Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: Денят за отбора

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 16 фев 2024 21:21

Без пари може да дойде (официално). Иначе ще има бая пари под масата. Знаем как стават нещата в днешния футбол. Особено имайки предвид алчната му майка, не си мислете че Реал ще го вземе ей така без нищо. Да не говорим че от Саудитска Арабия някой клуб веднага може да извади оферта, която трудно може да откаже. Нещата са на кантар според мен дали изобщо ще играе в Реал.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 16 фев 2024 21:26

paceto написа:Той нека да ниже по 50+ гола като Роналдо и след това няма кой да ти помни, че отказал бил да дойде през Х година.


Здрааасти!! :lol:
Познаваме ли се? : )))))))
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 16 фев 2024 21:57

El_Capitano_Puyol написа:Без пари може да дойде (официално). Иначе ще има бая пари под масата. Знаем как стават нещата в днешния футбол. Особено имайки предвид алчната му майка, не си мислете че Реал ще го вземе ей така без нищо. Да не говорим че от Саудитска Арабия някой клуб веднага може да извади оферта, която трудно може да откаже. Нещата са на кантар според мен дали изобщо ще играе в Реал.


Аз по тази причина го написах в кавички.
Преди 2 години трябваше да плащаме трансферна сума и още милиони като бонуси за подписването, което беше мисля още около 100 млн. т.е. трябваше да платим около 400 млн. понеже тогава ПСЖ му искаха почти 300 млн. като отхвърлиха нашата от 220 млн.

Сега дори заплатата му е по ниска от офертата тогава, така че в момента се спестяват доста повече пари от преди 2 години. А тези пари под масата така да се каже, които ще се дадат много бързо ще се върнат само след подписа му по договора. Каквито и пари сега да му се дадат те ще са значително по-малко от тези, които бихме дали през 2021.

В момента испанските медии съобщават, че заплатата му ще бъде 50 млн. на сезон и 120 млн. бонус за подписването, което е драстично по-малко от сумите през 2021.

Thsmith написа:
paceto написа:Той нека да ниже по 50+ гола като Роналдо и след това няма кой да ти помни, че отказал бил да дойде през Х година.


Здрааасти!! :lol:
Познаваме ли се? : )))))))


Тихо там. :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 16 фев 2024 22:14

Само гледай колко години ще мърморя :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 914
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Stones.66 » 20 фев 2024 16:03

Снощи как им провървя на нашите мързеливци! Билбао играха и за тях, освен за себе си. Вместо да загубят, справедливо, част от аванса си пред Жирона, го увеличиха с една точка! Ще видим дали ще им върви така късметлийската и напред, или това ще свърши! Във всеки случай, сериозно се надявам татко Карло да си вземе поука и да не се повтаря това за напред! Предстоят трудни и важни мачове със Севиля, като домакин, и Валенсия - като гост. Помним там какво се случи миналата година . . . Не искам повече да треперя до последно!!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 21 фев 2024 12:08

Отборът е топ, предвид обстоятелствата с контузии цял сезон. 6 точки пред втория говори, че сме бъркали в рамките на позволеното. Да видим как ще е до края, защото за мен истинската битка е с Барселона.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 21 фев 2024 18:23

Не може да станеш шампион с 0 загуби и 0 равни, а ние в момента като по чудо с оглед кадровите проблеми сме с 1 загуба и 5 равни мача. Това е съвсем логично след като сме след средата на сезона и остават 13 мача, а и цяло чудо ще е да завършим сезона само с 1 загуба.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 22 фев 2024 15:42

Халфът на Реал Мадрид Тони Кроос ще играе отново за Германия. Това обяви самият той в профила си в Instagram.

Полузащитникът ще бъде на разположение на селекционера Юлиан Нагелсман за мачовете през март срещу Нидерландия и Франция.

"Ще играя отново за Германия", написа Кроос. "Защо? Защото бях помолен от треньора, а аз съм за това и съм сигурен, че има много неща, които да се случат с отбора на Европейското първенство. Възможно е да направим повече, отколкото повечето хора си мислят".

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 26 фев 2024 13:23

Alphonso Davies has verbally agreed to join Real Madrid in 2024 or 2025.

He prefers Real Madrid over Barcelona and any Premier League club.

(Source: @MarioCortegana)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 26 фев 2024 20:05

Реал Мадрид е с най-много незачетени голове в Ла Лига заради ВАР

Реал Мадрид е отборът в Ла Лига с най-много голове в негова полза, които не са били зачетени заради ВАР. Това сочат данните на популярния испански журналист Алексис Бласкес, известен повече с псевдонима си MisterChip.

Технологията беше въведена в испанския елит в началото на сезон 2018/19 г. От тогава до сега 27 пъти попадения на футболистите от “Сантиаго Бернабеу” не са били зачитани заради някакво нарушение на правилата. В изминалия двубой срещу Севиля в неделя вечер тимът на Карло Анчелоти още в началото “пострада” от системата, защото благодарение на нея беше отчетено, че Начо Фернандес е извършил нарушение секунди преди последвалия изстрел на Лукас Васкес в мрежата.

За сравнение, вторият в импровизираната класация е Севиля с 16 незачетени гола, следван от Атлетико Мадрид с 14.

Големият враг на “кралете” - Барселона, се е разминал с 11 попадения заради работата на ВАР.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта