Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 31 май 2016 03:05

Ми това е част от философията. Победителите не ги съдят, но загубят ли ,губят всичко.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 31 май 2016 12:23

Да правя ли тема за трансферното лято или тук ще обсъждаме случващото се?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Денят за отбора

Мнениеот Hohohoho » 31 май 2016 13:46

Thsmith написа:Просто много хора бъркат футбола и местностите Мадрид/Барселона. Не се прави разлика между спорт и разправата с разни хлебарки/комунисти/сепаратисти, които неминуемо са попаднали под ударите на Фалангата след нейния триумф.

Ми те спортът и политиката не малко пъти вървят ръка за ръка. Ако ръководството на Барселона открито застане зад сепаратистите и ще има нова държава според мен.

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Денят за отбора

Мнениеот Hohohoho » 31 май 2016 13:48

sapio0o написа:Да правя ли тема за трансферното лято или тук ще обсъждаме случващото се?

Аз съм за отделна тема, която след края ще може да си изтрием, че бая попържни ще има в този трансферен прозорец.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 31 май 2016 16:14

Hohohoho написа:
sapio0o написа:Да правя ли тема за трансферното лято или тук ще обсъждаме случващото се?

Аз съм за отделна тема, която след края ще може да си изтрием, че бая попържни ще има в този трансферен прозорец.

Пуснах една без излишни драсканици.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 31 май 2016 16:54

Hohohoho написа:
Thsmith написа:Просто много хора бъркат футбола и местностите Мадрид/Барселона. Не се прави разлика между спорт и разправата с разни хлебарки/комунисти/сепаратисти, които неминуемо са попаднали под ударите на Фалангата след нейния триумф.

Ми те спортът и политиката не малко пъти вървят ръка за ръка. Ако ръководството на Барселона открито застане зад сепаратистите и ще има нова държава според мен.

Нова държава ще има ако правителството го позволи. Все пак Испания не е някоя талибанска държава и пике макар да прилича на талибан с тази брада, няма да хване някой калашник и да тръгне към гората да се бори за независимост : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Денят за отбора

Мнениеот Hohohoho » 31 май 2016 18:21

Thsmith написа:
Hohohoho написа:
Thsmith написа:Просто много хора бъркат футбола и местностите Мадрид/Барселона. Не се прави разлика между спорт и разправата с разни хлебарки/комунисти/сепаратисти, които неминуемо са попаднали под ударите на Фалангата след нейния триумф.

Ми те спортът и политиката не малко пъти вървят ръка за ръка. Ако ръководството на Барселона открито застане зад сепаратистите и ще има нова държава според мен.

Нова държава ще има ако правителството го позволи. Все пак Испания не е някоя талибанска държава и пике макар да прилича на талибан с тази брада, няма да хване някой калашник и да тръгне към гората да се бори за независимост : )

Испанското правителство ще позволи това в някоя друга вселена, ама ония могат да си се отделят и без кръв, пък испанците надали ще пратят войската да ги спре. Все едно де, да не влизаме в полемики, да правят каквото искат, не е наша работа.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Madridist » 31 май 2016 20:37

sapio0o написа:Иначе няма неутрален испанец, който да изпитва топли чувства към Реал. На Атлетико запалянковците ходят с шалове, на които пише ''antimadridistas'' и се гордеят. :


С първото изречение въобще не съм съгласен. Има много неутрални испанци, които ако ги питаш кой предпочитат между Реал Мадрид и Барселона ще ти кажат Реал Мадрид. Причината е, че не малко испанци, които даже не гледат футбол, мразят Барселона заради техния отявлен сепаратизъм, омразата към всичко испанско и т.н. А от футболните агитки знам за няколко, които имат положителни чувства към нас - Бетис, Малага и разбира се Еспаньол. А специално за Малага имам приятел ,който живее там и ми казва, че феновете на Реал Мадрид са най-многобройни . В същото време, Барса има подкрепа сред всички, които не се чувстват испанци - Атлетик Билбао, Осасуна и т.н. 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Madridist » 31 май 2016 20:46

Нещата според мен не са толкова прости за отцепването. Каталуния става независима държава и оттам нататък какво следва ? Членство в УЕФА, ФИФА - как и по-какъв начин. Испания никога няма да даде съгласие и да признае Каталуния. И други държави също ще са против. Същите, които и до ден днешен не признават Koсово. И затова, Косово което толкова много се радваше на независимостта си, вече осем години не участват в никакви турнири. Единствено, националният им отбор играе по две три контроли на година с Албания, Ирак и подобни мюсюлмански държави, които са я признали. Но не участват нито в ШЛ, ЛЕ или квалификации за световно и европейско ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 31 май 2016 20:59

Мислех да го метна това за испанците, но ме домързя.Реал Мадрид е най-обичаният испански отбор, вероятно заради изброените причини.Интересното е ,че наскоро разбрах за омразата между валенсианци и каталунци.

С папагалчетата доколко бях разбрал, приятелските отношения са много далечни и отминали, но не съм сигурен. С Бетис май също.

Агитката на Хетафе май също имаше някакви отношения с тази на Реал.
Последна промяна от Furious_Monk на 31 май 2016 21:01, променено общо 1 път.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта