Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот Mourinio » 17 дек 2010 17:09

Като останаха Манчестър Ю, Барса, Челси и Реал М стисках палци да се паднат точно с Реал М :mrgreen: срещу останалите 4 отбора щеше да е супер трудно, Лион играе много трудно срещу английските отбори, а Барса рядко се спират в ШЛ. Супер жребий, ще е оспорвано, до тогава Тулулан, Делгадо и Гуркюф ще са напълно готови от трайните си контузии. Мисля че Лион ще са доста по-силни от преди 1 година, докато Реал М са на същото си ниво, единствено ме притеснява Моуриньо, ще изгледа мачовете на Лион под лупа и все ще му хрумне някаква идея, но и това не му помогна срещу Барса например 8-)
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
chepishev73
Мнения: 256
Регистриран на: 01 дек 2010 20:54
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот chepishev73 » 17 дек 2010 17:15

На Реал ако не им тръгне играта, изтърват 2-3 хубави положения, най- неприятния ми (иначе добър) футболист, т.нар. CR7 ли е 9 ли е ще се нацупи, ще се наежи, всеки ще му е крив, и тогава Лисандро Лопес ще пълни кошници. За Лион съм, но мисля, че Мадрид тази година ще продължат (заради и въпреки КР-то). Ще бъдат подкрепени от съдиите. Така мисля аз, пък, ако съм обидил някой, може пак да ме БАННЕТЕ

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот RENAULT » 17 дек 2010 17:17

Mourinio написа:Като останаха Манчестър Ю, Барса, Челси и Реал М стисках палци да се паднат точно с Реал М :mrgreen: срещу останалите 4 отбора щеше да е супер трудно, Лион играе много трудно срещу английските отбори, а Барса рядко се спират в ШЛ. Супер жребий, ще е оспорвано, до тогава Тулулан, Делгадо и Гуркюф ще са напълно готови от трайните си контузии. Мисля че Лион ще са доста по-силни от преди 1 година, докато Реал М са на същото си ниво, единствено ме притеснява Моуриньо, ще изгледа мачовете на Лион под лупа и все ще му хрумне някаква идея, но и това не му помогна срещу Барса например 8-)

Ще видим. ;) Реал трябва да отмъщава
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот Mourinio » 17 дек 2010 17:25

RENAULT написа:
Mourinio написа:Като останаха Манчестър Ю, Барса, Челси и Реал М стисках палци да се паднат точно с Реал М :mrgreen: срещу останалите 4 отбора щеше да е супер трудно, Лион играе много трудно срещу английските отбори, а Барса рядко се спират в ШЛ. Супер жребий, ще е оспорвано, до тогава Тулулан, Делгадо и Гуркюф ще са напълно готови от трайните си контузии. Мисля че Лион ще са доста по-силни от преди 1 година, докато Реал М са на същото си ниво, единствено ме притеснява Моуриньо, ще изгледа мачовете на Лион под лупа и все ще му хрумне някаква идея, но и това не му помогна срещу Барса например 8-)

Ще видим. ;) Реал трябва да отмъщава

Точно заради отмъщаването и по-голямото напрежение от задължително класиране ще отпаднете, ако забравят за миналия 1/8 финал и играете по-спокойно ще имате по-голям шанс. Напрежението пак е при вас, докато Лион нищо не губи и играе най-добре в такива мачове, например помня срещу Байерн на 1/2 финала как се бяха сковали от напрежение и не показаха и частица от играта си срещу Реал М, Тулулан си изпроси глупав червен картон при решен преди това 1/2 финал в полза на Лион след червения на Рибери, чиста глупост заради напрежението от първи финал в историята ;) така че който е по-спокоен в тия два мача, ще продължи 8-)


ПС: И аз най-много исках Лион да се падне с Байерн, да си го върне и бях 100% сугурен, че Лион щеше да ги спука от бой :mrgreen: така че някои от вас ви разбирам ;)
Последна промяна от Mourinio на 17 дек 2010 17:32, променено общо 5 пъти.
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот runnersa » 17 дек 2010 17:26

Този път ще ги отвеем аман от тези французи тази година са доста зле! Отбор като Шалке ги мина в групата! ;)

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот daniel875 » 17 дек 2010 17:41

По принцип френските отбори са от най - неудобните. Дори и Реал да отстрани "Олимпик" Лион, Милан беше отборът, който изхвърли французите от голямата им мечта. По - силен отбор на "хлапетата" от онзи през 2006 не помня дали някога ще има, но класата и късметът на миланистите спечелиха онзи инфарктен мач с късните голове на Индзаги и Шевченко. Онзи мач беше нещо страхотно, много положения, много ситуации и пред двете врати - първото полувреме късметлийско 1:1 с общо взето едно положение на Милан, второто полувреме обаче стана обратното и по - точно в последните петнадесет минути, когато натискът на "россонерите" беше тотален.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот Mourinio » 17 дек 2010 17:53

daniel875 написа:По принцип френските отбори са от най - неудобните. Дори и Реал да отстрани "Олимпик" Лион, Милан беше отборът, който изхвърли французите от голямата им мечта. По - силен отбор на "хлапетата" от онзи през 2006 не помня дали някога ще има, но класата и късметът на миланистите спечелиха онзи инфарктен мач с късните голове на Индзаги и Шевченко. Онзи мач беше нещо страхотно, много положения, много ситуации и пред двете врати - първото полувреме късметлийско 1:1 с общо взето едно положение на Милан, второто полувреме обаче стана обратното и по - точно в последните петнадесет минути, когато натискът на "россонерите" беше тотален.

По-класен ти се струваха, защото тогава нямаше голяма конкуренция, Барса тепърва виждаха резултатите от огромните си инвестеции след кредита, който теглиха от банка през 2005 - близо 350 млн евро, други отбори започнаха да се появяват на футболната карта в ШЛ като Челси, а пък отбори като Байерн Мюнхен бяха в криза през това време, както сега е Ливърпил, но въпреки според мен сега е много по-голяма конкуренцията(виж какви отбори стиганаха до 1/2 финалите и финала преди 4-5 години - Монако, Леверкузен, Депортиво Ла Коруня, ПСВ, Порто, а сега това много трудно ще стане), даже ако питаш мен Лион в момента имат много по-добри футболисти от 2006 - Лисандро, Гуркюф, Бастош, Делгадо, Пянич, Уго Лорис, докато преди основно разчитаха на Жуниньо и неговите феноменални фалове 8-)
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот daniel875 » 17 дек 2010 18:07

Mourinio написа:
daniel875 написа:По принцип френските отбори са от най - неудобните. Дори и Реал да отстрани "Олимпик" Лион, Милан беше отборът, който изхвърли французите от голямата им мечта. По - силен отбор на "хлапетата" от онзи през 2006 не помня дали някога ще има, но класата и късметът на миланистите спечелиха онзи инфарктен мач с късните голове на Индзаги и Шевченко. Онзи мач беше нещо страхотно, много положения, много ситуации и пред двете врати - първото полувреме късметлийско 1:1 с общо взето едно положение на Милан, второто полувреме обаче стана обратното и по - точно в последните петнадесет минути, когато натискът на "россонерите" беше тотален.

По-класен ти се струваха, защото тогава нямаше голяма конкуренция, Барса тепърва виждаха резултатите от огромните си инвестеции след кредита, който теглиха от банка през 2005 - близо 350 млн евро, други отбори започнаха да се появяват на футболната карта в ШЛ като Челси, а пък отбори като Байерн Мюнхен бяха в криза през това време, както сега е Ливърпил, но въпреки според мен сега е много по-голяма конкуренцията(виж какви отбори стиганаха до 1/2 финалите и финала преди 4-5 години - Монако, Леверкузен, Депортиво Ла Коруня, ПСВ, Порто, а сега това много трудно ще стане), даже ако питаш мен Лион в момента имат много по-добри футболисти от 2006 - Лисандро, Гуркюф, Бастош, Делгадо, Пянич, Уго Лорис, докато преди основно разчитаха на Жуниньо и неговите феноменални фалове 8-)

Не съм много съгласен с теб. Жуниньо беше голямата звезда, но не забравяй Купе, Крис, Касапа, Ревейер, Мамаду Диара, Нилмар, Гову, Есиен,Вилтор. Много бяха, неизброимо много силни играчи. През онази година никой не броеше след финала в Истанбул, че Милан ще отстрани Лион, но големият фаворит за трофея отпадна. И двата отбора от въпросната четвъртфинална двойка щяха да отстранят Барселона. Не забравяй отменения гол на Шевченко в реванша. Милан беше по - силният от двата отбора на полуфинала и повече заслужаваше да играе в Париж. Винаги победителите са били бутани към големия мач, но тогава беше просто възмутително как Роналдиньо и компания ги закараха на финала.
В момента Лион е много слаб отбор. Но може би е по - добре, че френското първенство стана така непредсказуемо, защото именно това беше в основата на големите успехи преди на тамошните отбори. Спомни си ПСЖ през 1996, финала за КНК година по - късно, през 1995 пък играха мачове с Милан на полуфинала за КЕШ, Нант през 1996 пролетта, Монако -две години по - късно.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот Blue_Girl » 17 дек 2010 18:27

Дано и този път Лион да ви отстрани!
:mrgreen:
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Отново Лион - Реал Мадрид на 1/8 финал

Мнениеот CTAHKO » 17 дек 2010 18:32

RENAULT написа:
Mourinio написа:Като останаха Манчестър Ю, Барса, Челси и Реал М стисках палци да се паднат точно с Реал М :mrgreen: срещу останалите 4 отбора щеше да е супер трудно, Лион играе много трудно срещу английските отбори, а Барса рядко се спират в ШЛ. Супер жребий, ще е оспорвано, до тогава Тулулан, Делгадо и Гуркюф ще са напълно готови от трайните си контузии. Мисля че Лион ще са доста по-силни от преди 1 година, докато Реал М са на същото си ниво, единствено ме притеснява Моуриньо, ще изгледа мачовете на Лион под лупа и все ще му хрумне някаква идея, но и това не му помогна срещу Барса например 8-)

Ще видим. ;) Реал трябва да отмъщава


Те имат да отмъщават от 6 ма4а насам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта