Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23674
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 24 сеп 2018 00:18

yagarr написа:
paceto написа:
RM3313 написа:При тез когато Меси се откаже ще са тотална щета,малко им остава да се порадват.


Те не го осъзнават това още или поне повечето, защото има и нормално мислещи фенове и виждат ясно нещата.
Такива обаче като SilentKiller aka Капитан Пуйол не ги виждат, а за съжаление те не са малко поне от лично наблюдение.

А защо да не си пожелаем кризата да дойде още този сезон, колкото и нереално да звучи към този момент. :mrgreen:


Няма как да стане освен ако Меси не се контузи, което не му го пожелавам, въпреки че вече е на възраст и скоро не е имал такава.
Те има повече голова мощ от нас в момента след като разполагат с Коутиньо, Меси, Суарес, Дембеле, че и Ракитич ниже голове.

Ние разполагаме с Бензема, Бейл, Асенсио, Мариано и Иско и като ги съпоставиш нещата виждаш къде е преимуществото. :)

Real написа:
Furious_Monk написа:Резултат, който показва колко е тежко да се постигне постоянство в днешните условия на променлива и развиваща се конкуренция.

Горкият Валверде, каталунските фенове сигурно вече здраво са го подхванали. Някой от тях все още живеят в началото на 2000-та, когато такива домакинства бяха леки за вземане. 8-)

Валверде също реши, че е време за ротации, просто не му се получи... Предполагам, че в тази светлина вчерашният ни мач не изглежда толкова зле?


Много си е добре мача вчера с оглед промените в състава и даването на почивка на някои играчи. Все пак за една седмица ни чакат тежки мачове срещу Севиля и Атлетико и трябва да сме концентрирани и отпочинали.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 24 сеп 2018 00:19

Real написа:
Furious_Monk написа:Резултат, който показва колко е тежко да се постигне постоянство в днешните условия на променлива и развиваща се конкуренция.

Горкият Валверде, каталунските фенове сигурно вече здраво са го подхванали. Някой от тях все още живеят в началото на 2000-та, когато такива домакинства бяха леки за вземане. 8-)

Валверде също реши, че е време за ротации, просто не му се получи... Предполагам, че в тази светлина вчерашният ни мач не изглежда толкова зле?






Изглежда като спечелени важни точки.
Гредата и Рамос ще си поделят болничните ми разходи, ако продължават в същия ритъм да саботират сърцето ми. :lol:


Роналдо пак бележи в Италия.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 24 сеп 2018 00:22

paceto написа:
yagarr написа:Ясно беше че рано или късно и те ще сгрешат, лично аз тук не очаквах.


И аз не очаквах и то точно срещу отбор от тяхната област да им прави сечено. Миналата година първата им грешна стъпка беше в 8-ми кръг, ама срещу Атлетико и сега тази така рано е добре още в 5-ят кръг и то срещу Жирона.

За съжаление ние в момента не сме в удобна позиция понеже те в сряда гостуват на Леганес, а ние на Севиля т.е. шанса да дръпнат пак с две точки е голям. В събота пък сме домакини на Атлетико, а те на Билбао.

Пък представи си какъв допинг ще е, ако им дръпнем точно в мачовете със Севиля и Атлетико.
Мисля, че немалка част от победите и успехите на Барса в последните години се дължат на самочувствие и вяра. Ако изостанат в тежък за нас период - всичко може да се срине. Помниш в каква криза ги вкарахме като ги треснахме на Кампа в мач (привидно) без значение. На косъм бяха да изпуснат спечелена титла.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 24 сеп 2018 00:25

Furious_Monk написа:
Изглежда като спечелени важни точки.
Гредата и Рамос ще си поделят болничните ми разходи, ако продължават в същия ритъм да саботират сърцето ми. :lol:

Роналдо пак бележи в Италия.

Недей така, че на Серджо няма да му стигне заплатата, както от години ни носи инфарктни (и в положителен, и в отрицателен смисъл) моменти. Пък и той деца храни. Няколко. Дай да заложим на триото Мента-Глог-Валериан преди мач и да му простим. :)

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот ninjata » 24 сеп 2018 00:39

За момента защитата ни заедно с тази на Вилареал е най-добра по статистика. :o

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23674
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 24 сеп 2018 01:07

Да, само с по три допуснати гола.

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Денят за отбора

Мнениеот yagarr » 24 сеп 2018 01:08

Севиля са били с 6:2, а точно се бях оптимистично настроил заради формата им :roll:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 24 сеп 2018 01:31

Real написа:
Furious_Monk написа:
Изглежда като спечелени важни точки.
Гредата и Рамос ще си поделят болничните ми разходи, ако продължават в същия ритъм да саботират сърцето ми. :lol:

Роналдо пак бележи в Италия.

Недей така, че на Серджо няма да му стигне заплатата, както от години ни носи инфарктни (и в положителен, и в отрицателен смисъл) моменти. Пък и той деца храни. Няколко. Дай да заложим на триото Мента-Глог-Валериан преди мач и да му простим. :)


Другият вариант е да дават повечето мачове по китайско време, та толкова да ти се спи, ако имаш възможност да ги гледаш, че дори и да не са ти останали сили за една хубава, мощна, оригинална, сърцата балканска псувня.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23674
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 24 сеп 2018 01:34

Те и да не бяха били винаги срещу нас играят нахъсано, така че това няма значение.
Три поредни загуби имаме там като гости, а от последните 7 мача там имаме само 2 победи като последната е от май 2015, а предната от декември 2011 с 2:6. :mrgreen:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 24 сеп 2018 02:21

Три различни епохи, трима гениални полузащитника, който изместиха фокуса върху градежа на атаките от атакуващите 10-ки, към централните и опорните полузащитници .

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9PNFpayoUD8[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=H9mPQsNtBIo[/youtube]


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QOjCpLbU71I[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта