Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 18 апр 2018 17:25

Tiberius написа:
Другият сезон можем да вземем генерал Божигол. Сигурно ще има същата успеваемост, като "легендарния" и много "велик" играч Карим Бензема. :mrgreen: :lol:
Валери Божинов: С моя талант би трябвало да играя в Реал (Мадрид)

:mrgreen:

В първия момент изтръпваш от мисълта... после си даваш сметка, че е все едно кой от двамата ще бъде в отбора. Само да не са и двамата, щотооо... ще ми е тъжно да гледам Кристиано на пейката :mrgreen:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 18 апр 2018 17:27

Thsmith написа:Аз не съм съгласен, че е по-добър от Джеймс. Винаги ме е дразнело липсата му на постоянство. Може да ти играе 3 много здрави мача и след това 7-8 да е на гости.

Е Хамес щото е много постоянен... А дори не сме го виждали в доста по-агресивна и силова лига като английската...

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 апр 2018 19:52

Хамеса, колкото и да е непостоянен е показал следните неща:
-Беше най-добрия играч в Порто
-Беше най-добрия играч на Монако
-Изигра феноменално световно, където се показа, като истински лидер на Колумбия.
-При нас изигра много добър първи полусезон, където имаше задни ножици, голове от далеч, подобрявахме голови рекорди и така до спада във формата след нова година. Тогава спадна и неговата форма, загуби титулярното си място.
-Сега не съм запознат с какви ги върши в Байерн.

Коу:
-В Интер, където беше взет, като талант имаше проблясъци веднъж на 4, 5 мача. Нивото на Интер беше започнало да запада и може това да е повлияло на непостоянството му
-След това в Пуул му трябваше време за адаптация, но при тях показа реалния си потенциал. Качествата му са над средното ниво и това е вън от съмнения, но срещу големите отбори не се представяше добре. С такива впечатления съм останал от него. А погледнете Пуул с него и без него. За мен в момента са в пъти по-добри със Салах, отколкото бяха миналата година с него. И резултатите им го доказват.
- В Барса до момента не впечатлява и както вече написах има нулев принос към дубала на каталунците. Особено за парите, за които беше купен. И нека не се лъжем. Беше купен от Барса в момент на слабост, след като продадоха Неймар и му търсиха заместник. До преди трансфера на Неймар, каталунците проявяваха интерес към съвсем други играчи, на съвършено различни позиции. ;)

За мен Хамеса е по-добрия, по-комплексния и по-доказания играч.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 18 апр 2018 20:19

Real написа:
Thsmith написа:Аз не съм съгласен, че е по-добър от Джеймс. Винаги ме е дразнело липсата му на постоянство. Може да ти играе 3 много здрави мача и след това 7-8 да е на гости.

Е Хамес щото е много постоянен... А дори не сме го виждали в доста по-агресивна и силова лига като английската...



По-стабилен е в сблъсъците, по-техничен, по-голяма скорост развива, със силни включвания в наказателното поле.



Колумбиецът си е нещо като модерен вариант на Бекъм и то не заради външния си вид... много хубаво центриране и страхотен удар, но не е чак толкова техничен и бърз да играе на друга позиция освен тази на 10-ката.

Едно сравнение с Кова. Каква е разликата между човек надарен с много хубав фалц и прородно роден техничар.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tTS1qoOJ4go[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LYzQcdlOD-s[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 19 апр 2018 18:56

Това е краят: ерата „ВВС” приключи

Изображение

Трио ВВС, това велико формирование от нападатели на Реал Мадрид под името на английската обществена телевизия и радио, вече е история. Да се правят опити да се отдават еднакви заслуги на Карим Бензема и Гарет Бейл с тези на Кристиано Роналдо вече беше един вид пресоляване на манджата. Да се говори за триото като неизменно и неразделимо едно цяло, както прави старши треньорът на „белите” Зинедин Зидан, също бе пресилено. В края на краищата за пореден сезон се показа и доказа една безспорна истина: Кристиано е единственият от тримата, който може да мине в графата „незаменими”.

Зидан остави португалския си ас извън състава за шампионатния мач от Ла Лига с Малага и това решение на френския наставник не изненада никого. Той може да се гордее с това, че най-накрая съумя да убеди суперзвездата на отбора си да дозира своите усилия и да попадне в неговите ротации, за да може да приключва сезоните във върхова форма.

Изненадващо обаче беше отсъствието на Бейл от списъка за този двубой, защото уелсецът изигра само първото полувреме срещу Ювентус в четвъртфиналния реванш от Шампионската лига и бе заменен на почивката от Марко Асенсио. Не бе обявено островитянинът да е получил някаква поредна контузия, поради което остава единствено вариантът решението на Зизу да е по спортно-технически причини: т.е. да го е оставил извън състава, защото не му вярва за мач срещу опашкаря в лигата и сигурен изпадащ. Не му повярва и срещу Атлетик Билбао, оставяйки го на пейката.

От своя страна Бензема не игра нито една минута срещу Ювентус, което също изненада, тъй като Карим е галеното дете на треньора и на президента, смятан за невъзможен за изваждане от титулярната единайсеторка на Мадрид за кой да е мач и при каквито и да било обстоятелства. Вярно е, че срещу „и бианконери” на „лос бланкос” липсваше умението на френския нападател да получава и задържа топката до включването на халфовете в атака, ала Зидан така и не пожела да го пусне, може би и за да го защити от все по-честите и принизяващи играта му освирквания от мадридистите по трибуните.

Официално Мадрид няма да признае, че Бейл и Бензема са на пазара. Но е така. Идеята на ръководителите на клуба е да изкарат максималната възможна печалба от двама големи футболисти, които са напълно амортизирани както финансово, така и спортно-технически.

Бейл все още държи висока стойност в Англия, където за клубовете цените се напомпват изкуствено заради огромните приходи от телевизионни права. Не би било странно Мадрид да изкара дори и над 100 млн. евро от трансфер на уелсеца в Премиър Лийг. Той би могъл да бъде включен и в евентуалната операция по привличането на Хари Кейн от Тотнъм, който е един от вариантите за партньор в атака на CR7, в случай че португалецът в крайна сметка остане на „Сантиаго Бернабеу”, както се очаква.

За Бензема също няма да липсват кандидати. При него просто се случи онова, което обичайно спохожда онези футболисти, останали девет години в един и същи отбор: хората се уморяват да гледат вечно едни и същи лица и искат промяна. Бензема е играч от суперкласа, ала вече изкара твърде дълго време като „деветка”, която не е голмайстор на отбора си (отстъпи на драго сърце тази роля на Кристиано Роналдо).

Мадрид успя да създаде и задържи изумително ядро на отбора, същевременно създавайки един от най-бляскавите състави в своята история; ядро и състав, в които огромен принос за купищата трофеи дадоха както Бензема, така и Бейл. Вече обаче настъпи моментът за промяна и най-вероятно това лято и двамата ще сменят обстановката.

Да си го признаем: трио ВВС беше носено на гръб от С. CR7 вкара този сезон повече голове от двамата си партньори, взети заедно, и продължава да бъде големият бастион на Мадрид. Той е с глава над всички останали и никой в клуба не си и помисля за раздяла с него, като си спомня как приключи последните три сезона.

Проблемът е на Флорентино Перес и топката е в неговото поле, защото ако не вдигне заплатата на лидера на отбора си до желаното от него ниво, звездата от остров Мадейра може също да смени обстановката това лято. А едно да си тръгват Бензема и Бейл, а съвсем различно е да си отиде Кристиано…

Хавиер Гомес Матайянас, „Ел Конфиденсиал”

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 20 апр 2018 18:30

Ливърпул давали 40 млн. за Бенземицата. :mrgreen:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 9lives » 20 апр 2018 20:22

paceto написа:Ливърпул давали 40 млн. за Бенземицата. :mrgreen:


Това само в Марка може да го пише. Ако иска да е резерва на Фирмино да идва :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот TodorT » 20 апр 2018 20:36

Купувам му билета с лични средства. Флорентино не знам какво чака :lol: От друга страна 40 млн са малко с тези така надути трансферни суми. Все си мисля, че това лято прошка няма да има

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 20 апр 2018 20:38

9lives написа:
paceto написа:Ливърпул давали 40 млн. за Бенземицата. :mrgreen:


Това само в Марка може да го пише. Ако иска да е резерва на Фирмино да идва :mrgreen:


Всъщност Daily Mail го пише. :mrgreen:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 21 апр 2018 12:08



Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта