Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 12 дек 2018 23:05

Furious_Monk написа:Не виждам как ще стане цялата работа за Кавани. Едва ли от ПСЖ ще разбият синхрона в атака си, точно за най-важния етап от ШЛ.
При Интер същата работа- това че са отпаднали от ШЛ, не значи че нямат други цели за които да се борят. А и зимата няма никаква клауза в договора му.

Синхрона в ПСЖ си е разбит от миналия сезон, циганетата често изолират Кавани от мача. Но не знам дали има смисъл да го сменяме с Бензо. Колко футбол му остава? Икарди според мен е нашия човек, но не вярвам. Щяхме да сме го взели поне три пъти до сега, ако Дедо имаше грам интерес. Ама явно има някакви задни мисли по отношение на трансферите напоследък. (...а някои биха казали, че мисли със задника си.)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 12 дек 2018 23:11

Поне може да бележи, а и разликата в годините им не е голяма.
Бензема този месец прави 31, а Кавани прави 32 през февруари, така че и двамата са към края си, но поне Кавани е хищник пред вратата.

Интересното е че Кавани го свързват и с Атлетико ако продадат Коща в Китай сега зимата или на лято.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Bernaleo » 12 дек 2018 23:23

Интересното е че паднахте на 0.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 12 дек 2018 23:32

Не е изненада като се има предвид, че отпред беше Бенземицата. :lol:
Асенио като играе титуляр и никакъв го няма, а Бейл като влезе след това за малко да се контузи за пореден път и като нищо ще му дадат почивка срещу Валекано, за да не стане така, че да се контузи точно преди Световното клубно.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 12 дек 2018 23:36

Real написа:
Furious_Monk написа:Не виждам как ще стане цялата работа за Кавани. Едва ли от ПСЖ ще разбият синхрона в атака си, точно за най-важния етап от ШЛ.
При Интер същата работа- това че са отпаднали от ШЛ, не значи че нямат други цели за които да се борят. А и зимата няма никаква клауза в договора му.

Синхрона в ПСЖ си е разбит от миналия сезон, циганетата често изолират Кавани от мача. Но не знам дали има смисъл да го сменяме с Бензо. Колко футбол му остава? Икарди според мен е нашия човек, но не вярвам. Щяхме да сме го взели поне три пъти до сега, ако Дедо имаше грам интерес. Ама явно има някакви задни мисли по отношение на трансферите напоследък. (...а някои биха казали, че мисли със задника си.)


В момента да ти кажа честно, не съм много убеден дали Икарди е човекът.

Този Реал трудно създава голови положения, Икарди е чист консуматор. Друг е въпросът докъде проблемът е чисто психологически и откъде започват спортно-техническите проблеми.

След като триото Кроос-Каземиро-Модрич се срина, Реал вече има проблем във всяка зона на терена. Икарди беше решение преди година, дали обаче сега ще е такова? :roll:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 12 дек 2018 23:47

Изображение
Канте и Сане : )

и 3 ма защитници!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 12 дек 2018 23:54

Furious_Monk написа:
В момента да ти кажа честно, не съм много убеден дали Икарди е човекът.

Този Реал трудно създава голови положения, Икарди е чист консуматор. Друг е въпросът докъде проблемът е чисто психологически и откъде започват спортно-техническите проблеми.

След като триото Кроос-Каземиро-Модрич се срина, Реал вече има проблем във всяка зона на терена. Икарди беше решение преди година, дали обаче сега ще е такова? :roll:

Мисля, че Модрич, Иско, Кроос, Карвахал, Марсело... а вярвам и Винисиус са достатъчно креативни. Нямат в момента за кого да ги създават тия положения, а и нямаме треньор, който да ги нареди добре и да вкара някакви идеи в играта. Вярвам, че Икарди е нашия човек, не съм убеден, че Реал е неговия отбор, обаче... А и оназ похотлива кака, дето го води за носа, може да бъде огромен проблем.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 12 дек 2018 23:57

Гледах Аякс-Байерн с мисълта от поражението и някъде към началото на второто си викам... стига толкова футбол за днес... а те пък да направят голямото шоу тази вечер. :roll:

То си личеше, че нещата отиват натам, много здраво се захапаха.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 12 дек 2018 23:59

Thsmith написа: Изображение
Канте и Сане : )

и 3 ма защитници!

Да измъкнем носа и ботушите на Хари от един евреин, Канте - от друг евреин, Сане - от камилар с бездънни кладенци... Трима защитници, предполагам не от класата на Линдельоф, Бодурофф, Аке или Пике? Колко очакваш да извади Дедо, милиард?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 13 дек 2018 00:01

Real написа:
Thsmith написа: Изображение
Канте и Сане : )

и 3 ма защитници!

Да измъкнем носа и ботушите на Хари от един евреин, Канте - от друг евреин, Сане - от камилар с бездънни кладенци... Трима защитници, предполагам не от класата на Линдельоф, Бодурофф, Аке или Пике? Колко очакваш да извади Дедо, милиард?




Изображение

:mrgreen:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта