РЕАЛ МАДРИД - Севиля, 19 Дек 22:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Реал Мадрид - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 дек 2010 11:38

THE G.A.M.E написа:"Кралете" почти винаги имат проблеми със Севиля ...
Очаквам да бият, но едвали ще е лесно !
Нещо от сорта на > 2 : 1 или 3 : 2.


Мамка му, защо я разбирам толкова тая игра ? ... :lol:

Поредни проблеми на Мадрид с южняците ....
Все пак, се добраха до трите точки !
Миналият сезон, подбен тип мач, вероятно биха го изспуснали .... но тук е Моуриньо !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот UNBEATABLE » 20 дек 2010 11:53

THE G.A.M.E написа:
THE G.A.M.E написа:"Кралете" почти винаги имат проблеми със Севиля ...
Очаквам да бият, но едвали ще е лесно !
Нещо от сорта на > 2 : 1 или 3 : 2.


Мамка му, защо я разбирам толкова тая игра ? ... :lol:

Поредни проблеми на Мадрид с южняците ....
Все пак, се добраха до трите точки !
Миналият сезон, подбен тип мач, вероятно биха го изспуснали .... но тук е Моуриньо !

Аз проблем със Севилия не видях... проблема беше със жълтия чичко, който се разкарваше на терена.

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: РЕАЛ МАДРИД - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот sl321 » 20 дек 2010 11:55

enguerino написа: Също така не мисля че съм писал глупости в предишните си 3 мнения :!:

Ок за глупостите не съм прав.Извинявай.
Мисля че спекулираш с това че не се вижда с какво го удря.Но както и да е.Не ми се спори.Нека да е с лакътя.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: РЕАЛ МАДРИД - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот Madridist » 20 дек 2010 12:07

McMarto написа:На мен пък ми направи впечатление, че въпреки всички грешки на Бензема и Ди Мария, Роналдо и веднъж не се ядоса /и не им тегли по една юнашка/. Впечатленията ми са само от първото полувреме за съжаление.
Забелязвам и че играта на Рамос е станала доста агресивна. Само аз ли имам такова впечатление?
Какво мислите за играта на Бензема?


Бензема - отчайващо слаб. Като напусна игра, с човек по-малко, заиграхме много по-добре. Рамос, въпреки,че беше невъзстановен ми хареса вчера как игра. Арбелоа е ясно,че не става за ляв бек. Лас и Кедира за мен са ефективни единствено за дефанзивни действия,но за изграждане на атаки са доста далеч от истината. Просто се вижда от самолет,че Шаби Алонсо е един от най-важните ни играчи,средната линия вчера на големи периоди липсваше и по-подобие на мача с каталунците се пробваха постоянно дълги топки или изритвания на Касийяс и централните защитници напред. За това, влияние оказа и слабата игра на Йозил, вчера просто не мога да се сетя, нещо което е направил,постоянно бягаше от топката и аз лично един тъч не го видях да хвърля. Роналдо и Ди Мария бяха най-добрите в предни позиции и единствено тях отличавам от мача. Дори и Касийяс не ми хареса как на две-три ситуации не разчете топките и можеше да се получи гол. А Негредо явно Реал Мадрид си му е в сърцето. :mrgreen: Шегата настрана,но при 0-0 имаше уникални ситуации за гол. 8-)

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: РЕАЛ МАДРИД - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот daniel875 » 20 дек 2010 12:12

Той, че съдията поряза доста Реал, е вярно. Но също така я вижте ситуацията при победния гол. Преди топката да попадне в Ди Мария, имаше центриране, рикошет, Роналдо беше в положение на засада. Ди Мария се затича към топката, когато видя, че няма вдигнат флаг на Кристиано и вкара. Ние обикновените хора говорим непрекъснато за съдиите, но не е редно Моуриньо да се изказва. Не съм му чел приказките след мача, но ако обвинил рефера в нещо, значи по - добре да се скрие. Защото когато бие със съдийски аванти, мълчи.
И все пак изводът е един - Реал има много силни играчи, най - добрите в Европа, но Моуриньо ги е научил да играят толкова грубо, че просто не е истина. Това, което "белите" показват при извършване на фаулове, е недопустимо. Севиля какво да ги коментирам? Малко отборче като Рома, като много други.
95% от отборите, да не кажа всички играят страшно грубо, на световното се скъсаха почти всички да влизат остро в краката на съперниците. Извинявайте, това не е Футбол. Това е ръгби, бокс, бодичек, но не и футбол.
Добре, че не гледах 80% от мачовете на Мондиала. Това, което успях да видя, беше достатъчно покъртително.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: РЕАЛ МАДРИД - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот enguerino » 20 дек 2010 12:25

sl321 написа:
enguerino написа: Също така не мисля че съм писал глупости в предишните си 3 мнения :!:

Ок за глупостите не съм прав.Извинявай.
Мисля че спекулираш с това че не се вижда с какво го удря.Но както и да е.Не ми се спори.Нека да е с лакътя.

Не казвам че е с лакътя, явно щом смятате че е с главата е така. Но точно когато се получи тая ситуация аз разбрах как ще завърши мача, просто Реал са ненадминати когато са в неизгодна ситуция и ножа опре до кокъла. При 11 на 11 почти нищо не се случваше но когато Реал остана с човек по-малко стадиона се събуди, играчите също и логичното се случи.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот enguerino » 20 дек 2010 12:27

THE G.A.M.E написа:
THE G.A.M.E написа:"Кралете" почти винаги имат проблеми със Севиля ...
Очаквам да бият, но едвали ще е лесно !
Нещо от сорта на > 2 : 1 или 3 : 2.


Мамка му, защо я разбирам толкова тая игра ? ... :lol:

Поредни проблеми на Мадрид с южняците ....
Все пак, се добраха до трите точки !
Миналият сезон, подбен тип мач, вероятно биха го изспуснали .... но тук е Моуриньо !

Тук не си прав, Реал в последните години точно такива мачове си ги взима редовно.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: РЕАЛ МАДРИД - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот sl321 » 20 дек 2010 12:45

Ясно се вижда че Реал в момента е силен, но не_балансиран отбор,с неясен стил на игра но с много добри индивидуалности.За този полусезон ключовия момент беше мача с Барселона който не успяхме да вземем,напротив паднахме с много ,като играхме по слабо от всички съперници на Барселона до момента.
Имаме потенциал за нещо голямо,но е въпрос на време и работа да го направим.Добре е че запазихме малка разликата от Барселона за да може вторият полусезон борбата за титлата да е реална а не илюзорна.
В ШЛ се представихме добре въпреки че групите за нас никога не са стояли като пречка.Голямата цел е финала.
С едно изречение:Пореден противоречив полусезон сезон!
Дано втория да бъде по успешен от послендните няколко.

п.п Дано мнението ми за това че полусезона е противоречив не прерастне в "клонящ към слаб" след мача за купата с Леванте в сряда. :)
Последна промяна от sl321 на 20 дек 2010 13:17, променено общо 2 пъти.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: РЕАЛ МАДРИД - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот Madridist » 20 дек 2010 12:47

daniel875 написа:Той, че съдията поряза доста Реал, е вярно. Но също така я вижте ситуацията при победния гол. Преди топката да попадне в Ди Мария, имаше центриране, рикошет, Роналдо беше в положение на засада. Ди Мария се затича към топката, когато видя, че няма вдигнат флаг на Кристиано и вкара. Ние обикновените хора говорим непрекъснато за съдиите, но не е редно Моуриньо да се изказва. Не съм му чел приказките след мача, но ако обвинил рефера в нещо, значи по - добре да се скрие. Защото когато бие със съдийски аванти, мълчи.
И все пак изводът е един - Реал има много силни играчи, най - добрите в Европа, но Моуриньо ги е научил да играят толкова грубо, че просто не е истина. Това, което "белите" показват при извършване на фаулове, е недопустимо. Севиля какво да ги коментирам? Малко отборче като Рома, като много други.
95% от отборите, да не кажа всички играят страшно грубо, на световното се скъсаха почти всички да влизат остро в краката на съперниците. Извинявайте, това не е Футбол. Това е ръгби, бокс, бодичек, но не и футбол.
Добре, че не гледах 80% от мачовете на Мондиала. Това, което успях да видя, беше достатъчно покъртително.


Реал Мадрид и груба игра :shock: Сигурно,за това,защото играем грубо не можем от един месец да съберем пълен отбор заради контузии. Да не говорим,че вчера от 9-те жълти картони не мога да се сетя някой да е бил за някое грубо нарушение-имаше за бавене на игра, обяснение от съдиите, задържане за фланелка и тактически нарушения в центъра на терена,но груби фалове от Реал не видях. Ако ти си видял нещо,бъди по-конкретен и ни кажи. Няма и да поватарям и изброявам отново,абсолютно различния аршин,който показаха реферите - за едни и същи ситуации за Реал се вдигаше картон,а за Севиля-не. А нарушението срещу Гранеро,трудно мога да си представя по-чиста дузпа,като дори нарушението става с лице към съдията. Значи, ти не си чел и дума Моуриньо какво е казал след мача,но все пак го нападаш пост фактум и говориш за криене и т.н. Ще ти кажа накратко какво е споменал Моуриньо-че съдиите са сбъркали днес,но не иска повече нищо да говори,защото не иска да излиза на първите страници по вестниците . Също така се надява,някой от ръководството да вземе отношение по този проблем,защото така само като се мълчи, в никакъв случай не се помага на футбола и никога няма да се вземат мерки.

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: РЕАЛ МАДРИД - Севиля, 19 Дек 22:00

Мнениеот bojkyy » 20 дек 2010 13:17

daniel875 написа:Той, че съдията поряза доста Реал, е вярно. Но също така я вижте ситуацията при победния гол. Преди топката да попадне в Ди Мария, имаше центриране, рикошет, Роналдо беше в положение на засада. Ди Мария се затича към топката, когато видя, че няма вдигнат флаг на Кристиано и вкара. Ние обикновените хора говорим непрекъснато за съдиите, но не е редно Моуриньо да се изказва. Не съм му чел приказките след мача, но ако обвинил рефера в нещо, значи по - добре да се скрие. Защото когато бие със съдийски аванти, мълчи.
И все пак изводът е един - Реал има много силни играчи, най - добрите в Европа, но Моуриньо ги е научил да играят толкова грубо, че просто не е истина. Това, което "белите" показват при извършване на фаулове, е недопустимо. Севиля какво да ги коментирам? Малко отборче като Рома, като много други.
95% от отборите, да не кажа всички играят страшно грубо, на световното се скъсаха почти всички да влизат остро в краката на съперниците. Извинявайте, това не е Футбол. Това е ръгби, бокс, бодичек, но не и футбол.
Добре, че не гледах 80% от мачовете на Мондиала. Това, което успях да видя, беше достатъчно покъртително.

1. При гола, Роналдо е в пасивна засада, топката не е дори близо до него.
2.Грешките в ущърб на Реал през сезона изобилстват над тези в полза на отбора.
3.Каде в мача видя грубо нарушение просто незнам, видя ли секирата на Дабо в краката на Ди Мария, това е грубо нарушение.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта