Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот ZinedineZidane » 16 юни 2017 09:15

Добър е, как да не е. За годините си е изключителен дори.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13294
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 16 юни 2017 09:59

kingofpop написа:Ше взимате ли Донарума :?

аз съм за, че Кейлор ми писна да ви спасява, ще е добре да се разкара :geek: :mrgreen: :mrgreen:


Приятел, нищо не казваш за залога на финала от ШЛ. :twisted: За втора поредна година споделяш у форумо и все губиш. Друг път си го пази за себе си, че виж какво става. :lol:

Sky Sport Italia: PSG offered Donnarumma a huge contract + house & personal driver but he'll accept no other destination than Real Madrid.


Добре си стои екипчето. Само си мисля, че е редно да поставят баджа на фифа по средата до логото на адидас, а не вдясно горе. Ще изглежда по-добре.

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 16 юни 2017 12:34

Донарума е изключителен вратар, на едно ниво с Де Хея и то още на тази възраст. Друг е въпросът, че с този агент нещата изглеждат доста сложни и неприятни, но пък Перес не е вчерашен, ако реши да прави бизнес с него, би трябвало да си е направил добре сметката.

Такива като италианеца не се раждат често, доближава се като чисто спортно-технически качества до Буфон. Друг е въпросът какъв е като човек, преебава Интер, сега го прави с Милан, няма гаранция че това няма да се случи пак, но ако идва на свободен трансфер, няма какво да се загуби. Просто трябва да му се подновява договорът 2 години преди да приключи предишния, защото тези две години са голям период за всеки спортист и той не би могъл да си позволи да не играе толкова време.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 16 юни 2017 15:54

sapio0o написа:Ще го бъде този трансфер, очевидно е. Нямам никакви наблюдения над играча, но при всичкия хайп, и при все че не е англичанин, сигурно има качества.

18 годишен вратар за титуляр ни трябва, само това липсва...
Ако се вземе, трябва да върви под наем някъде, а не да ми застава титуляр.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот kingofpop » 16 юни 2017 16:58

sapio0o написа:
kingofpop написа:Ше взимате ли Донарума :?

аз съм за, че Кейлор ми писна да ви спасява, ще е добре да се разкара :geek: :mrgreen: :mrgreen:


Приятел, нищо не казваш за залога на финала от ШЛ. :twisted: За втора поредна година споделяш у форумо и все губиш. Друг път си го пази за себе си, че виж какво става. :lol:

Sky Sport Italia: PSG offered Donnarumma a huge contract + house & personal driver but he'll accept no other destination than Real Madrid.


Добре си стои екипчето. Само си мисля, че е редно да поставят баджа на фифа по средата до логото на адидас, а не вдясно горе. Ще изглежда по-добре.

Изображение



е кво да казвам, по незнайна причина Юве спряха да играят второто :? кой да го предвиди това :mrgreen: заслужихте си победата

иначе не ме мисли, от дупките изкарвам бая пари и тия 1500 са ми 5 5 от банката, а според законите на хазарта всеки залог е с макс 5 % от банката.....аз по принцип не залагам много, в последната 1 година съм направил 3 залога - Юве и Ливърпул ме издъниха, поне хванах че Португалия ще вземе купата на финала на 3.50 коеф :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43843
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот rhaegar » 16 юни 2017 17:01

С тоя екип сте като Марсилия. :lol: Но все пак е по-добре от златните ленти.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 16 юни 2017 18:00

Хайде цяло лято ще гледаме пак драми около Роналдо както беше преди 4-5 години. :evil:
Сега всички журналисти ще се надпреварват кой каква малоумна статия ще пусне, кой какво чул, кой какво му казали близки до еди си кой и т.н. ..

CSKA69
Мнения: 4461
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот CSKA69 » 16 юни 2017 18:27

Доколкото разбирам от всички слухове и клюки из интернет, които прочетох, Кристиано Роналдо е бесен на Реал Мадрид и държи клуба отговорен за историята с данъците. Затова е задвижил този слух в пресата, че иска категорично да напусне Испания. Ако е вярно, че в Реал са сгафили по някакъв начин при преподписването на договорите с португалеца и Роналдо сега попада под ударите на закона заради това, напълно го разбирам :roll:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 16 юни 2017 19:04

Не виждам да има проблем при подписването на последният договор или предните такива.
Тук се говори за съвсем различно нещо ако се окажат наистина верни, а именно, че сам си е укривал данъци чрез три фирми или там каквото е. Според това, което се пише той бил обиден на клуба, че не го били защитили както трябва, а какво се има предвид под това не знам, но веднага след като плъзна слуха клуба застана зад него и дори няколко пъти. Онзи ден също застанаха зад него и дори имаше официално становище на Реал в сайта.

http://www.realmadrid.com/en/news/2017/ ... uncement-2

Това, което пише днес навсякъде е изсмукано от пръстите и се търсят сензации.

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Денят за отбора

Мнениеот Hohohoho » 16 юни 2017 19:59

Тоя Донарума ме удари 2 заплати и половина след като се осра брутално в мача срещу Пескара. Да не му припарват кашкавалените ръце и глинените крака край Бернабеу. :lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта