Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 23 окт 2018 20:54

Bernaleo написа:Айде честит ви МУУриньо :mrgreen: .

За какво ни е? :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 23 окт 2018 21:09

ninjata написа:
Furious_Monk написа:Ох, аз вече се опарих от разни стрели, мрели ,светкавици и тем подобни глупости. С тях нивото на фантастиката драстично пада. След Смолвил много дръпнаха назад.

Смолвил не беше нещо кой знае какво. Дори сам се чудя как го изгледах целия.


До пети сезон бе доста добър, след това се случи същото, което се получава с повечето продължителни сериали- от много идеи, малко добре осъществени... повечето набутани, разхвърляни и небрежно изградени.

Много често това е живота на един сериал- 4-5 сезона максимум, след което вече се правят пари на гърба на репутацията му.

Появата на Думсдей беше доста разочароваща...


Сравнение с това, което предоставят днешните филми на подобна тема, Смолвил си е класика.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Денят за отбора

Мнениеот SilentKiller » 23 окт 2018 21:16

Моуриньо вероятно ще бъде уволнен след очертаващата се разгромна загуба от Юве - Очаквам Роналдо да вкара хеттрик, особено като знаем колко му е набрал на сънародника си. :lol:
Но шанса да поеме Реал клони към нулата, нито Перес ще го назначи за втори път докато е президент, нито Моуриньо иска да се връща в Мадрид и да поеме отбор в такова състояние. :roll:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 23 окт 2018 21:28

Не мисля, че Жозе ще се върне в Мадрид, а и той не обича подобни неща да прави.
Да, пое ни преди почти 10 години в подобно състояние, но не мисля че сега ще се нагърби с повторен опит и може да се пробва пак след около 10 години.

Единственият вариант е да се пробва с Венгер и чак след това Конте поне към днешна дата.
Дори не мисля, че треньора на Тотнъм е удачен вариант ако се мисли за смяна на треньора през лятото.

Всичко друго ще е грешка, а и на пазара в момента няма кой знае какви доказани имена, които да поемат отбор. Повечето вече минаха и само въпросните двама не са минали през Мадрид. Според мен най удачно е Венгер понеже е доказан треньор и има свое виждане за играта, а и обича да дава шанс на хора от школата като Зидан.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот ninjata » 23 окт 2018 21:30

Мисля си, че сблъсъка между Кларк и Лекс трябваше да е финала на сериала. Първи сезон също беше слаб за мен, един-единствен добър епизод имаше - мисля, че 6-ти беше, когато една жена видя бъдещето на Лекс. Ако не беше този епизод нямаше да се запаля по сериала.

Други сериали от този тип все още не ми се гледат, въпреки че Оливър Куин беше интересен персонаж и ще пробвам Стрелата, но нещо не съм в настроение в момента. Единствените супергерои, които искам да гледам са Бензема и Бейл. За съжаление сега са загубили силите си :(

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Денят за отбора

Мнениеот SilentKiller » 23 окт 2018 23:05

Венгер е бита карта, футболът му беше актуален някъде 2000 до 2004-2006г. и постигаше по-значими успехи - титлата в Англия и финал в ШЛ, ама след това пълна скръб до самото си отказване тая година. Така че и той не е удачен вариант за треньор.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Bernaleo » 23 окт 2018 23:46

paceto написа:Единственият вариант е да се пробва с Венгер и чак след това Конте поне към днешна дата.

Венгер съм си го заплюл за Барса,да не се пипа ! :lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 24 окт 2018 00:01

ninjata написа:Мисля си, че сблъсъка между Кларк и Лекс трябваше да е финала на сериала. Първи сезон също беше слаб за мен, един-единствен добър епизод имаше - мисля, че 6-ти беше, когато една жена видя бъдещето на Лекс. Ако не беше този епизод нямаше да се запаля по сериала.

Други сериали от този тип все още не ми се гледат, въпреки че Оливър Куин беше интересен персонаж и ще пробвам Стрелата, но нещо не съм в настроение в момента. Единствените супергерои, които искам да гледам са Бензема и Бейл. За съжаление сега са загубили силите си :(



Аз съм на друго мнение.

Трансформацията на Лекс от пича с многото пари, но сдържащ в себе си много гняв(който впоследствие се развива и надгражда) от стари травми, до манипулативния свръхинтелигентен и крайно жесток психопат си бе доста епична.

Връзката между Кларк и Лекс се разви интригуващо, емоционално и напълно логично(поне за мен, основната в този сериал заедно с тази между Кларк и родителите му и Лекс и неговия баща, защото се опитаха да я заменят с други, някои любовни.. но не им се получи толкова успешно). Заобикалящите ги персонажи, кой с по-главна, кой с по-епизодична роля, почти всеки един от тях бе със силна индивидуалност, добра визия, артистични умения и специфична роля в цялата история.

То си е до индивидуално възприемане. Няма как да те накарам да ти хареса, нещо което не ти допада, просто сме на различни мнения...


От моя гледна точка, Стрелата си е загуба на време.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LM10 » 24 окт 2018 00:10

Преди години гледах 1-2 епизода от Смолвил по телевизията и не ме грабна. Стрелата и Светкавицата са като анимации в сравнение с Daredevil.
Този също трябва да е добър https://www.imdb.com/title/tt6763664/?ref_=nv_sr_3

Ако Перес изгони Лопетеги за временен вариант искам Хайнкес. Дел Боске едва ли отново би работил с Фло. Даже предпочитам Солари пред Конте, Венгер, Блан :mrgreen:
Изображение

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Денят за отбора

Мнениеот SilentKiller » 24 окт 2018 00:20

А защо не Вандерлей Люксембурго като през 2005г. ? :lol:
Тогава той разпра Барса с 4-2, когато Барса беше шампион и после взе и ШЛ с Роналдиньо и другите звезди в състава си.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта