива работи. На него мога да му пожелая само успехи оттук-насетне и да му благодаря за хубавите моменти, които ни е дал. Ама Най-Велик... не е! Няма как да бъде! Пък ти щом си казал - хейтър съм. :)

След като Крис е от "най-неефективните нападатели,щото се опитва да завършва всяка атака", разчитай на Бензи и Бейл, ще видиш как ще ни оправят тоя сезон :P Съгласен съм напълно за омаловажаването на другите позиции в играта спрямо нападателите-головете.Но все пак гола си е най-голямата тежест в играта.Трансфера наистина си е удар ако погледнем факта че Роналдо след няколко месеца прави 34 години и сумата която беше прибрана за него. Но не забравяй че РЕАЛ не от е тъй наречените "профит" клубове в които се гледа печалбата преди успехите.В случая точно това се получи защото парите не се инвестираха в нов трансфер тип "галактикос".От друга страна пък може би набелязаните футболисти за такъв трансфер не са пожелали да дойдат.За мен беше странно например че клуба официално обяви че не се интересува от Неймар. И какви са тези глупости че играчите играели "за витрината на един играч" ? Колко трофей спечели Реал последните 5 години !?

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Денят за отбора

Мнениеот yagarr » 10 сеп 2018 05:31

Този сезон ще е ключовият за Бензема и Бейл.С напускането на Роналдо, някой хора усилено твърдят че двамата ще се "отпушат".Аз лично съм на противоположното мнение с категоричния пример - Суарез и Неймар.Може да се каже че ако няма значим трофей - шампионат или шл, нещата ще са ясни за тях а те са - последен танц.Почти сигурен съм че ще се сбогуваме изцяло с триото BBC следващото лято.Всичко щеше да е перфектно ако бяхме ги продали и тримата това лято и същеврменно бяха дошли новите 3-ма галактикос които да поведат отбора, обаче няма пълно щастие за съжаление.Как мислите че трябва да изглежда нападението с оглед на това което се очаква ? Нека да помечтаем :lol: Бих искал да видя Азар-Кейн-Мбапе


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: zzrulzzz и 12 госта