Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот UNBEATABLE » 10 яну 2011 17:41

fcb_bg написа:
UNBEATABLE написа: Човека може да си прави, каквото поиска, след това сам си търпи последствията, а не ти, така че не виждам, какъв ти е проблема ?


Ами, най-малкото е, че показва двоен стандарт. Мърмори през ден за други, пък той не се вижда какво прави. И в тоя мач май не му се пишеше лист със съдийски грешки. Въпроса е да не се заяжда за най-малкото нещо, защото когато стане нещо подобно с него изглежда глупаво в очите на хората.

Това си е един вид стратегия, така че, докато е в рамките на позволеното може да си го прави, а това, как изглежда в очите на хората не можеш да си сигурен. Това, че изглежда така в твоите очи е друг въпрос. :?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот fcb_bg » 10 яну 2011 18:20

UNBEATABLE написа:
fcb_bg написа:
UNBEATABLE написа: Човека може да си прави, каквото поиска, след това сам си търпи последствията, а не ти, така че не виждам, какъв ти е проблема ?


Ами, най-малкото е, че показва двоен стандарт. Мърмори през ден за други, пък той не се вижда какво прави. И в тоя мач май не му се пишеше лист със съдийски грешки. Въпроса е да не се заяжда за най-малкото нещо, защото когато стане нещо подобно с него изглежда глупаво в очите на хората.

Това си е един вид стратегия, така че, докато е в рамките на позволеното може да си го прави, а това, как изглежда в очите на хората не можеш да си сигурен. Това, че изглежда така в твоите очи е друг въпрос. :?

Сега на хитър ли се правиш или не видя какво направи снощи пред гостите? Те да не са гледали през моите очи?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот RENAULT » 10 яну 2011 18:44

Изображение
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот paskal40 » 10 яну 2011 18:55

RENAULT написа:
paskal40 написа:За засада няма да коментирам нищо защото според мене е въпрос на гледна точка на съдията. Кристиано не получи топка за да е в засада а Ди Мария според мен не влияеше на ситуацията...Като гледах тоя мач ми направи впечатление ,че някой играчи на Реал страшно много опонираха на съдията ,а той някак си не смееше да им извади картон ,а и ситуацията с Моу когато отиде пред щаба на Виляреал...заради сина му ,дъщеря му ,ако ще и заради майка му това си е чиста провокация...по времето на целия мач той се разхождаше извън позволените му очертания без никой копче да му каже...кое му дава право да ходи пред щаба на Виляреал...Сега е ясно ,че ще ме изядат с парцялите някой хора ,но това видях аз! Иначе ,че Реал заслужаваха повече победата се видя от всички мисля !

Този който се разхождаше извън очертанията беше тренера на Виляреал.Първоначално и аз си помислих,че това е МОУ но не беше той.

Ако е така ,значи целия щаб на Виляреал е изгонил от скамейката този на Реал седнали са и Моу си е бил в неговото поле а тия на Виляреал просто са седяли на местата на мадрични така ли... Моуриньо постоянно даваше напътвтвия на Рамос излизаики извън позволеното му...
UNBEATABLE написа:Човека може да си прави, каквото поиска, след това сам си търпи последствията, а не ти, така че не виждам, какъв ти е проблема ?

Не съм съгласен защото всеки път когато Моу го накажат заради някое от неговите действия той какво прави казва :"А да аз съм виновен заслужих си го съжалявам !" така ли . . .?! Или пак излиза със скандална пресконференция или пък не излиза на пресконференция изобщо! Т.е. той не мисли ,че е виновен а мисли ,че е постъпил правилно и всички трябва да се съобразят с него! Не искам да се заяждам с никой и е кофти да спамиме темата за мача с поведението на треньора!
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот RENAULT » 10 яну 2011 20:01

Щабът на Виляреал е от дясно а този на Реал от ляво.....Не знам кой мач си гледма но и тренере на Виляреал излизаше извън маркировката..
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот Madridist » 10 яну 2011 20:17

Ами според в такъв интересен мач,истински празник за футбола, прекалено много внимание се обръща на това кой напускал своята зона и кой не. Относно ситуацията,нито Моуриньо трябваше да изразява радостта си по такъв начин(дори там да е цялото му семейство), нито онзи от Виляреал трябваше да хвърля бутилка по него. След края на мача, никой нито от щаба на Реал,нито от щаба на Виляреал коментира тази ситуация,което за мен означава,че този случай е забравен. 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот Madridist » 10 яну 2011 20:49

sl321 написа:[offtopic]Радостен съм от тази победа.
Така........Първото полувреме Виляреал владееше мача и играха по добре.Въпроса е на какво се дължи разликата във второто полувреме?Според мен на две неща:
1).Смяна на схемата на отбора от 4-2-3-1 на 3-4-3.Първото полувреме играчите на Виляреал нападаха с трима нападатели като двама бяха изнесени силно по крилата а един играеше на линята на засадата в центъра на нападението.Защитата на Реал първото полувреме играше с четирима играчи(Рамос,Албиол,Карвальо,Марсело),като ( не знам дали това бяха указания на Мауриньо или неспазване на тактическите указания на самите играчи)всичките четирима се скупчваха в центъра на защитата и така освобождаваха много пространства на крилата на Виляреал.
През второто полувреме Мауриньо смени схемата ( и според мен обърна мача) като,в центъра на защита сложи Албиол,Карвальо и Рамос ( много странно че Рамос беше от ляво :!: ) в центъра Кедира и Чаби ,в ляво по целия фланг Марсело в дясно Ди Мария.Така когато Реал се защитаваше ставаше с пет защитника ( Ди Мария и Маресоло се връщаха) и запуши много успено крилата на Виляреал.В същото време когато Реал нападаше ,това ставаше с по 5-6 човека,като крилата в лицето на същите Марсело и Ди Мария давше много широчина на атака.
Интересно беше че след третия гол отново смени схемата като пак заигра с 4-2-3-1 .Тогава сложи в защита от ляво Кедира като десен бек,Карвальо и Рамос като центерални защитници и Марсело кало ляв.Пред тах застанаха Чаби и Гаго.На пред е ясно.
Това за мен беше най-интересно в този мач.
2).Играчите на Виляреал отпаднаха физичеки след като бяха добре затворени а и все пак имаха тежък мач за купата в сряда.

От гледна точка на представянето на футболистите:
Касияс-може и по добре-8
Рамос-Много добре игра в този мач.Смени 3 позиции и си свърши добре работата.9
Карвальо-Може и по добре.Но на фона на Албиол беше много добър.-8
Албиол-първия гол беше през неговата зона.За втория той покри засадата.Все повече губи доверие.-5
Марсело-Първото полувреме беше слаб.Второто един от най-добрите.На два пъти в наказателното поле реши да подава,и сбърка след като можеше да бие във вратата.-7.5
Чаби-Силен мач-8
Лас-Слаб-5
Кедира-свърши си перфектно работата.-8.5
Ди Мария-Имал е по силни мачове-7.5
Йозил-Много тича,свърши много работа,направи и някои левашки грешки.Направи асистенция за първия гол-8
Роналдо-ако приема че 10 се пише само на бог и Марадона на него днес му пиша -9.9
Бензема- :| .....В интерес на истината днес ми хареса повече от мачове в които съм го псувал.Пребори се за няколко важни топки,беше в основата на първия гол.Но в крайна сметка от него се очкават голове-6.5
Кака-големия си е голям.Игра малко но за сметка на това показа на хората които се чудят дали може да си възвърне формата, че е много вероятно-8.5
Гаго-Не ми е от любимците,мисля че няма качества за Реал.Игра малко и не мога да го оценя-

п.п На любителя на английския футбол "Лампард" или "франк" ( или както и да му е ника) да му кажа че вместо да пише след всеки мач какво се е знаело,да вземе колкото може пари на заем и да залага!Да печели пари!Да залага по 5-10 хил лева на мач на Реал и на Барса пък на края на годината да почерпи,а не да ни оревава след всеки мач форума.
Само да му кажа че при първата издънка след загуба на 10 хил лева,ще му се промени мнението[/offtopic]


Страхотен анализ си направил и аз забелязах тази промяна на игровата схема и според мен,точно това имаше основен принос в обръщането на мача. Вчера се видя,че освен през Албиол, защитата на Реал Мадрид се пропукваше отляво(през Марсело) и всичките си атаки до 20-та минута Виляреал правеше през неговата зона. Моуриньо промени това през втората част,като накара Рамос да помага на Марсело, а Ди Мария беше натоварен да се връща повече назад и да покрива зоната на Серхио Рамос . Между другото, не за първи път Рамос играе отляво, в мача срещу Хетафе също в голям период от време беше в тази зона, но тогава все пак липсваха Пепе и Карвальо. Също така отборът през втората част започна да се движи и пресира значително повече съперникът. А относно смените, вчера за пореден път си пролича треньорския нюх на Моу. Всичките му смени, бяха коя от коя по-добри- смени неубедителния Лас с Кедира, махна Албиол и пусна Кака, накрая при решен двубой, смени Бензема за да влезне Гаго. Аз лично съм доволен от мача,защото играчите го спечелиха със спортна злоба и хъс, показаха голямо желание и не спряха да търсят обръщане и спечелване на двубоя. Аз лично,се радвам,когато има такива мачове, като този снощи или примерно срещата със Севиля,когато с човек по-малко,безкрайно изнеревен мач, отново показахме характер и взехме победата. 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот RENAULT » 10 яну 2011 21:34

Madridist написа:
sl321 написа:[offtopic]Радостен съм от тази победа.
Така........Първото полувреме Виляреал владееше мача и играха по добре.Въпроса е на какво се дължи разликата във второто полувреме?Според мен на две неща:
1).Смяна на схемата на отбора от 4-2-3-1 на 3-4-3.Първото полувреме играчите на Виляреал нападаха с трима нападатели като двама бяха изнесени силно по крилата а един играеше на линята на засадата в центъра на нападението.Защитата на Реал първото полувреме играше с четирима играчи(Рамос,Албиол,Карвальо,Марсело),като ( не знам дали това бяха указания на Мауриньо или неспазване на тактическите указания на самите играчи)всичките четирима се скупчваха в центъра на защитата и така освобождаваха много пространства на крилата на Виляреал.
През второто полувреме Мауриньо смени схемата ( и според мен обърна мача) като,в центъра на защита сложи Албиол,Карвальо и Рамос ( много странно че Рамос беше от ляво :!: ) в центъра Кедира и Чаби ,в ляво по целия фланг Марсело в дясно Ди Мария.Така когато Реал се защитаваше ставаше с пет защитника ( Ди Мария и Маресоло се връщаха) и запуши много успено крилата на Виляреал.В същото време когато Реал нападаше ,това ставаше с по 5-6 човека,като крилата в лицето на същите Марсело и Ди Мария давше много широчина на атака.
Интересно беше че след третия гол отново смени схемата като пак заигра с 4-2-3-1 .Тогава сложи в защита от ляво Кедира като десен бек,Карвальо и Рамос като центерални защитници и Марсело кало ляв.Пред тах застанаха Чаби и Гаго.На пред е ясно.
Това за мен беше най-интересно в този мач.
2).Играчите на Виляреал отпаднаха физичеки след като бяха добре затворени а и все пак имаха тежък мач за купата в сряда.

От гледна точка на представянето на футболистите:
Касияс-може и по добре-8
Рамос-Много добре игра в този мач.Смени 3 позиции и си свърши добре работата.9
Карвальо-Може и по добре.Но на фона на Албиол беше много добър.-8
Албиол-първия гол беше през неговата зона.За втория той покри засадата.Все повече губи доверие.-5
Марсело-Първото полувреме беше слаб.Второто един от най-добрите.На два пъти в наказателното поле реши да подава,и сбърка след като можеше да бие във вратата.-7.5
Чаби-Силен мач-8
Лас-Слаб-5
Кедира-свърши си перфектно работата.-8.5
Ди Мария-Имал е по силни мачове-7.5
Йозил-Много тича,свърши много работа,направи и някои левашки грешки.Направи асистенция за първия гол-8
Роналдо-ако приема че 10 се пише само на бог и Марадона на него днес му пиша -9.9
Бензема- :| .....В интерес на истината днес ми хареса повече от мачове в които съм го псувал.Пребори се за няколко важни топки,беше в основата на първия гол.Но в крайна сметка от него се очкават голове-6.5
Кака-големия си е голям.Игра малко но за сметка на това показа на хората които се чудят дали може да си възвърне формата, че е много вероятно-8.5
Гаго-Не ми е от любимците,мисля че няма качества за Реал.Игра малко и не мога да го оценя-

п.п На любителя на английския футбол "Лампард" или "франк" ( или както и да му е ника) да му кажа че вместо да пише след всеки мач какво се е знаело,да вземе колкото може пари на заем и да залага!Да печели пари!Да залага по 5-10 хил лева на мач на Реал и на Барса пък на края на годината да почерпи,а не да ни оревава след всеки мач форума.
Само да му кажа че при първата издънка след загуба на 10 хил лева,ще му се промени мнението[/offtopic]


[offtopic]Страхотен анализ си направил и аз забелязах тази промяна на игровата схема и според мен,точно това имаше основен принос в обръщането на мача. Вчера се видя,че освен през Албиол, защитата на Реал Мадрид се пропукваше отляво(през Марсело) и всичките си атаки до 20-та минута Виляреал правеше през неговата зона. Моуриньо промени това през втората част,като накара Рамос да помага на Марсело, а Ди Мария беше натоварен да се връща повече назад и да покрива зоната на Серхио Рамос . Между другото, не за първи път Рамос играе отляво, в мача срещу Хетафе също в голям период от време беше в тази зона, но тогава все пак липсваха Пепе и Карвальо. Също така отборът през втората част започна да се движи и пресира значително повече съперникът. А относно смените, вчера за пореден път си пролича треньорския нюх на Моу. Всичките му смени, бяха коя от коя по-добри- смени неубедителния Лас с Кедира, махна Албиол и пусна Кака, накрая при решен двубой, смени Бензема за да влезне Гаго. Аз лично съм доволен от мача,защото играчите го спечелиха със спортна злоба и хъс, показаха голямо желание и не спряха да търсят обръщане и спечелване на двубоя. Аз лично,се радвам,когато има такива мачове, като този снощи или примерно срещата със Севиля,когато с човек по-малко,безкрайно изнеревен мач, отново показахме характер и взехме победата. 8-)
[/offtopic]
Евала и на двамата ви ....
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот sl321 » 10 яну 2011 23:06

paskal40 написа:а и ситуацията с Моу когато отиде пред щаба на Виляреал...заради сина му ,дъщеря му ,ако ще и заради майка му това си е чиста провокация...по времето на целия мач той се разхождаше извън позволените му очертания без никой копче да му каже...кое му дава право да ходи пред щаба на Виляреал...!

Не му се ядосвайте толкова.Той е просто "специалния"!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот bojkyy » 11 яну 2011 01:39

Вики аз съм забелязал, че Рамос винаги когато е преместен в центъра на защитата играе в лявата зона. До сега винаги му се е налагало да играе с Пепе или Албиол, които са свикнали и играят от страната на десния бек
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта