Барса - Реал по Спорт7

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Барса - Реал по Спорт7

Мнениеот palante » 13 дек 2008 14:36

Спортният канал Спорт 7 единствен в България ще излъчи пряко най-интересния мач в Европа Барселона - Реал Мадрид, който ще се играе тази вечер (събота) с начален час 23,00 и ще бъде коментиран от Николай Илиев. Два часа по-рано зрителите на Спорт 7 могат да проследят пряко и срещата Валенсия - Еспаньол.

Кой и къде може да гледа програмата на Спорт 7 и дербито Барса – Реал (М)? Достъп до програмата на Спорт 7 в България ще имат абонатите на:

”Кейбълтел”

ES NET

NET1

Bulsatcom

ITV Partner

”С ”Кейбълтел” сме изчистили всякакви недоразумения и сме се договорили да включат специално програмата на Спорт 7 с началния час на мача Барселона – Реал (Мадрид). Феновете на ”Ел Класико” ще могат да го наблюдават спокойно”, каза коментаторът на двубоя Николай Илиев
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

atanasov
Мнения: 1
Регистриран на: 13 дек 2008 14:36
Контакти:

Re: Барса - Реал по Спорт7

Мнениеот atanasov » 13 дек 2008 14:40

real 6te gi sma4ka

Потребителски аватар
vodolei
Мнения: 7
Регистриран на: 13 сеп 2008 19:29
Контакти:

Re: Барса - Реал по Спорт7

Мнениеот vodolei » 13 дек 2008 14:48

Разбира се! Мача е 1/1 4 : 0 :)

Потребителски аватар
LoLo
Мнения: 289
Регистриран на: 12 авг 2008 23:11
Контакти:

Re: Барса - Реал по Спорт7

Мнениеот LoLo » 13 дек 2008 15:05

vodolei написа:Разбира се! Мача е 1/1 4 : 0 :)

Е пич и аз съм от Барса ама си 4 на 0 е прекалено , 4 : 1 мисля,че ще е :lol: 2 гола на Меси , Анри и Етоо :!:
Формата е временна , класата е вечна !!!


Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Барса - Реал по Спорт7

Мнениеот sedem_!_dva » 13 дек 2008 15:22

palante написа:Спортният канал Спорт 7 единствен в България ще излъчи пряко най-интересния мач в Европа Барселона - Реал Мадрид, който ще се играе тази вечер (събота) с начален час 23,00 и ще бъде коментиран от Николай Илиев. Два часа по-рано зрителите на Спорт 7 могат да проследят пряко и срещата Валенсия - Еспаньол.

Кой и къде може да гледа програмата на Спорт 7 и дербито Барса – Реал (М)? Достъп до програмата на Спорт 7 в България ще имат абонатите на:

”Кейбълтел”

ES NET

NET1

Bulsatcom

ITV Partner

”С ”Кейбълтел” сме изчистили всякакви недоразумения и сме се договорили да включат специално програмата на Спорт 7 с началния час на мача Барселона – Реал (Мадрид). Феновете на ”Ел Класико” ще могат да го наблюдават спокойно”, каза коментаторът на двубоя Николай Илиев


Да вече имаме sport7, аз съм на cabletel. Супер :P Довечера ще гледаме един от най-големите мачове :) :) :) :)
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Барса - Реал по Спорт7

Мнениеот gin » 13 дек 2008 17:28

аз съм на ай ти ви партнер и миналата събота чаках по 7 спорт барса валенсия а почна реал и хетафе, демек стари мачове.само се надявам да не се получи и днес така ако някой има допълнитено инфо което да е достоверно(надявам се това на въвелия темата да е такова) да го потвърди
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта