Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 14196
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот sapio0o » 04 яну 2025 00:10

Аз все още по-скоро бих продал Мбапе. Вини е мега тъпо момче, но е по-добър футболист от Мбапе и отделно е значително по-млад и още има какво да развие. Мбапе тук просто няма място за жалост. Родриго е по-слаб и от двамата с разлика, но него няма как да го продадем, просто никой няма да се излъже. :D

Иначе забелязвате ли, че напоследък Анчелоти изобщо спря да дава шансове на Гюлер и особено пък на Ендрик.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

RMCF
Мнения: 2747
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот RMCF » 04 яну 2025 00:16

Е без всичките контузии изобщо нямаше и да им даде шанс. На Асенсио също, нищо че е в пъти по-добър вариант както като ЦЗ, от Чуамени,така и на десния бек за сметка на Васкес, който няма ниво за Мадрид от 2019. :lol: Примирил съм се, че ще изкара сезона, но независимо от това какво спечелим е време да си ходи.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 14196
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот sapio0o » 04 яну 2025 00:19

Васко е златната резерва и верен другар, но за титуляр постоянно наистина не става. То най-малкото не му е позиция това, но дори и на крилото да е, пак не бих го пускал редовно. Просто е като Начо тип играч. Чуамени няма да го коментирам, там всичко е казано.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 24141
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид, Петък от 22:00 ч.

Мнениеот paceto » 04 яну 2025 00:24

1914.1902 написа:Съдбата <3 Миналият път трябваше да ги бием точно с гол на Белингам, но всички помним какво стана.

Иначе отново доста грешки в защита, не знам как ще я караме така до края на сезона. Само Васкес ли ще играе на този пост? Куртоа ли ще трябва да ни спасява винаги? Кога ще се потренират дузпи и намери солиден дузпаджия? Кой ще спре Винисиус да се пали толкова лесно? Тук ни остави с човек по-малко в доста тежък момент.

Проовокациите от страна на домакините си заслужават внимание също, защото се случват в поредно гостуване на Местая.


Време им е за наказание без публика.
Не знам до кога ще им се разминава.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5160
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид, Петък от 22:00 ч.

Мнениеот LaRgO » 04 яну 2025 02:36

Кой ще спре Винисиус да се пали толкова лесно? Тук ни остави с човек по-малко в доста тежък момент.

“Имаше докосване от страна на Димитриевски и после Вини го бутна. Съдията трябваше да покаже жълти картони и на двамата и въпросът щеше да е изчерпан. Не мисля, че изгонването на Винисиус е справедливо. Със сигурност ще обжалваме” коментира Анчелоти на пресконференцията след напечения сблъсък.

Явно клубът не мисли, че се налага някой да го спира. Явно не виждат проблем в поведението му, явно това му поведение отговаря на днешните идеали и ценности на клуба. Докато отношението на ръководството към него всеки път е толкова покровителствено и докато постоянно го оправдават, той никога няма да си вземе поука, защото е достатъчно прост да НЕ може сам да види проблема.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 36715
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 04 яну 2025 15:15

За пръв път този век Реал Мадрид прави обрат като този срещу Валенсия

Реал Мадрид постигна паметен обрат от 0:1 до 2:1 като гост на Валенсия в първия мач от Ла Лига за 2025 г.

„Кралския клуб“ триумфира на „Местая“ с късни голове на Лука Модрич и Джуд Белингам и бидейки с 10 души на терена заради червен картон на Винисиус. Въпреки това, тимът на Карло Анчелоти навакса пасива си от попадението на Уго Дуро и си тръгна с трите точки.

Успехът на испанския шампион е исторически за него, тъй като за пръв път през този век Реал стига до обрат в мач от Ла Лига, след като е останал в намален състав.

За последен път „лос бланкос“ са правили това през ноември 1999 г., когато на „Вайекас“ срещу Райо Валекано Фернандо Мориентес е изгонен при резултат 2:1 за „мълниите“, но Реал Мадрид стига до победа с 3:2 след голове на Фернандо Йеро и Раул.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 36715
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 07 яну 2025 23:08

Винисиус изгоря за два мача

Звездата на Реал Мадрид Винисиус Жуниор беше санкциониран с два мача от комисията по състезания на испанската кралска футболна федерация след изгонването му по време на двубоя срещу Валенсия в Ла Лига

Бразилецът ще изтърпи санкцията в двубоите от шампионата, така че той ще пропусне дуелите срещу Лас Палмас и Валядолид.

От друга страна, бразилецът ще може да участва без проблеми в Суперкупата на Испания, която започва сряда в Саудитска Арабия.

Състезателната комисия е взела под внимание писането на протокола от съдията Сото Градо, който изключва квалифицирането на действието на Винисиус срещу Димитриевски като агресия, което би предполагало наказание от поне четири мача.

Според протокола Вини е бил изгонен за:

"Умишлено удряне на опонент по главата, когато топката не е била в игра, използвайки незначителна сила. Веднъж изгонен, споменатият играч трябваше да бъде задържан от членове на клуба и отведен до съблекалните, докато протестите им продължаваха.”

Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта