Ерата Раул Гонзалес :P

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот MORSKI » 19 фев 2009 22:41

LordVOODOO написа:
bojkyy написа:Вуду не забравяи обаче че Раул е голмайстор на националния ;) що винаги казваш някви глупости не мога да разбера не бил за националния :o


Уау бил голмайстор.. да и? Ама ти не забравяй, че Испания успя да стане европейски шампион, точно докато Раул беше изхвърлен от отбора, а когато бе в отбора какво ставаше? Ще ти кажа какво - отпадаха максимум на 1/4 финалите! И защо? Защото, както вече казах Раул е консуматор и вместо да играе за отбора, т.е. за страната си, той играе за себе си!!! - Ето затова той няма масто в Ла фурия!
И вместо да ми разправяш, че съм казвал глупости по адрес на Раул - играч, който много пъти съм признавал за много добър, дай някакъв конкретен факт, който да обори мнението ми!

Морски спри поне за момент с пристрастията си!!! Ако Раул не беше футболист на Реал нямаше да говориш така! И недей сравнява Дел Пиеро с Раул, защото Алекс е в пъти по-добър от Вилас! Обясних ти защо не трябва да е в отбора, следя от много години изявите на Ла фурия - точно толкова, колкото и на Барса и бъди сигурен, че знам много повече от теб по въпроса! Когато Раул е в групата за мача, ако е здрав той играе. защо? Защото никой от треньорите не смее да му се озъби! Точно затова не трябва да се вика. Изчети всичките ми мнения последователно в тая тема и едва тогава се опитай да ми дадеш смислен отговор, който да не се гради на твоята фенщина към Реал.

П.П. И преди още някой да ми напомни, че Раул е голмайстор на Испания нека помисли дали Давид Вия няма да има повече голове за Ла фурия, когато го изравни по брой мачове! Ето, на скоро Раул мина великият Алфредо ди Стефано по брой голове за Реал, но за това нещо му бяха нужни близо 3 пъти повече мачове, значи е 3 пъти по-неефективен от ди Стефано. А и в крайна сметка, Раул ако ще 200 гола да има за Испания, след като не е спечелил нито един трофей със страната си, значи е вкарвал не когато трябва, не на когото трябва. След като не го е направил значи е неефективен, е един играч няма място в националният отбор, след като е неефективен!



Спри да гледаш на нешщата като фен на Барса,за мен Раул е по-добър от Дел Пиеро,дай ми смао 1 пример за това което е повече Дел Пиеро.
Ти от позицията си на какъв се изказваш?????
Д не си бил в съблекалнята на отбора,че да знаеш какво е правил Раул?????
Айде стига глупости,знам,че не ти е приятен,но как и да е след каот ви е бутал толкова пъти голове :!: Раул има място в националния много повече от който и да е бил лигльо и то не само заради името си :!:
Да Ла фурия стана шампион без него,но спомни си 2002 световното кой вкара 2 гола,които бяха отменени и как отпадна Испания тогава :!: Не е Раул проблема на Испания и не е бил никога,проблем им беше,слабия коелктив,породен от наличието на толкова звездри,както при Холандия,искаш да ми кажеш,че там Нистелрой разваля атмсоферата,каот с еотказва псотоянно и пак се съгласява да играе за националния им отбор ли :D Или,че го гони някаква грандоманщина :o Айде моля ти се не се изказвай,че Раул е развалял атмосферата,айде стига глупости.
Твоя Пуьол много повече разваля атмсоферата отколкото Раул :!:
И аз от Ла фурия се интересувам от достатъчно дълго време за да си формирам представа за нешата.
Не си ти винаиг прави,разбери го ;)
Ако Раул беше футболист на Барса,друга песен щеше да пееш :!:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот LordVOODOO » 20 фев 2009 11:39

Морски пак се изходи неподготвено по темата и отново го направи като фен на Реал!!!
Когато става въпрос за Ла фурия изобщо не ме обвинявай в пристрастия... да не би Раул да е единственият испански национал, който имат Реал??!?!?!? Да видя да казвам нещо срещу другите ви представители??? А??? Айде кажи си, дай поне един пример, кога оплюх някой от другите ви играчи в националният отбор, че да ме обвиняваш в пристрастия и че деля Ла фурия на Барса и Реал!! Виждаш ли кой постоянно коментира пристрастно?!?!?!
Така че няма какво повече да ти отговарям на теб - ти си безнадежден случай и не виждаш по-далеч от носа си!

ТИ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДОКАЗА, ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА СИ БЕЗПРИСТРАСТЕН И ЧЕ НЕ РАЗБИРАШ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

П.П. А колкото до Дел Пиеро... да и двамата са лидери в отборите си, но Раул е консуматор, а Дел Пиеро работи за отбора и не само бележи, но и създава много голове, връща се още в центъра на терена, за да изнася топката и да помага в защита! Да си виждал Раул да се връща да помага в защита? Аз само в един мач - този сезон на Барса - Реал, но то тогава целият ви отбор беше във вашата си половина и не можеше да мине центъра! :lol:
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот MORSKI » 20 фев 2009 22:54

бе виж себе си и тогава говори за пристратсия.
ТИ СИ СЪЩО ТОЛКОВА ПРИСТРАСТЕН АН ТЕМА БАРСЕЛОНА,КОЛКОТО И АЗ НА РЕАЛ.
И ТИ НЕПРЕСТАННО ДОКАЗВАШ ЕДНОЗНАЧНИТЕ СИ ПОЗНАНИЯ НА ТЕМА БАРСА,ИСПАНСКИ ФУТБОЛ,ЗАЩОТО ГИ ГЛЕДАШ ПРЕЗ ПРИЗМАТА НА ФЕН НА БАРСА!!!!
ТИ СЪЩО НЕ СПИРАШ ДА ДОКАЗВАШ,ЧЕ ОТ ФУТБОЛ НЕ РАЗБИРАШ,ЗАЩОТО ФУТБОЛЪТ НЕ ОПИРА ДО СТАТСИСТИКИ,ТОЙ Е ДОСТА ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА,НА ТАКИВА КАТО ТЕБ ИМ СЕ КАЗВА КНИЖНИ ПЛЪХОВЕ(НЕ СЕ ОБИЖДАЙ,АМА ТАКОВА Е ОПРЕДЕЛЕНИЕТО) :!:
Не си казал да,но то остана и по всичките да почнеш да плюеш,особенно по Касиляс,дето спасява кожата не само на РЕАЛ,ами и на Ла Фурия.
Раул може да е всякакъв,но е ГОЛМАЙСТОР НОМЕР 1 ЗА ВИСЧКИ ВРЕМЕНА В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА И В РЕАЛ МАДРИД,НЕ СПИРА ДА БЕЛЕЖИ И Е РЕКОРДЬОР ПО ГОЛОВЕ ЗА ИСПАНИЯ :!: :!: :!:
Така,че ако е да е консуамтор,Индзаги също е такъв,ама много от успехите на Милан са заради негови голове.
Освен това Раул достатъчно е помагал на халфовата линия,помня един уникален пас между него и Рейес по-миналата година.
Стига глупости,какво искаш да стои забит в защита ли????Достатъчно се опитва да помага на отбора!!!!

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот LordVOODOO » 21 фев 2009 02:11

Оф коя част от това за неефектовността не разбра? Няма значение дали ще вкараш 5 гола на Узбекистан, ако не можеш да вкараш 2 гола примерно на Бразилия?! 1000 пъти казах, че не отричам качествата на Раул, но неговите качества не са подходящи за Ла фурия и спечелената европейска титла в негово отсъствие доказват точно това! Хайде оспори този факт, като си много разбиращ!!
И да, когато спорим за Барса - Реал съм пристрастен, но когато говорим за Ла фурия мога да игнорирам пристрастията си - нещо, което ти очевидно не можеш да направиш!

П.П. Статистиките са точно за такива спорове - да определят дали някой играч е ефективен или не! Тук малко нещата стоят ала Бербатов. Определено играч от световна величина, отбелязал много голове с националният ни отбор, но всичките му голове са срещу слаби противници, а срещу топ отборите не е вкарал нищо! Е същото е и с Раул, може да е голова машина, ама когато трябва да вкара на някой от най-големите отбори, че Испания да се класира в предна фаза, просто не може! Е без да вкарваш голове на топ отборите не можеш да станеш световен или европейски шампион, щом не можеш да помогнеш на отбора си в мачовете срещу фаворитите значи нямаш масто в отбора и по-добре на твоето място да е друг играч, който да вкарва нужните голове като Давид Вия примерно! Вече ти казах, че има много примери за играчи, които играят силно за клубните си отбори, но за националните си не струват нищо. Е Раул е някакъв странен хибрид, да вкарал е най-много голове за Испания, но все срещу посредствени отбори.
Както и да го увърташ не можеш да отречеш, че Испания спечели европейското точно в отсъствието на Раул! И съм готов живота си да заложа на твърдението, че ако Вилас беше в отбора на Ла фурия - те нямаше да станат шампиони!
Изображение

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот bojkyy » 21 фев 2009 13:41

Не са станали европейски шампиони заради оцъствието на Раул а заради футболисти като Шави,Торес,Фабрегас,Вия.И Вуду искам да ми докажеш,че Раул не е вкарал на нито един Топ отбор щото едвали си прав
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот LordVOODOO » 21 фев 2009 16:16

Раул има точно 4 гола срещу силни противници, но и 4-те са все в приятелски мачове: 1 срещу Италия (18.11.1998) мача завършва 2:2, изравнителният гол е на Раул, а мача е приятелски!
Другите три са срещу Германия (16.08.2000) мача завършва 4:1 за швабите, почетното попадание е на Раул това също е приятелски мач, а другите 2 гола пак са в приятелски мач игран на 12.02.2003, тогава Испания печели с 3:1.

Всичките му други голове (общо 40+4-те които вече споменах, общо 44) са все срещу слаби отбори като хетрик срещу Сан Марино (Лол Сан Марино), 4 гола в един мач срещу Австрия, Полша, Южна Африка и тн!!!

И понеже знам, че няма да ми повярваш, ето да видиш сам с очите си: http://en.wikipedia.org/wiki/Ra%C3%BAl_Gonz%C3%A1lez

Та къде са му важните голове, срещу силните отбори в ОФИЦИАЛНИ МАЧОВЕ, А НЕ В ПРИЯТЕЛСКИ??? Голове срещу отбори като Бразилия, Аржентина, Италия, Германия, Франция, Англия???? А къде са?

Ами сега? Сега как ще обясните, че наистина е нужен? Направихте сте на интересни, ок, ама се затвърди, моята теза - Раул не може да вкарва на водещите отбори с екипа на Ла фурия!!! Крайно време е да разберете, че Реал Мадрид не е Ла фурия и това, че Раул бележи като луд за Реал не означава, че може да вкара на Бразилия с екипа на Испания! Има огромна разлика м/у клубен отбор и национален и огромна разлика м/у това да играеш срещу Сан Марино или Австрия и да играеш срещу Бразилия или Аржентина!!!


П.П. Морски виждаш ли колко е важно да знаеш статистиката? Виждаш ли колко е подходящо тя да е на твоя страна? Айде сега върви спори срещу нея. ;)

П.П.2.

bojkyy написа:И Вуду искам да ми докажеш,че Раул не е вкарал на нито един Топ отбор щото едвали си прав


За сефте те виждам тук и трябва да разбереш едно нещо: когато става въпрос за статистика аз винаги съм прав! Нямам загубен спор/бас или каквото и да е там, когато нещата опират до познаване на статистиката! ;) За доказателство виж думите на Морски за мен:
MORSKI написа:ТИ СЪЩО НЕ СПИРАШ ДА ДОКАЗВАШ,ЧЕ ОТ ФУТБОЛ НЕ РАЗБИРАШ,ЗАЩОТО ФУТБОЛЪТ НЕ ОПИРА ДО СТАТСИСТИКИ,ТОЙ Е ДОСТА ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА,НА ТАКИВА КАТО ТЕБ ИМ СЕ КАЗВА КНИЖНИ ПЛЪХОВЕ(НЕ СЕ ОБИЖДАЙ,АМА ТАКОВА Е ОПРЕДЕЛЕНИЕТО) :!:
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот MORSKI » 21 фев 2009 21:49

Да и в думите ми е казано,че точно заради това не разбираш нищо от футбол!!!!! Я ми кажи колко пъти в псоледните години Ла Фурия е играла ОФИЦИАЛЕН МАЧ,чЕ ДОРИ И КОНТОРЛА СРЕЩУ БРАЗИЛИЯ И АРЖЕНТИНА,АЗ ПОНЕ НЕ СЕ СЕЩАМ СКОРО ДА СА ИГРАЛИ МОЙ :!: ВСЕ СЕ РАЗМИНАВАТ,КАК ТОГАВА ДА ИМ ВКАРА РАУЛ???????
И НЕЗАВИСИМО СРЕЩУ КОЙ ГИ Е ОТБЕЛЯЗАЛ ТЕЗИ ГОЛОВЕ,ОТБЕЛЯЗАЛ ГИ Е НАЛИ??????
ТОЙ СИ Е НОМЕР 1 ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА ГОЛМАЙСТОР ЗА ИСПАНИЯ,КАКВО МЕ ТОПЛИ,ЧЕ НЕ БИЛ ВКАРВАЛ НА НЕЗНАМ СИ КОЙ,КАТО ДОРИ НЕ Е ИГРАЛ СРЕЩУ НЕГО :lol: ЕЙ ЛОРДЕ ПАК ДРЪНКАШ ГЛУПОСТИ :idea:
И ако за теб е гордост да си книжен плъх,и да се фукаш непрестанно с това ,много зле за теб :idea: Очаквам отговор на въпроса ми(дори и да е имало мач срещу големите,то аз поне не се сещам скоро да е имало,то е било идентичен случай!!!!)
Обикновенно Испания се разминава с големите отбори,а когато играе ОТПАДА И НЕ САМО РАУЛ НЕ ОТБЕЛЯЗВА ГОЛ,НО И МОРИЕНТЕС НА ВРЕМЕТО,ГУТИ НЕ БЕЛЕЖЕХА :!: Кажи ми един именист нападател на Барса,който да заслужава повече от Раул мястото си в Испания(няма такъв).
Сега може Виля и Торес да са силни,няма как да го отрека,но имат още много хляб да ядат докато стигнат и на половината на Раул.
В този ред на мисли Раул винаги ще има място в Ла Фурия :!:

Потребителски аватар
realmadrid
Мнения: 4
Регистриран на: 17 фев 2009 17:36
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот realmadrid » 22 фев 2009 14:06

NAI-GOLEMIQ E!!!! 311 GOLA !!! :twisted:
D.M.P.

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот LordVOODOO » 22 фев 2009 21:08

MORSKI написа:Да и в думите ми е казано,че точно заради това не разбираш нищо от футбол!!!!! Я ми кажи колко пъти в псоледните години Ла Фурия е играла ОФИЦИАЛЕН МАЧ,чЕ ДОРИ И КОНТОРЛА СРЕЩУ БРАЗИЛИЯ И АРЖЕНТИНА,АЗ ПОНЕ НЕ СЕ СЕЩАМ СКОРО ДА СА ИГРАЛИ МОЙ :!: ВСЕ СЕ РАЗМИНАВАТ,КАК ТОГАВА ДА ИМ ВКАРА РАУЛ???????
И НЕЗАВИСИМО СРЕЩУ КОЙ ГИ Е ОТБЕЛЯЗАЛ ТЕЗИ ГОЛОВЕ,ОТБЕЛЯЗАЛ ГИ Е НАЛИ??????
ТОЙ СИ Е НОМЕР 1 ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА ГОЛМАЙСТОР ЗА ИСПАНИЯ,КАКВО МЕ ТОПЛИ,ЧЕ НЕ БИЛ ВКАРВАЛ НА НЕЗНАМ СИ КОЙ,КАТО ДОРИ НЕ Е ИГРАЛ СРЕЩУ НЕГО :lol: ЕЙ ЛОРДЕ ПАК ДРЪНКАШ ГЛУПОСТИ :idea:
И ако за теб е гордост да си книжен плъх,и да се фукаш непрестанно с това ,много зле за теб :idea: Очаквам отговор на въпроса ми(дори и да е имало мач срещу големите,то аз поне не се сещам скоро да е имало,то е било идентичен случай!!!!)
Обикновенно Испания се разминава с големите отбори,а когато играе ОТПАДА И НЕ САМО РАУЛ НЕ ОТБЕЛЯЗВА ГОЛ,НО И МОРИЕНТЕС НА ВРЕМЕТО,ГУТИ НЕ БЕЛЕЖЕХА :!: Кажи ми един именист нападател на Барса,който да заслужава повече от Раул мястото си в Испания(няма такъв).
Сега може Виля и Торес да са силни,няма как да го отрека,но имат още много хляб да ядат докато стигнат и на половината на Раул.
В този ред на мисли Раул винаги ще има място в Ла Фурия :!:



Морски първо кажи за теб кои са силните отбори и аз ще ти изкарам всички мачове на Испания срещу тях, в които Раул да е играл! Дрънкал съм глупости, само това ли успя да измислиш за Раул като оправдание, че не може да вкарва на топ отборите в света? Това е смешно! Сам видя на кои отбори е вкарвал, така че помисли си хубаво за какво става въпрос, но докато мислиш свали белите очила!!!!!!!!!!!!!!!! И глупости са това, че ти си мислиш, че Испания не е играла контроли и официални мачове срещу топ отбори!!! Морски ти го каза, че знам статистиката, тогава защо правиш много грубата грешка да спориш за неща, които опират до сухата статистика?!?!!? Не си ли разбрал, че нямаш шанс срещу мен в този аспект???

И не, не се намирам за книжен плъх! Просто когато публично заявяваш, че разбираш от футбол това означава и да знаеш статистиката, защото тя е част от спорта!!! За мен това да си фен не означава, само да подкрепяш любимият си отбор и да помниш славните моменти, но и да знаеш всичките издънки и гафове на любимият си отбор!!! А това е нещо, което ти или не знаеш, или се правиш, че не знаеш!!! Това да викаш за някой отбор, да го подкрепяш във всеки мач, те прави запалянко, но не и фен!!! За да си фен трябва да знаеш абсолютно всичко за отбора си - и добро, и лошо!!! Иначе не си фен, а заслепен лумпен! Та морски ти си запалянко, но не си фен, аз съм фен, и в интерес на истината по всичко изглежда, че знам много повече от теб за Реал! Защото славните моменти, с които ти се гордееш ги знам, но и знам и тези, от които би трябвало да те е срам!!! Отделно, че и знам неща, от които би се гордял, за които ти не знаеш - е пример ти не знаеше, че Реал са съосновател на КЕШ, а това би трябвало да е нещо, с което да се гордеете!!!

П.П. В последните 2 мача срещу топ отбори, в които Раул е играл не е вкарал нито един гол. Мачовете са:
Испания - Франция 1:0 - игран на 06.02.2008
Испания - Италия 1:0 - игран на 26.03.2008
Последният мач Испания - Бразилия е от 1999г. и Раул има жълт картон за симулация за дузпа. ;)
Нещо да кажеш?
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот MORSKI » 22 фев 2009 22:05

Бе ти си много интересен!!!!!Това са 3 мача,ти да не искаш да вкарва във всеки мач!!!! И аз си знам издънките на Реал,ама не съм доста осведомен с издънките на Барса,понеже не съм книжен плъх като тебе,не вадя някакви компромати,просто не ме интересува как сте гафили навремето,ти не си фен ти си повече антифен на Реал Мадрид отлколкото фен на Барса!!!!Освен това научил си стастистика браво,ама то мой смао с това не става!!!!
И аз мога да се ровичкам цял ден из нета и да стана книжен плъх,но не ме интересува къде сте били сгафили кой на кого не бил вкарал,чакай малко бе,това ли е според теб футбола :lol: Пак ти казвам Раул има ли ги головете има ги,той ако вкарваше всеки мач досега да имаше над 100 гола :!:
Айде стига глупсоти :!: Това,че знаеш статистика е похвално,но не те прави нещо повече от един книжен плъх защото си тесногръд,докато аз може да не знам на коя дата раул е вкарал 276 си гол за Реал и 39 за националния отбор,но смея да твърдя се интервесувам достатъчно и от други псортове,отбори и т.н.
Само,че не се изхвърлям с това нали :!:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта