Реал Мадрид - Оксер 21:45, 8.12

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15589
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Оксер 21:45, 8.12

Мнениеот fcb_bg » 09 дек 2010 10:32

Мамаду и Моуриньо са имали среща на 2 очи, 2 сърца и 4 юмрука, затова беше с капитанската лента. :mrgreen: :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Реал Мадрид - Оксер 21:45, 8.12

Мнениеот sl321 » 09 дек 2010 12:29

Няколко неща ми направиха впечатление.
1) При 1-0 трябваше да бъде отсъдена дузпа за Оксер.

2) Бензема се представи добре което ме радва.Мисля че има класата за Реал и не трябва с лека ръка да го изпускаме.Като че ли единствения му проблем в момента е изгубеното самочувствие, но гледам че от мач на мач се възвръща.

3)Втори мач гледам след загубата от Барселона и все по често си мисля че тоя мач( с Барселона) беше много мистериозен от гледна точка играта на Реал Мадрид.Вярно е че Барселона са много силен отбор който на всичкото от горе е във суперформа.Но от всичките им съперници през годината по слабо от Реал играха само Алемрия.( не говоря само за резултата а за играта).И не мога да си обясня факта че Реал е с класи от съперници които са много по силни от Алмерия а срещу Барселона не можеха(Реал) да си подадат един точен пас.

4).Знам че много хора отписаха или отписават футболисти като Гранеро и Педро Леон.Гранеро е от школата на Реал и на мен лично ми харесва.Значи, винаги говорим за нови хора от школата а такива като него сме готови да ги отпишем много бързо.Педро Леон ми правеше впечатление още до като беше в Хетафе.Чета много негативни мнение за него но на мен и той както и Гранеро ми харесват.Виждам много хъс в него а от това което съм гледал като игра, според мен е много нестандартен футболист.


5) Радвам се да виждам млади момчета от школата във игра.

Ако се опитам да погледна малко по мащабно ми се оформя мнението че Реал няма изграден стил на игра все още, а почти всички голове и положения са на базата на индивидуалните качества на отделните футболисти.Мисля че в защита ( не става въпрос за защитниците като идивидуалности а като цяло във фаза защита) сме все още далеч от истината и според мен там е разковничето на успеха.Много хора биха казали че нямаме много допуснати голове но трябва да си признаем че в много случаи с много отбори имахме и късмет и съдийски аванти. ( за мача с Барселона не искам да не говорим).
Иначе като цяло аз съм доволен от гледната точка на фен на отбора, но според мен има много работа до като станем отбор такъв какъвто искам да го виждам.
Последна промяна от sl321 на 09 дек 2010 15:50, променено общо 2 пъти.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Оксер 21:45, 8.12

Мнениеот Madridist » 09 дек 2010 12:51

Относно дузпата за Оксер, и аз смятам,че я имаше,но чак след третото гледане на повторението. Видя се,че Оксер май освен от дузпа от друга ситуация няма как да отбележат гол. Също така,не смятам,че срещу силните отбори тази година Реал Мадрид е получавал съдийски аванти. Специално в ШЛ, се сещам за гола на Милан от засада на Индзаги. Единственото положение,което реши мач в полза на Реал Мадрид беше първия двубой срещу Оксер,когато преди гола на Ди Мария имаше нарушение в атака на Рамос. За другите мачове от груповата фаза, мисля,че и слепите видяха,че Реал Мадрид е с класа над Милан и Аякс и абсолютно заслужено завършва като победител в групата. В Примера, имаше достатъчно положения в които състава беше подкрепен(несвирената дузпа за Атлетико Мадрид,когато топката се удари в ръката на Алонсо,пресиления червен картон на Албелда от последния кръг),но и ощетен(отменния редовен гол на Игуаин срещу Хихон,несвирената дузпа срещу Ди Мария последния кръг, гола на Сосиедад,който стана от доста пресилен фал, да не изброявам колко спестени картони срещу Реал имаше в много от мачовете и свирени измислени засади).А това,че Реал Мадрид получава малко голове от началото на сезона се дължи както на стабилните защитници,така и на факта,че от 14 кръга дотук,единствените два отбора,които играха открит и нападателен футбол срещу нас бяха Барселона и Атлетик Билбао. Дори Валенсия и Атлетико(М),играеха прибрани отзад, разчитайки на контраатаки и статични положения. 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Оксер 21:45, 8.12

Мнениеот TodorT » 09 дек 2010 13:52

Пореден силен мач за РЕАЛ в ШЛ! Развам се, че т.нар. резерви се раздадоха до край ... СТрахотен Бензема снощи... третият му гол нама нужда от коментар 8-) За 20 мин. младото момче Сарабия ми се понрави и съм убеден, че има голямо бъдеще... Мога да кажа, че Мамаду направи не толкова силен мач, но пък това е нормално, след като дълго време бе извън терените. Въпреки, че изведе отбора с капитанската лента, аз си мисля, че ще се отървем от него през зимата... :roll: Младокът Адан също имаше 2-3 добри изяви през втората част :) Чакаме сега 17.12 и се надявам на добър жребии :)

Потребителски аватар
McMarto
Мнения: 197
Регистриран на: 27 май 2010 11:39
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Оксер 21:45, 8.12

Мнениеот McMarto » 09 дек 2010 14:34

Супер. Сега остава само да минум осминафинала и ще съм спокоен :lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта