Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 21 ное 2021 18:31

Въпреки няколкото гола (хеттрик срещу Майорка и сега този днес) през този сезон той след контузията не е същият за съжаление.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 22 ное 2021 22:07



Целим се в някакъв защитник от Порто, но е собственост на Манчестър Сити.


Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 24 ное 2021 11:53

Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема беше признат за виновен в съучастие в опит за изнудване на бившия си съотборник в националния тим на Франция Матийо Валбуена през 2015 г. Той е осъден на 1 година затвор условно и глоба в размер на 75 000 евро.

През 2015-а година Валбуена занася телефона си в сервиз, където иска съдържанието от него да бъде прехвърлено на нов апарат. Докато работел върху това, служителят вижда в телефона запис как футболистът прави секс. Той успява да го изтегли. После някой се свързва с Валбуена, искайки пари, за да не стане записът публично достояние. На по-късен етап Бензема споделя пред съотборника си, че познава тези хора и може да му съдейства всичко да протече гладко.

Бензема така и не се появи по време на делото миналия месец, а беше представляван от адвокат. По принцип прокуратурата настояваше за 10-месечна условна присъда. По закон пък максимално тя можеше да бъде 5 години ефективно и 90 000 евро глоба.

Ето какво разказва Валбуена:

"За първи път получих обаждане на 15 юни. Човекът се обади 4-5 пъти, но не се представи. Каза, че трябва да изпратя доверен човек в Дубай. Веднага сигнализирах полицията. Изобщо не съм си и помислял да се договарям нещо с тези хора. Имам принципи, от които не отстъпвам. Обясних на полицията какво се е случило и подадох жалба, но този човек продължи да ме притеснява. В един момент казах на човека - това е моят имейл, докажи ми, че имаш видео или дори само клипче. Така и не получих нищо. Това беше идея на полицията.

На 4 октомври имах среща с разследващите, за да получа новини. Тогава ми казаха, че вероятно на лагера на националния отбор, който започваше на следващия ден, някой ще се свърже с мен. Така се и случи. Карим дойде при мен и ми каза, че трябва да поговорим. С Бензема сме колеги. Не сме най-добрите приятели, но нямаме проблеми един с друг. Карим ми каза за видеото и веднага се сетих за това, което ми бяха казали от полицията. Той ми предложи да ме срещне с негов приятел, на когото има доверие и който може да уреди нещата. Не съм толкова глупав и първо му казах, че му благодаря за предупрежденито, но бях наясно, че едва ли ще иска да се срещна с някого просто така. Той не говори за пари, но твърдо настояваше да се срещна с онзи човек. Повече от разочарован съм, защото това е липса на уважение. Накрая Карим ме попита какво да прави и дали да даде номера ми на този човек, или да ми даде неговия. Отказах и двете опции”.

Бензема беше задържан скоро след това, а после стана ясно, че в схемата са още четирима души. Заради тези разкрития нападателят не беше викан в националния тим за следващите 6 години.





Съдията по делото срещу Карим Бензема сподели, че футболистът се е опитал да заблуди разследващите с неверни твърдения. По-рано днес играчът на Реал Мадрид получи 1-годишна условна присъда затвор и беше глобен със 75 000 евро, след като беше признат за виновен по обвинение в съучастие в опит за изнудване на бившия му съотборник в националния тим на Франция Матийо Валбуена.

“Бензема излъга разследващите за среща с друг от участниците в схемата - Мустафа Зуауи - сподели съдията днес. - Футболистът не е бил наясно с всички детайли от опита за изнудване, но е участник в схемата. Той си е послужил със заблуждение в стремежа да постигне целта си, окуражаван от останалите съзаговорници.”

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот insaneboy1 » 24 ное 2021 15:56

Кви престъпници сте ги събрали. Тоя изнудва, оня Ферлан Менди си показвал чепа на жени и ги бутал по стълбите като видят колко му е малък.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 26 ное 2021 03:29

Изображение

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 415
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Iavor » 26 ное 2021 08:38

За престъпници - не знам, ама са престъпно добри :lol: .

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 26 ное 2021 14:25


Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LevskiZavinagi » 26 ное 2021 14:51

insaneboy1 написа:Кви престъпници сте ги събрали. Тоя изнудва, оня Ферлан Менди си показвал чепа на жени и ги бутал по стълбите като видят колко му е малък.


Какво лошо има в това да си показва патката на жени? Вие в Барса само на мъже ли ги бутате :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 26 ное 2021 14:52

LevskiZavinagi написа:
insaneboy1 написа:Кви престъпници сте ги събрали. Тоя изнудва, оня Ферлан Менди си показвал чепа на жени и ги бутал по стълбите като видят колко му е малък.


Какво лошо има в това да си показва патката на жени? Вие в Барса само на мъже ли ги бутате :lol: :lol: :lol:


Между тях си го бутат:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 27 ное 2021 12:26







Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта