Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 15 мар 2018 01:39

Класиките по времето на Моуриньо бяха първично разбиване. Тотална селяния и агресия по целия терен.

Фабрегас псуваше Йозил на верска основа, Марсело бе обиждан на расистка такава, Вия бе паднал на земята симулирайки нарушение- Алваро заедно с Рамос бързо и насилствено го изправиха, Пепе и той нямаше как да не се прояви, ще се запомни с настъпването на ръката на Меси, Бускетс беше през повечето време в легнало положение, понякога дори и след контакт с друг играч. Моуриньо бръкна в окото на Виланова, докато Рамос и Албиол скачаха на половината съблекалня на каталунците...

Аристократизъм и класа в най-примитивен и див вид. Хубави времена бяха... 8-)

Имало едно време на запад.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RMjiXfYGnJk[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 15 мар 2018 01:41

Да, неземни времена бяха с тези мачове. :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 15 мар 2018 01:48

Имало едно време в Ел Класико...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NmSPejqhuXA[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот j0rka7aa » 15 мар 2018 13:59

Здравейте момчета,
Тъй като тази седмица ми предстои пътуване до Мадрид и смятам да отида на мача с Жирона, бих искал да ви попитам дали някой може да ми обясни как стоят нещата със купуването на билети в деня на мача. Бях говорил с един познат, който е ходил и каза, че си е купил билета в деня на мача и най-вероятно ще има свободни билети, но ако може някой от вас да ми каже от къде точно мога да ги закупя и дали например в събота, деня преди мача ще работи офис за продажба на билети или нещо подобно? Благодаря Ви предварително.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 15 мар 2018 15:37

Във Фейсбук страницата би трябвало да намериш хора, които да ти предоставят точна информация.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 15 мар 2018 18:54

С оглед съперника, с който ще играем то стадиона няма да се пръска по шевовете, така че ще си намериш билети в деня на мача. :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 15 мар 2018 19:12

По принцип е логично да е така, но понякога тези места са заети от хора с абонаментни карти, които просто са решили да не дойдат на стадиона, което значи че те все пак са запазени.

Преди време един познат отиде до Барселона и искаше да им гледа мач, пак с някакъв подобен отбор (без някаква предварителна подготовка и намиране предварително на билет), но не му се получиха нещата. Имаше само 2000 билета пуснати в свободна продажба... но това беше преди много време, сега не знам как стоят нещата.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

fozzy
Мнения: 70
Регистриран на: 21 апр 2012 02:18
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот fozzy » 16 мар 2018 13:25

Аз лично съм доволен от жребия.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32516
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 16 мар 2018 14:20

Много труден съперник според мен , но дано успеем да го отстраним .

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот acetinko » 16 мар 2018 16:51

j0rka7aa написа:Здравейте момчета,
Тъй като тази седмица ми предстои пътуване до Мадрид и смятам да отида на мача с Жирона, бих искал да ви попитам дали някой може да ми обясни как стоят нещата със купуването на билети в деня на мача. Бях говорил с един познат, който е ходил и каза, че си е купил билета в деня на мача и най-вероятно ще има свободни билети, но ако може някой от вас да ми каже от къде точно мога да ги закупя и дали например в събота, деня преди мача ще работи офис за продажба на билети или нещо подобно? Благодаря Ви предварително.


Няма да имаш проблеми да си намериш билет. Аз съм си взимал няколко пъти така, когато противника е не толкова известен. Касите работят през цялата седмица, вкл. и събота/неделя. Касите се намират на стадиона (отвън) на централния сектор (между кула А и В). Принципно можеш да си купиш и online през сайта на Реал. Аз и така съм правил - https://www.realmadrid.com/en/tickets


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта