Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот bojkyy » 14 яну 2011 01:59

CTAHKO написа:
bojkyy написа:В случая, ако съдията беше свирил дузпа, ситуацията беше 50/50. Той свири сигурното, но неправилното, неправилно щеше да бъде и ако е свирил дузпа, след като има засада. И червен картон се дава ако е последен в отбраната, а Касияс не беше, май нещо ти се губи това от правилника. А Атлети няма какво да протестират, нито ние щяхме, след като има гол, ако беше свирил дузпа, без червен картон, тъй като тук да се иска червен картон е смешно. Касияс не веднъж е доказвал, че дузпите не са му чак толкова трудни. Реал е ощетен както и да погледнеш ситуацията, каквото и да беше свирил съдията, тъй като спести очевидна засада



http://www.sportal.bg/video.php

Виж добре дали Касияс не е последен,а и засадата не е чак толкова очевидна,и другото което е че при дузпа нещата не са 50/50
вярно е че винаги има шанс да се хване или футболиста да я изпусне,но чак пък 50/50...

Tочно 50/50 е. Незнам защо всички подценяват вратарите. Или ще вкара или не, няма друг вариянт
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот bojkyy » 14 яну 2011 02:01

Имам чувството, че просто ти се спори, тъй като този спор е напълно безмислед, след като има гол, но нередовен поради засада. Ако беше дал дузпа и тя щеше да е нередовна заради засадата
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот CTAHKO » 14 яну 2011 02:01

MORSKI написа:
следващото което очаквам да отречеш е и възможността от тъч да стане голова атака например :lol: Ти си защитзваш своята теза за което браво понеже обичам споровете, но засега издиша и то доста ;)


ще ти го напомня когато на мястото на нападателя е някой футболист на Реал,тогава няма да има прошка :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот MORSKI » 14 яну 2011 02:23

CTAHKO написа:
MORSKI написа:
следващото което очаквам да отречеш е и възможността от тъч да стане голова атака например :lol: Ти си защитзваш своята теза за което браво понеже обичам споровете, но засега издиша и то доста ;)


ще ти го напомня когато на мястото на нападателя е някой футболист на Реал,тогава няма да има прошка :mrgreen: :mrgreen:


ще видим, ще видим :mrgreen: Но ти май си от хората, които и да няма за какво ще спорят ей така за спорта :lol:

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот megan fox » 14 яну 2011 02:33

Madridist написа:Мегън, в Испания знам,че за натрупани 5 жълти пропускаш един мач. Но по-нататък не знам като минеш 5,по-колко стават. Ако видиш статистиката, ще разбереш,че Реал Мадрид е отборът с най-много отсъдени жълти картони и един от лидерите по червени. Относно двамата играчи - Алонсо има 6 жълти картона дотук,а Серхио Рамос е с 4 жълти и 1 червен. 8-)


След 5-тия жълт картон, следващатото наказание за 1 мач идва при 9-тия. Но така е в Примера. За купата не знам дали са същите правилата и жълтите картони не се броят общо! Само при червен картон за първентвото или за купата се пропуска следващият мач бил той за Примера или за Купата.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот megan fox » 14 яну 2011 02:34

bojkyy написа:Станимире, не съм съгласен с теб, аз смятам, че се удари в гъза на Рамос. По моя канал показаха едно повторение и се видя, че я удря с гъза си


Бах тоз петопръстов гъз. ;) :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот JackPackage » 14 яну 2011 08:32

MORSKI написа:
CTAHKO написа:
MORSKI написа:ами ако това е дузпа аз не знам кое не трябва да е... Игра на Касияс за топката..... При все, че никой нямаше и намек за претенции от страна на Атлетико малко преди топката да се окаже във Форлан....


1.Игра ли с топката :?: :?: :?:
2.имаше ли контакт с нападателя :?: :?: :?:
3.влезе ли му с бутоните напред :?: :?: :?:


1: Игра за топката- такива влизания са много спорни и дузпа рядко се свири!
2: контакт имаше, но се гледа има ли умисъл и играе ли за топката... Това всеки един човек, който е играл поне малко футбол може да го питаш и ще ти го каже!
3: Ето тук тотално преувеличаваш! Не не му влезе с бутоните, а се опита да избие топката, но не стигна до нея....


1. НЕ
2. Дори да няма умисъл, той нарушава равновесието на нападателя, както и да го гледаш си е дузпа, нямаше защитник зад него съответно и червен картон (справка виж "гола-фантом" на Луис Гарсия с/у Челси от 2005, идентична ситуация, ако не бяха вкарали тогава Пуул Чех го гонеха и даваха дузпа (все едно гледах същото положение снощи, само където този път топката наистина премина гол линията)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот JackPackage » 14 яну 2011 09:13

Честита победа на всички Реал-исти :lol:
За мача - първите 45 тотално ни надиграхте, второто малко по-реавностойно беше...
Спорните ситуации - гола на Атлетико - засада има, тънка, но има, не може да се твърди че страничния умишлено не я е дигнал, тъй като дори на стоп кадър се вижда колко "очевадна" е засадата... последвалата ситуация - ако не беше гола БИ трябвало да се отсъди дузпа и червен картон за Касияс (друг е въпроса че съдията нямаше да посмее да го изгони, щото си е мишка или просто толкова си може... :roll: )
За твърденията на Сашо - дали било умишлено или не, то повече от 50% от дузпите във мачовете са неумишлени нарушения (не вярвам всички нарочно да искат да направят дузпа) така че - има ли контакт - да, еми дузпа...

Гола на Рамос - с помощта на "стълбичката Форлан" - не знам, аз все си мисля че това е фал в атака, но може би не я разбирам толкова играта, не е като да не съм я играл, ама може и да не я разбирам... Ако беше пред другата врата дали щеше да има гол или щеше да има фаул в атака ?!

Втория гол на Реал идва след неотсъден фал в полза на Атлети, човек лежи на земята през цялата атака, но после ние не сме играли феърплей (нашите се объркаха че не трябва да върнат топката и затова се забавиха с връщането й на Реал в последствие...)

Третия гол - просто няма какво да се коментира - то толкова глупава грешка в защита дори и в юношеските формации не трябва да се прави... :|

За играта на Алонсо и неговите удари без топка на два пъти не смятам че има какво да коментирам, то се вижда кристално ясно, за този джентълмен Рамос също няма какво хубаво да кажа относно феърплейските му постъпки...

Ръката на Рамос в наказателното поле, какво е ?!

Ситуацията с гредата за Атлети Кун си поведе топката с ръка и добре че не влезе положението, че щеше да настане преврат в съдийската комисия :roll:

За мен - съдията не свири 50/50....множество спестени картони за симулациите на Ди Мария, за нарушенията на Реал (Алонсо главно) и може би затваряне на очите в някои ситуации... в полза на единия отбор

Пак казвам - Реал победи заслужено с оглед на играта, но не трябваше да им се оказва такава странична помощ! Честито отново на мадридистите :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
C.Ronaldo.9
Мнения: 112
Регистриран на: 03 яну 2010 14:48
Skype: latino-heat1573
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот C.Ronaldo.9 » 14 яну 2011 10:04

Middlesbrough написа:
MORSKI написа:
Middlesbrough написа:тоя Рамос е баси противния футболист пууууу
при гола на Ателтико имаше засада !
а при гола на Роналдо имаше фал преди тва за Атлетико ,
третия гол няма смисъл от коментар ! :Д
та Реал са противен отбор поне за мен за 30 мин което видях :Д ...


Ще се караме, ако дойда в Пловдив да знаеш! :evil:

от сърце го казвам :twisted: ко да направа :(

Да ти кажа и твойто момченце Пике не е много симпатичен!
Real Madrid Club De Futbol - 1902

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 13.01, 23:00

Мнениеот Liverpool forever_95 » 14 яну 2011 11:14

Бреее, познах чак и резултата. 3:1 и интрига в следващия мач. :P Браво. Честито на всички фенове на Реал.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта