Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15592
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот fcb_bg » 10 яну 2011 14:59

[offtopic]Къде ми е любимата тема за Моу, да си изразя мислите и чувствата от снощното му театро?[/offtopic]
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот Madridist » 10 яну 2011 15:07

fcb_bg написа:[offtopic]Къде ми е любимата тема за Моу, да си изразя мислите и чувствата от снощното му театро?[/offtopic]


За коя тема говориш за Моуриньо,ако е "Скучно,Моуриньо, скучно" е в архива. Иначе "мислите и чувствата за снощното му театро" не виждам нищо лошо да ги изразиш и тук 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот UNBEATABLE » 10 яну 2011 15:31

Знаците бяха към сина му, а тия от Виляреал го приеха твърде лично, дори единия замери Моу с ботилка вода...

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот paskal40 » 10 яну 2011 16:45

За засада няма да коментирам нищо защото според мене е въпрос на гледна точка на съдията. Кристиано не получи топка за да е в засада а Ди Мария според мен не влияеше на ситуацията...Като гледах тоя мач ми направи впечатление ,че някой играчи на Реал страшно много опонираха на съдията ,а той някак си не смееше да им извади картон ,а и ситуацията с Моу когато отиде пред щаба на Виляреал...заради сина му ,дъщеря му ,ако ще и заради майка му това си е чиста провокация...по времето на целия мач той се разхождаше извън позволените му очертания без никой копче да му каже...кое му дава право да ходи пред щаба на Виляреал...Сега е ясно ,че ще ме изядат с парцялите някой хора ,но това видях аз! Иначе ,че Реал заслужаваха повече победата се видя от всички мисля !
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15592
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот fcb_bg » 10 яну 2011 17:01

UNBEATABLE написа: Знаците бяха към сина му, а тия от Виляреал го приеха твърде лично, дори единия замери Моу с ботилка вода...


Колко удобно! Моуриньо, който се има за изключително прецизен плановик, изведнъж забрави, че ще предизвика такава - съвсем нормална реакция на пейката на гостите. Като го знам как за копче се хваща и започва да се заяжда със всеки, кой знае какъв вой щеше да нададе ако беше някой друг на неговото място. Как никой от ръководството не правел нищо в защита на клуба(иначе тактично пропуска факта, че той прави всичко възможно да се намразва Реал като клуб заради неговите скандали), как друг смеел да излиза извън треньорската зона и т.н. Изгледа ли клипа докрай, че да видиш какво прави в края му?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот UNBEATABLE » 10 яну 2011 17:14

fcb_bg написа:
UNBEATABLE написа: Знаците бяха към сина му, а тия от Виляреал го приеха твърде лично, дори единия замери Моу с ботилка вода...


Колко удобно! Моуриньо, който се има за изключително прецизен плановик, изведнъж забрави, че ще предизвика такава - съвсем нормална реакция на пейката на гостите. Като го знам как за копче се хваща и започва да се заяжда със всеки, кой знае какъв вой щеше да нададе ако беше някой друг на неговото място. Как никой от ръководството не правел нищо в защита на клуба(иначе тактично пропуска факта, че той прави всичко възможно да се намразва Реал като клуб заради неговите скандали), как друг смеел да излиза извън треньорската зона и т.н. Изгледа ли клипа докрай, че да видиш какво прави в края му?

Афектиран от случилото се, не е разбрал, какво може да се случи ;). Сега доволен ли си :roll:

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот UNBEATABLE » 10 яну 2011 17:23

Човека може да си прави, каквото поиска, след това сам си търпи последствията, а не ти, така че не виждам, какъв ти е проблема ?

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот RENAULT » 10 яну 2011 17:25

paskal40 написа:За засада няма да коментирам нищо защото според мене е въпрос на гледна точка на съдията. Кристиано не получи топка за да е в засада а Ди Мария според мен не влияеше на ситуацията...Като гледах тоя мач ми направи впечатление ,че някой играчи на Реал страшно много опонираха на съдията ,а той някак си не смееше да им извади картон ,а и ситуацията с Моу когато отиде пред щаба на Виляреал...заради сина му ,дъщеря му ,ако ще и заради майка му това си е чиста провокация...по времето на целия мач той се разхождаше извън позволените му очертания без никой копче да му каже...кое му дава право да ходи пред щаба на Виляреал...Сега е ясно ,че ще ме изядат с парцялите някой хора ,но това видях аз! Иначе ,че Реал заслужаваха повече победата се видя от всички мисля !

Този който се разхождаше извън очертанията беше тренера на Виляреал.Първоначално и аз си помислих,че това е МОУ но не беше той.
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15592
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот fcb_bg » 10 яну 2011 17:27

UNBEATABLE написа:
fcb_bg написа:
UNBEATABLE написа: Знаците бяха към сина му, а тия от Виляреал го приеха твърде лично, дори единия замери Моу с ботилка вода...


Колко удобно! Моуриньо, който се има за изключително прецизен плановик, изведнъж забрави, че ще предизвика такава - съвсем нормална реакция на пейката на гостите. Като го знам как за копче се хваща и започва да се заяжда със всеки, кой знае какъв вой щеше да нададе ако беше някой друг на неговото място. Как никой от ръководството не правел нищо в защита на клуба(иначе тактично пропуска факта, че той прави всичко възможно да се намразва Реал като клуб заради неговите скандали), как друг смеел да излиза извън треньорската зона и т.н. Изгледа ли клипа докрай, че да видиш какво прави в края му?

Афектиран от случилото се, не е разбрал, какво може да се случи ;). Сега доволен ли си :roll:


Не, не съм. Но ти си идеален за пресконференциите, ако пак му скимне да не се явява.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15592
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Виляреал(09/01, 20:00)

Мнениеот fcb_bg » 10 яну 2011 17:37

UNBEATABLE написа: Човека може да си прави, каквото поиска, след това сам си търпи последствията, а не ти, така че не виждам, какъв ти е проблема ?


Ами, най-малкото е, че показва двоен стандарт. Мърмори през ден за други, пък той не се вижда какво прави. И в тоя мач май не му се пишеше лист със съдийски грешки. Въпроса е да не се заяжда за най-малкото нещо, защото когато стане нещо подобно с него изглежда глупаво в очите на хората.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта