Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 26 фев 2018 18:37

Real написа:
paceto написа:150 млн. за Левандовски, който сега август прави 30 години ми се вижда доста нереална цена, която пишат полските медии? :roll:

Ще им се на полските медии. 150м. можем да извадим за Салах или Икарди, но не и за залязващ играч, па бил той и топ-класа...


Като гледам какви луди пари се дават за този и онзи и дори за недоказани хлапаци по на 17-18 години, няма да ме изненада да го вземем и за тази сума. Гледам сега пише, че сме щели ползваме Хамес за намаление на цената на Левандовски. :roll:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 27 фев 2018 10:38

paceto написа:Като гледам какви луди пари се дават за този и онзи и дори за недоказани хлапаци по на 17-18 години, няма да ме изненада да го вземем и за тази сума. Гледам сега пише, че сме щели ползваме Хамес за намаление на цената на Левандовски. :roll:

За 18-годишни, с по половин сезон на добро ниво - дават се, безумно е, но... разчитат на развитие в перспектива. А за 30-годишен на какво да разчитаме? Два сезона с по 35 гола? Три? По милион-два на гол и след това - непродаваем актив... Не ми се вярва Перес да е изперкал толкова. За Лева повече от 50 няма да предложим, но пък Байерн - другият им център също е на 30-тина, на пазара няма качествени алтернативи (не знам как още не са натиснали за Вернер), не са клуб, който се поддава на шантаж от звездите си... Не знам, не ми се вярва Робо да дойде, Икарди ми е по-вероятен... Ама с тая форма на Бензо в последните мач-два, не знам дали не си подпечата ексклузивитет за... следващите два сезона, примерно :mrgreen:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 27 фев 2018 16:17

Тази разлика в точките е доста голяма. Вероятно ще има нови играчи, защото Перес знае най-добре, че новото е носител на свеж полъх и надежда, а той трябва да създаде тръпка около отбора. Без титли, само големи имена на пазара са способни на това и то за сравнително кратко време.

Дори и той не може да направи нищо за човек вкарващ по 10-на гола на сезон.

Смешното е, че жеста на Роналдо към Бензема направи лоша услуга на него. Реално погледнато, ако Роналдо играе добре, може да се намери причина за присъствието на Бензема на терена, ако Роналдо даде благословията си, тогава евентуално има шанс и Бензема да отбележи.

Жестът сам по себе си е хубав, но неумението сам да затвърждаваш позицията си на терена, винаги ще те прави човек на еди кой си. И не само във футбола е така.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 01 мар 2018 01:30

Да сте живи и здрави! :)

Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 01 мар 2018 06:18

Честита Баба Марта !

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 911
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Stones.66 » 01 мар 2018 14:28

Честита Баба Марта на всички!! :)

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 01 мар 2018 17:48

Честита Баба Марта и от мен!
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2056
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Isco » 04 мар 2018 17:38

До като бог Бензо е в Реал едва ли ще видим някой класен нападател. :cry: Ще се взимат "класни" нападатели като Адебайор,Чичарито и подобия.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 04 мар 2018 19:05

Имайки предвид сегашната атака, не бих отказал и Грахчето като водещ нападател. Поне знае да се пласира в наказателното поле и винаги е заплаха за противниковата врата. Че не е световна класа, не е, но дори и той ще покаже нагледно разликата между централен нападател и Бензема.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 04 мар 2018 19:23

Isco написа:До като бог Бензо е в Реал едва ли ще видим някой класен нападател. :cry: Ще се взимат "класни" нападатели като Адебайор,Чичарито и подобия.


Ще речете, че Бензема е някое играч на 23 години, който няма да мръдне още 10-12 години от Реал. :)
На 30 години е, така че времето му е вече към края си поне за нас, а че ще може да си рита в други отбори още 3-4 години спор няма, ама не вярвам да го държим до последно при нас. Смисъл не е чак такава ключова фигура като Роналдо да речем, за да го държим и да изцедим всичко от него. :)

Ако не това лято то другото на 2019 то ще го продадем понеже вече ще години 32 години.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта