Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот insaneboy1 » 21 апр 2018 15:58

paceto написа:
9lives написа:
paceto написа:Ливърпул давали 40 млн. за Бенземицата. :mrgreen:


Това само в Марка може да го пише. Ако иска да е резерва на Фирмино да идва :mrgreen:


Всъщност Daily Mail го пише. :mrgreen:

Дейли мейл е английската марка. Постоянно си измислят новини
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2056
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Isco » 21 апр 2018 21:31

TodorT написа:Купувам му билета с лични средства. Флорентино не знам какво чака :lol: От друга страна 40 млн са малко с тези така надути трансферни суми. Все си мисля, че това лято прошка няма да има


Ние и това лято ако не го разкараме значи че ще е до пенсия при нас ... :|

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 22 апр 2018 01:58

Поредна велика Пересова вечер, ако Байерн стигне финала, това ще бъде завършека на шедьовъра му.

След израза "пирова победа", ще има и нов такъв- пересова загуба(което значи в момента в който получиш шанс за развитие и градация, ти да стигнеш за възможно най-кратко време дъното- галактико номер 2).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 22 апр 2018 09:06

Така е. Но има и по-лошо. Така са развиха нещата през годините, че Перес просто няма алтернатива. След междинния период с тихия луд Калдерон, стигнахме до тоталитарна власт и избори без алтернативен кандидат... Дедо май е доживотен фюрер, ама след него каква пропаст се задава - не ми се мисли...

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LaRgO » 22 апр 2018 12:21

Следващият след Перес колко по-зле може да е от Бартомеу и предишния ? Едва ли е възможно да е по-зле, ама ей ги, Барселона с дубъл.

Колкото до това, че играчите нямали клубна принадлежност - ами някой от Южна Америка или от чужда държава, каква клубна принадлежност да има ?
А играчите, които напускат родните клубове - ами не виждам нищо ненормално ако един играч има качества за голям футбол, да отиде в голям отбор, за да може да се развива и печели титли. А понякога ти се иска да смениш държавата и първенството, за да опиташ нещо различно, в което също няма нищо лошо, според мен.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 22 апр 2018 13:12

Вярно си е, винаги има шанс да се попадне на някой втори Калдерон, но без опит, няма как да се разбере.

Преди години и за по-малки неща щяха да валят оставките. Къде са те сега? Цялото впечатление, което оставят е като че ръководят един средняк, ако се спечели нещо- добре дошло, ако не... догодина, евентуално.

Не знам дали и самият Перес осъзнава колко нелепо звучи, дори и да спечели ШЛ, да го направи отбор, който е на 15 точки зад съперника си в първенството.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 22 апр 2018 14:06

Перез не е с най-голяма вина за проваления сезон в Ла Лига. Най-голяма вина в моите очи има Зизу. Беше повече от ясно, че след изцеждането на играчите през миналия сезон ще да има спад във формата на много от основните играчи. Работа на треньора е да фокусира проблема, да вземе навременни решения и следователно да намали загубите. Зизу виждаше, че сезона отива към провал и не взе никакви мерки да промени това. Факт! Продължаваше до болка да налага алжирското недоразумение, въпреки безбройните пропуски, които правеше и които ни костваха точки в началото на сезона. Та се стигна до момента, в който в началото на декември месец, вече доигравахме шампионата. Впрочем в първите си 18, 19 мача от сезона Кристиано имаше вкарани едва 2 гола, което е меко казано незадоволително. Кристиано влезе във форма, чак когато вече всичко в шампионата беше свършило за нас. На мен не ми харесва тази зависимост и лятото трябва да се напрегнем да вземем класен нападател- реализатор, като Левандовски и тогава може и да вкарваме повече от 2,3 гола на мач. Просто е кощунство да се похабява тази халфова линия, която имаме, в стремежа Бензема да е в отбора или Роналдо да вкарва всичките голове.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Stones.66 » 22 апр 2018 14:43

Tiberius написа:Перез не е с най-голяма вина за проваления сезон в Ла Лига. Най-голяма вина в моите очи има Зизу. Беше повече от ясно, че след изцеждането на играчите през миналия сезон ще да има спад във формата на много от основните играчи. Работа на треньора е да фокусира проблема, да вземе навременни решения и следователно да намали загубите. Зизу виждаше, че сезона отива към провал и не взе никакви мерки да промени това. Факт! Продължаваше до болка да налага алжирското недоразумение, въпреки безбройните пропуски, които правеше и които ни костваха точки в началото на сезона. Та се стигна до момента, в който в началото на декември месец, вече доигравахме шампионата. Впрочем в първите си 18, 19 мача от сезона Кристиано имаше вкарани едва 2 гола, което е меко казано незадоволително. Кристиано влезе във форма, чак когато вече всичко в шампионата беше свършило за нас. На мен не ми харесва тази зависимост и лятото трябва да се напрегнем да вземем класен нападател- реализатор, като Левандовски и тогава може и да вкарваме повече от 2,3 гола на мач. Просто е кощунство да се похабява тази халфова линия, която имаме, в стремежа Бензема да е в отбора или Роналдо да вкарва всичките голове.

Стига с тоя Левандовски! Никаква работа няма да ни свърши, а и вече на години. Мисля, че ще навърши скоро 30. За кога с него ще се създава нов, дългосрочен проект? Трябва ни Икарди от Интер - това е! Аз за друг не се сещам . . . трябват ни двама крайни защитници за резерва, още един халф и . . . . нов треньор, който да ги тренира!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 22 апр 2018 16:05

Зидан не бърка твърде грубо в ръководенето на отбора. Като изключим мача срещу Ювентус и Барселона(Валверде макар и не на такова ниво(доста опитен треньор) Алегри доказано име), досега не се е намерил друг треньор, който да го надиграе тактически, като повечето загубени точки идват не от някое невероятно забележително решение на противника, а чисто просто от неумението да се реализират положения.

Работата на Зидан е отбора да създава положения, но той не може да влезе и сам да ги вкара. Дори и проблемите в защитата до някаква степен идват от там. С течение на мача на Реал се налага да навлиза все по-дълбоко в противниковото поле, за да може евентуално при многото пропуски, поне един да влезе, което отваря огромни пространства за противника.

Единственото отрицателно нещо, което прави силно впечатление, е това че Алегри го надиграва по един и същи начин с пращането на Манджукич срещу доста по-ниския Карвахал.

Съгласен съм, че вината на Зизу е толкова голяма ,че спокойно може и той да си тръгне с Перес, но този който взема крайните решения е президента, има си и цял спортно-технически щаб в който не се включва само треньора и помощниците му.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 24 апр 2018 22:24

Невероятен гол на Салах. :shock:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта