Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот Casillas » 15 фев 2009 20:44

hlucho написа:Най-голямата липса на този отбор е Мориентес! Той също можеше да е сред най-великите, ако не го бяха изгонили!

Мориентес беше страхотен играч, но както и където и след това да отиде, така и при нас, той беше на страхотни приливи и отливи. В 5 мача феноменален, след това много слаб, а такива на Реал им трябват до един период. След това дойде Рууд, и нещата си дойдоха на място. Сега гледам че Хунтелаар се старае, и това само може да ме радва.

ri4ard
Мнения: 43
Регистриран на: 23 ное 2008 11:11
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот ri4ard » 15 фев 2009 21:00

Аз пък съм оптимист за титлата. Барса нещо започна да буксува в последните няколко срещи, а Реал влиза във форма така, че все още не се знае. От друга страна изоставането им от първия е солидно, така, че очаквам с интерес срещите до края на сезона.

Потребителски аватар
LoLo
Мнения: 289
Регистриран на: 12 авг 2008 23:11
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот LoLo » 15 фев 2009 21:12

ri4ard написа:Аз пък съм оптимист за титлата. Барса нещо започна да буксува в последните няколко срещи, а Реал влиза във форма така, че все още не се знае. От друга страна изоставането им от първия е солидно, така, че очаквам с интерес срещите до края на сезона.

Кои последни срещи БАРСА куца бе,пич? Ти гледа ли мача с Бетис , тотално надмощие второто полувреме(първото не го гледах) иначе ми кажи точно къде бокусва,а да и си голям оптимист да знаеш
Формата е временна , класата е вечна !!!

Потребителски аватар
blanco
Мнения: 305
Регистриран на: 19 дек 2008 19:47
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот blanco » 15 фев 2009 21:13

Аз лично очаквах да сме във форма точно по- това време, сега е ред на други да губят точки. А за Раул каквото и да се каже е малко.

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот Casillas » 15 фев 2009 21:26

ri4ard написа:Аз пък съм оптимист за титлата. Барса нещо започна да буксува в последните няколко срещи, а Реал влиза във форма така, че все още не се знае. От друга страна изоставането им от първия е солидно, така, че очаквам с интерес срещите до края на сезона.

Това за което може да си оптимист, е че Барса имат тежки мачове далеч от дома, и че там отборите играят на кръв. Със сигурност формата им не пада, просто пазят Меси. От друга страна навлизането ни във форма, ще се концентрира основно върху ШЛ, и да използваме за сега че Пуул, са в сравнително не добър период.

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот emarkon » 15 фев 2009 21:46

РАУЛ Е ГОЛЯМ ИГРАЧ!но и тази година сте до осмината ;)

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот MORSKI » 15 фев 2009 22:13

Ще видим ;) Иначе Икер аз казах още отдаванч,е Рамос порменя облика на отбора полека,и това се дължи в голяма степен на Ласана Диара и НАЙ-ГОЛЕМИЯ РАУЛ!!!!!!!!! Па,етник трябва на него и Касиляс да издигнат ;)

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот Casillas » 16 фев 2009 00:10

MORSKI написа:Ще видим ;) Иначе Икер аз казах още отдаванч,е Рамос порменя облика на отбора полека,и това се дължи в голяма степен на Ласана Диара и НАЙ-ГОЛЕМИЯ РАУЛ!!!!!!!!! Па,етник трябва на него и Касиляс да издигнат ;)

Морски, сваляш ли ме, че искаш паметник да ми издигнеш? Шегата настрани, отбора е с по добър облик, Диара ме изумява, а и защитата малко е заздравена, така че дай Боже ШЛ да е наша.

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот LordVOODOO » 16 фев 2009 01:59

Да му е честит рекорда на Раул, но лично за мен Алфредо ди Стефано е по-добрият играч! В крайна сметка нека не забравяме, че за да подобри рекорда на ди Стефано на Раул му бяха нужни близо 3 пъти повече мачове, отколкото има Алфредо с бялата фланелка. ;) Та по коефициент мач/гол.. Алфредо ди Стефано няма настигане. ;)

Иначе наистина добра игра, най-важното с много идея в нея. Да видим колко време ще задържите тази форма. ;)
Изображение

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал - 0:4

Мнениеот Casillas » 16 фев 2009 03:12

LordVOODOO написа:Да му е честит рекорда на Раул, но лично за мен Алфредо ди Стефано е по-добрият играч! В крайна сметка нека не забравяме, че за да подобри рекорда на ди Стефано на Раул му бяха нужни близо 3 пъти повече мачове, отколкото има Алфредо с бялата фланелка. ;) Та по коефициент мач/гол.. Алфредо ди Стефано няма настигане. ;)

Иначе наистина добра игра, най-важното с много идея в нея. Да видим колко време ще задържите тази форма. ;)


За рекорда, да му е честит, но да ти кажа, аз не се наемам да сравнявам играчи от предишни поколения. Много е трудно вече да се прави сравнение, защото сега се играе много дефанзивно, и е много по трудно. Едно време евалата им правя, играели са много открито. Аз не съм гледал тогава на живо :), но като цяло на мен лично това което съм виждал от Пеле, не ми харесва чак толкова че да е крал. А има безумно много голове. Не това според мен е фактора, но и Ди Стефано и Раул са просто легенди.
Аз имам един въпрос към теб, имате ли вие легендарен ваш си нападател? Защотото защитници и вратари и халфове да, но иначе? Дето се вика жива легенда, нещо като Ди Стефано за нас?
Освен Камата, в момента наистина не се сещам много, за това?


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта