Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот RENAULT » 05 дек 2010 01:13

megan fox написа:Честита победа.

Червеният картон определено оказа влияние в мача.

Можеше да окаже влияние ако Тренерът им ги беше прибрал отзад.Признавам никакъв втори жълт но се съмнявам,че дори 11на11 пак Реал щеше да победи .Лека и приятна вечер на всички от форума ;)
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот bojkyy » 05 дек 2010 01:16

Честита победа на всички, поне донесе самочувствие след позорната загуба от Барса. Роналдо отново напомни на себе си, при втория гол беше невероятен. Заради Барселона не можахме да гледаме първото половреме, бати простотията, да бяха оложили мача, с 30 мин
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот enguerino » 05 дек 2010 01:18

Честита победа, ако Валенсия бяха по-амбициозни можеше да ви създадат повече проблеми и да видим по-хубав мач
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот enguerino » 05 дек 2010 01:20

bojkyy написа:Честита победа на всички, поне донесе самочувствие след позорната загуба от Барса. Роналдо отново напомни на себе си, при втория гол беше невероятен. Заради Барселона не можахме да гледаме първото половреме, бати простотията, да бяха оложили мача, с 30 мин

Ми да ти кажа нищо не си изпуснал освен едно положение на Кедира и едно на Мата. Все пак си мисля че можеше да пуснат едно прозорче с двата мача както е правено и преди
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот Madridist » 05 дек 2010 01:20

bojkyy написа:Честита победа на всички, поне донесе самочувствие след позорната загуба от Барса. Роналдо отново напомни на себе си, при втория гол беше невероятен. Заради Барселона не можахме да гледаме първото половреме, бати простотията, да бяха оложили мача, с 30 мин


И аз това се зачудих при положение,че в другия мач, да играят до Великден, Осасуна пак нямаше да вкарат гол, а като стана 0:2 напрактика всичко свърши. Аз лично гледах първите минути на Реал Мадрид -Валенсия със сопкаст. Отдавна не бях пускал мач на тима през интернет и мога да ви кажа,че качеството беше страхотно. Нищо с времената от преди няколко години,когато гледахме черно-бели пастели :lol:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот bojkyy » 05 дек 2010 01:37

Madridist написа:
bojkyy написа:Честита победа на всички, поне донесе самочувствие след позорната загуба от Барса. Роналдо отново напомни на себе си, при втория гол беше невероятен. Заради Барселона не можахме да гледаме първото половреме, бати простотията, да бяха оложили мача, с 30 мин


И аз това се зачудих при положение,че в другия мач, да играят до Великден, Осасуна пак нямаше да вкарат гол, а като стана 0:2 напрактика всичко свърши. Аз лично гледах първите минути на Реал Мадрид -Валенсия със сопкаст. Отдавна не бях пускал мач на тима през интернет и мога да ви кажа,че качеството беше страхотно. Нищо с времената от преди няколко години,когато гледахме черно-бели пастели :lol:

Аз имах гости и не можах да ги гледам. Останах доста разочарован, че постъпиха така с нас
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот bojkyy » 05 дек 2010 01:38

enguerino написа:
bojkyy написа:Честита победа на всички, поне донесе самочувствие след позорната загуба от Барса. Роналдо отново напомни на себе си, при втория гол беше невероятен. Заради Барселона не можахме да гледаме първото половреме, бати простотията, да бяха оложили мача, с 30 мин

Ми да ти кажа нищо не си изпуснал освен едно положение на Кедира и едно на Мата. Все пак си мисля че можеше да пуснат едно прозорче с двата мача както е правено и преди

Кога са го правили преди?
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот sl321 » 05 дек 2010 02:37

Честита победа на всички който обичат Реал Мадрид.Важни точки от гледна точка на крайното класиране но на мен още ми държи влага предишния мач.
Следващия път който мога да се зарадвам истински ще е евентуално класиране за 1/4 финал в ШЛ.
Направи ми впечатление че играем много често с дълги топки като в много от случаите пасовете са неадресирани което хич не ме кефи.
След загубата миналия кръг като че ли днес бяхме доста по разпиляни като игра от колкото в последните си 7-8 мача.Мауриньо има много работа за да направи един сработен отбор.
В днешния мач беше променил схемата в началото като този път игра( 4-3-1-2) с трима пред защитниците( Ласана Диара,Кедира и Алонсо),двама раздалечни към крилата нападатели ( Роналдо,Ди Мария) и един атакуващ халф ( Йозил) като най вевроятно идеята беше при атака той да влиза във центъра на нападението.
По всичко пролича че това не се получи и след 30,40 мин смени местата на хората които бяха на терана, а след излизането на Кедира и вкарването на негово мястно Бензема, си върна схемата която играхме през сезона до сега ( 4-2-3-1).Привидно головете паднаха заради това че изгониха човек от Валенсия,но аз си мисля че нещата на края се получиха и заради това че отбора е по обигран в последния си вид.
Мисля че Лас има място в титулярния състав в много от мачовете и Мауриньо трябва да го пуска по често защото такъв дефанзивен полузащитник няма да намерим.В същото време има много добри качества и в атака а да не говорим че като го е пускал и бек в някои мачове се е справял много добре.Та мисълта ми е че Лас Диара не трябва да допускаме да го изпуснем и да отиде в някой друг отбор а това може да стане като играе по често.
С добрата си игра Марсело не можа да си изкупи ( пред мен ) греха за отвратителната игра в миналия мач. Арбеола ....хм.Централните защитници.....не ми се говори.Икер-голям.Ди Мария млад е. Има хляб в него,но днес направи много грешки.Йозил-мисля че има много качества ,но по някакви прични ( имам си някакво обяснение но е много дълго) не рагръща пълния си потенциал.Не може в националния отбор на Германия да създава всичко най-интересно а тука от време на време.Може би му трябва време за адаптация.....но Кака се завръща скоро и не знам :) .Роналдо е ОК.На Бензема трябва да му се гласува повече доверие.Алонсо е ОК.
Айде стига толкова размишления!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15589
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот fcb_bg » 05 дек 2010 08:22

Изобщо невпечатляващ Реал на фона на приказките на Моу, как чудовището вече не било в гардероба и играчите му нямали проблеми със заспиването. Съдията се изходи върху нарисувания Х със смешния червен. Да не говорим за съдийски решения е най-добре, но това 3-то подпиране на Реал във всякакъв аспект само в рамките на 6 дни боде очите!!! Играч на мача за Реал: Перес Ласа! Честита победа!!! :|
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот hajitsu » 05 дек 2010 08:35

fcb_bg написа:Изобщо невпечатляващ Реал на фона на приказките на Моу, как чудовището вече не било в гардероба и играчите му нямали проблеми със заспиването. Съдията се изходи върху нарисувания Х със смешния червен. Да не говорим за съдийски решения е най-добре, но това 3-то подпиране на Реал във всякакъв аспект само в рамките на 6 дни боде очите!!! Играч на мача за Реал: Перес Ласа! Честита победа!!! :|

Абе ей, колко положения изпуснаха Кедира, Ди Мария и Роналдо сами срещу вратаря преди съдията да даде червения картон? Поне 3! И ако ги бяха вкарали щяха да водят с едно 3 на 0 поне... ;)
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта