Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23299
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 17 май 2018 01:18

Furious_Monk написа:В крайна сметка в Италия имаше и доста правилни решения след ВАР, изглежда приличен подход, стига да не бъде част от всяко единоборство. Тогава вече мисля, че много хора ще се откажем да го гледаме. Сашо Диков на живо... Асене, върни...Асене... увеличи тук, още малко, още малко... виж как левия крак се закача за горния ръб на тревата... чиста симулация.


Аз принципно съм голям динозавър и не се адаптирам изобщо. Продължавам да ползвам телефон с копчета и упорито отказвам да го сменя над 10 години, и в момента съм с Уин ХП и отказвам да свикна с новия интерфейс, като цяло мразя до пробвам нови неща, нови начини и тн :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 17 май 2018 03:18

Real написа:
Furious_Monk написа:...Предполагам не си гледал много мачове на Дибала. Аржентинецът гони Неймар по брой леки падания.

Ееее, не с лошо де. Неймар в тази област никой не може да го догони. А да се доближат... могат само лица с вроден цигански манталитет и последваща специализация в Барса. Дани Алвеш, примерно. Или Бускетс, Суарес... Но само да го доближат. Липсва им ефирната му физика, така предразположена към чупки, конвулсии и всякакви прояви на мъчителна агония. Изключителен е Ней, изключителен!
А Дибала... не го съди тежко, помисли срещу какви мръсници играе в Серие-то. Трето, пето, десето поколение мръсници! Джентиле... Гатузо... Матераци... Киелини и Бонучи сега... Еталонни мръсници, десетилетия школовка. В Италия леки падания НЯМА! По-скоро неуспешни опити за убийство :mrgreen:


Да не мислиш че в другите първенства е по-леко. Годин и Хименес направо галят с перце, докато в Англия, май все още има играчи, но които изобщо не им пука за топката.

Смит, ако повечето хора мислеха като теб, най-вероятно щяхме да се хвалим, кой ходи с по-добре обработена кожа и
чия пещера е по-удобна. :lol:

Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23299
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 17 май 2018 04:32

Абе има нещо такова, но аз съм си такъв. За да приема нещо ново е задължително да бъда убеден, че старото не ми е полезно или не работи и новото ми носи нещо което ми трябва, а старото го няма... а това е много, много, много трудно. Хич не обичам промените :lol:

Даже на мачове на Левски спрях да ходя след като ми бутнаха сектора и не съм стъпил още, не и преди да ми го възстановят във вида в който си беше... с покрив : ) Не бях пропускал домакински мач от 2001 до както го бутнаха. След това не съм стъпвал и на един, не ги гледам и по ТВ. Зарекох се и от инат упорствам. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 17 май 2018 09:53

Thsmith написа:Абе има нещо такова, но аз съм си такъв. За да приема нещо ново е задължително да бъда убеден, че старото не ми е полезно или не работи и новото ми носи нещо което ми трябва, а старото го няма... а това е много, много, много трудно. Хич не обичам промените :lol:

Даже на мачове на Левски спрях да ходя след като ми бутнаха сектора и не съм стъпил още, не и преди да ми го възстановят във вида в който си беше... с покрив : ) Не бях пропускал домакински мач от 2001 до както го бутнаха. След това не съм стъпвал и на един, не ги гледам и по ТВ. Зарекох се и от инат упорствам. :lol:

Леле... намерих брат си!!! :)
(...само с Левски е различно - аз спрях, когато изплува името на Михаил Чернев. Иначе упорството е същото.)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 17 май 2018 10:00

Furious_Monk написа:
Real написа:
Furious_Monk написа: Да не мислиш че в другите първенства е по-леко. Годин и Хименес направо галят с перце, докато в Англия, май все още има играчи, но които изобщо не им пука за топката.

Абе така е, но Годин и дърварите в Стоук, примерно, са си просто брутални мъжаги. Не могат да се мерят с рафинирата мерзост на италианците. Едните просто идват и те покосяват, другите ще те щипят, скубят, бъркат къде ли не... От психо-тормоз до акупунктура - имат всичко в арсенала си. Ама какво говорим за Англия, като циганей играе в набедената за "топ" Лига1? С някакви лозари, майстори на горчица и кифладжии... :mrgreen:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 17 май 2018 22:20

Малкият дали няма да го видим един ден в А отбора? :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZmhFZO9hndI[/youtube]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 17 май 2018 23:39

Ако ще гледаме потенциала и на децата ...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=weGcKfxvy-k[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 19 май 2018 00:24

Айде, честито! Освен финал в ШЛ, ще играем и финал в Евролигата. Голям успех за баскетболния ни отбор над московската чорба. Лука Дончич отново беше над всички със своите 17 точки , 4 борби и 5 асиста. Това са последните мачове на Лука за нас. Предстои му да бъде избран в драфта на НБА, вероятно 1-ви или 2-ри пик. Добър мач направиха също и Густов Айон, Фелипе Рейес и Серхи Льол.
Финалът ще е срещу Фенербахче на 20 май.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 19 май 2018 08:11


Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 19 май 2018 23:17

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=i--0Vgm3T5Q[/youtube]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта