ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Кой ще спечели "Ел Класико" ?

Анкетата завърши на 30 ное 2010 12:25

-Барселона е фаворит и записва пета поредна победа в дербито
29
37%
-равният резултат изглежда най-логичен
14
18%
-Реал Мадрид ще продължи с отличното си представяне от началото на сезона и си тръгва с трите точки от "Ноу Камп"
36
46%
 
Общо гласове: 79

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот ZinedineZidane » 01 дек 2010 08:42

Да се коментира съдийството при 1-0, ок! Но при 5-0...!!!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот sl321 » 01 дек 2010 11:19

megan fox написа:А колкото до засадата... ти да не се боцкаш?!


[offtopic]За втори път говориш глупости за мен.Не ти отива на претенциите.Мисля че теб не съм те коментирал лично никога така че те моля и ти мен да не ме коментираш.
За справка първия път когато направи коментар за мен беше
megan fox написа:Ти се оказа адски кухо парче! То бива-бива комплекси, ама чак пък толкова... А колкото до думите ти за Пуйол... такова нещо само един комплексиран дебил* би казал!


Да разбирам ли че когато ти свършат аргументите започваш с обидите? Този тип хора какви се наричат? Уж големи претенции имаш,учиш в университет пък се държиш като поредния нахалник без грам възпитание.
Мислиш ли че в моя речник няма епитети които мога да ги споделя тук във форума относно теб,пък били те и диагноза?
megan fox написа:П.П. * Преди да писнеш на модовете за думата "дебил" да те светна, че това не е обида, а е ДИАГНОЗА!


Призовавам те да спазваш добрия тон.Не може да си позволяваш да коментираш човек който не познаваш.Ще ми е интересно да се запознаем очи в очи и си поговорим 30 мин,тогава е нормално да коментираш кой е дебил и кой се боцка.Мисля че ще се почувстваш доста неловко, но знае ли човек? Ако наистина нивото ти е това което демонстрираш в някои моменти тук във форума не бих се учудил от каквато и да е реакция![/offtopic]
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот Linky » 01 дек 2010 15:40

Дузпа имаше и засада имаше , но какво значение има ? Засада я видях още преди повторението ,но е доста тънка... съдията особено при положение, че изостава едва ли ще я види .. нещо като засада при гола на Испания срещу Португалия на световното , да грешка е ... но се случва. Колкото до аргумента,че Роналдо е можел да счупи рацете на Валдес , ако той не си ги бил махнал , еми какво да кажа - Роналдо е стигнал първи до топката , бил е по-бърз , Валдес си пати от последствията или ще си маха рацете или ще прави дузпа , никой не му е виновен, че Роналдо е бил по-бърз от него.....от където и да го погледнете е дузпа , Роналдо играе първи с топката и след това е съборен от Валдес , но пак повтарям , няма абсолютно никакво значение и при положение,че Реал не създадоха нито едно голово положение, няма как да има претенций за нещо повече..
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот megan fox » 01 дек 2010 15:51

[offtopic]sl321... Прав си да се сърдиш за момента, когато те нарекох "дебил". Но да се впрягаш на това за бацкането.. е хайде де! И очевидно не си ме разбрал. ;) Не казвам, че се боцкаш, а те питам дали го правиш и това поне във Варна, казано точно по този начин е майтап. ;) Ще рече: "Ти сериозно ли, или си се надрусал и затова говориш такива неща (глупости)?" И не знам дали ще ми повярваш, но го казах добронамерено. :)

Аргументите ми никога не свършват... това ми е някаква дарба, ако трябва не от 9, а от 99 кладенеца ще ти донеса вода, но ще защитя тезата си (друг е въпроса дали е правилна или не, но винаги ще намеря аргумент, който да я защити), та това дето си написал за обидите е неоснователно. От друга страна да се впрягаш от думи изречени във времето покрай Класико... е нормално е да има дребни закачки и провокации м/у двата лагера. А колкото до обидите... прибягвам до тях, когато съм ядосан! В такива моменти първо говоря, после мисля и често казвам неща, заради които после си патя, но какво да се прави. Да речем, че съм малко по-импулсивен от нормалното. :)
Бтв това ученето в университет не е никаква гаранция за възпитание и/или интелект! Половината ми колеги в университета учат, защото родители им ги карат и защото родителите им ще ги издържат докато те учат! И повярвай ми половината са доооооооста кухи парчета, с много ниска обща култура и интелект кръжащ около точката на замръзване! То май това обяснява защо от 115 колеги се разбирам само с 5-6 човека и само с тях ми е приятно. Другите не мога да ги понасям.

Всъщност мога да коментирам когото си поискам, както си поискам! Най-малкото, че Конституцията ми гарантира свобода на словото, а ти ако се чувстваш обиден от думите ми... винаги можеш да се възползваш от правото си да ме съдиш за обида! ;)

А колкото до това, което си мислиш, че ще се чувствам неловко при една наша среща... освен ако не си на 12 или по-малък изобщо няма да се чувствам неловко! А относно нивото ми... изобщо не можеш да го установиш възоснова на фенските ми писания в един форум! Имам се за широкоскроен човек, но повечето страни на личността ми просто не могат да се видят във форума. Как да е задълбахме ненужно много в тази тема. ;)

Айде със здраве. :)[/offtopic]
Последна промяна от megan fox на 01 дек 2010 15:54, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот megan fox » 01 дек 2010 15:53

Linky написа:Колкото до аргумента,че Роналдо е можел да счупи рацете на Валдес , ако той не си ги бил махнал , еми какво да кажа - Роналдо е стигнал първи до топката , бил е по-бърз , Валдес си пати от последствията или ще си маха рацете или ще прави дузпа , никой не му е виновен, че Роналдо е бил по-бърз от него.....от където и да го погледнете е дузпа , Роналдо играе първи с топката и след това е съборен от Валдес , но пак повтарям , няма абсолютно никакво значение и при положение,че Реал не създадоха нито едно голово положение, няма как да има претенций за нещо повече..


ЛоЛ... Ти сериозно ли?!

CR посмъртно не можеше да стигне до топката преди Валдес, ако вратаря ни не си бе дръпнал ръцете!!! Португалеца затова стигна до топката, защото Валдес се ОТКАЗА ДА Я ХВАЩА, ЗА ДА НЕ БЪДЕ КОНТУЗЕН!!! - гледай реално на нещата! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот Linky » 01 дек 2010 16:45

megan fox написа:
Linky написа:Колкото до аргумента,че Роналдо е можел да счупи рацете на Валдес , ако той не си ги бил махнал , еми какво да кажа - Роналдо е стигнал първи до топката , бил е по-бърз , Валдес си пати от последствията или ще си маха рацете или ще прави дузпа , никой не му е виновен, че Роналдо е бил по-бърз от него.....от където и да го погледнете е дузпа , Роналдо играе първи с топката и след това е съборен от Валдес , но пак повтарям , няма абсолютно никакво значение и при положение,че Реал не създадоха нито едно голово положение, няма как да има претенций за нещо повече..


ЛоЛ... Ти сериозно ли?!

CR посмъртно не можеше да стигне до топката преди Валдес, ако вратаря ни не си бе дръпнал ръцете!!! Португалеца затова стигна до топката, защото Валдес се ОТКАЗА ДА Я ХВАЩА, ЗА ДА НЕ БЪДЕ КОНТУЗЕН!!! - гледай реално на нещата! ;)

Да приемем, че си прав :roll: Е и ? Валдес извърши нарушение , в такава ситуация се дава дузпа , на момента никой не се замисля, кой прав , кой крив...

Двама футболисти тичат за една топка , единия стига първи до нея , но другия идва на скорост , първия я оставя , за да не му " счупат краката" и втория я взима и вкарва гол .... на никой не му пука , че първия е стигнал до нея след като я е изгубил по една или друга причина. Замени часта с гола и сложи - първия се отдръпва за да не му счупят краката , но понеже се отдръпва извършва нарушение срещу другия, е в крайна няма ли фаула да е за 2рия играч , след като първия го извършва , пък какво е можело да стане са само хипотези.... както и да е...
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот megan fox » 01 дек 2010 17:02

Linky написа:Двама футболисти тичат за една топка , единия стига първи до нея , но другия идва на скорост , първия я оставя , за да не му " счупат краката" и втория я взима и вкарва гол .... на никой не му пука , че първия е стигнал до нея след като я е изгубил по една или друга причина. Замени часта с гола и сложи - първия се отдръпва за да не му счупят краката , но понеже се отдръпва извършва нарушение срещу другия, е в крайна няма ли фаула да е за 2рия играч , след като първия го извършва , пък какво е можело да стане са само хипотези.... както и да е...


Това, което съм подчертал е ключовият момент. Човека не извършва нарушение умишлено и за да спечели предимство, а за да се предпази от контузия!!! А и реално както казах това е нарушение в атака! Виждаше се, че Валдес е по-бърз, но CR не се поколеба да застраши здравето на Валдес!!! - това трябваше да бъде наказано, но ще приема, че съм прострастен и че точно за това нещо конкретно не съм прав.

И за да се опитам да те убедя в правотата ми... ще ти дам един пример:
Пряк свободен удар на метри от наказателното поле. Стената е построена и се намира в накaзателното поле. Играча "Х" (един от играчите в стената) се държи за топките, за да не му ги измътят евентуално. Играча "У" от другият отбор изпълнява прекият свободен удар. Топката среща ръцете на играча "Х", който продължава да се държи за пакета, за да си предпази бъдещите поколения... Въпросът тук е ще има ли дузпа, предвид, че има игра с ръка в наказателното поле?!! Мисля, че отлично знаеш отговора - дузпа няма! Е същото е при ситуацията с Валдес и CR. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот Madridist » 01 дек 2010 17:17

хахахах, Мегън това за пакета и бъдещите поколения ми хареса много :mrgreen: Относно тези ситуации,смятам,че за всичко е виновен Сашо Диков,който научи голяма част от футболните фенове в България след мач, да не говорят за някоя красиво положение, гол или дори за атмосферата по трибуните, а се започва да се гледат коефициенти или всяка ситуация дали имало дузпа,засада и т.н.(в повечето случаи с техника и камери от времето на Пражката пролет :mrgreen: ).
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот megan fox » 01 дек 2010 17:21

Madridist написа:хахахах, Мегън това за пакета и бъдещите поколения ми хареса много :mrgreen:


Радвам се, че ти е харесал примера, но постави се на мястото на играча "Х", а на мястото на играча "У" да е... Роберто Карлош, който да се засилва от 20 метра, за да изпълни прекият свободен удар... ;) Дали тогава ще ти е до смях. ;) - това в кръга на шегата разбира се. :)

Иначе си прав за Сашо Диков, ама нали все някой трябва да защити честта на Барса, когато има обвинения срещу нея. :) Очевидно във форума тази чест се пада на мен. :) Ставал си свидетел на десетки подобни спорове. :)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: ЕЛ КЛАСИКО! Барселона - Реал Мадрид 22:00, 29.11

Мнениеот Linky » 01 дек 2010 17:22

megan fox написа:
Linky написа:Двама футболисти тичат за една топка , единия стига първи до нея , но другия идва на скорост , първия я оставя , за да не му " счупат краката" и втория я взима и вкарва гол .... на никой не му пука , че първия е стигнал до нея след като я е изгубил по една или друга причина. Замени часта с гола и сложи - първия се отдръпва за да не му счупят краката , но понеже се отдръпва извършва нарушение срещу другия, е в крайна няма ли фаула да е за 2рия играч , след като първия го извършва , пък какво е можело да стане са само хипотези.... както и да е...


Това, което съм подчертал е ключовият момент. Човека не извършва нарушение умишлено и за да спечели предимство, а за да се предпази от контузия!!! А и реално както казах това е нарушение в атака! Виждаше се, че Валдес е по-бърз, но CR не се поколеба да застраши здравето на Валдес!!! - това трябваше да бъде наказано, но ще приема, че съм прострастен и че точно за това нещо конкретно не съм прав.

И за да се опитам да те убедя в правотата ми... ще ти дам един пример:
Пряк свободен удар на метри от наказателното поле. Стената е построена и се намира в накaзателното поле. Играча "Х" (един от играчите в стената) се държи за топките, за да не му ги измътят евентуално. Играча "У" от другият отбор изпълнява прекият свободен удар. Топката среща ръцете на играча "Х", който продължава да се държи за пакета, за да си предпази бъдещите поколения... Въпросът тук е ще има ли дузпа, предвид, че има игра с ръка в наказателното поле?!! Мисля, че отлично знаеш отговора - дузпа няма! Е същото е при ситуацията с Валдес и CR. ;)

Прав си с едно изключение - Примера не е правялен.
Да , в подобна ситуация няма дузпа , но не защото е играл неволно с рака за да се предпази, ами защото така и така топката е щяла да го удари в слабините и е нямало да стигне до вратата, в случай че тръгне да си предпазва главата от топката и има възможност топката да мине към вратата или след рикушет от главата му да стигне до вратата , то в повечето случаи се отсъждат дузпи , въпреки че е неволно.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта