Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23752
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 11 май 2024 00:24

Фабрицио Романо

"Мбапе още през февруари беше решил да напусне ПСЖ. Първо беше уведомен президентът на клуба Насер Ал-Хелайфи, след което съотборниците и борда. Всички хора в клуба бяха много добре информирани, че Клиан Мбапе напуска клуба, нямаше никакви съмнения. Сега преди да излезе в последната домакинска среща на Пари Сен Жермен тази неделя Мбапе избра да съобщи, че напуска клуба. Килиан Мбапе застана със собственото си лице, защото искаше да е първият, който обявява новината публично. Това е причината Килиан да сподели видеото и това е причината следващата стъпка да е толкова ясна - Реал Мадрид. Мбапе винаги е искал да запази добри отношения с клуба си, с президента, със съотборниците, с треньора Луис Енрике. Той искаше да напусне по добър начин спрямо феновете. Той ще каже "довиждане" на феновете по специален начин, а след това неговото бъдеще ще стартира през юни. Реал Мадрид изчаква официалните стъпки, също така сега Реал Мадрид е на финал в Шампионската лига и се очаква обявлението да се случи в края на сезона. Иначе всичко е ясно - там е споразумението за контракта между Реал Мадрид и Килиан Мбапе, споразумението за заплатата е там, а заплатата няма да е съшата каквато му се предлагаше преди две години. Тя сега ще е по-близка до тази на другите звезди в Реал Мадрид", каза Романо в своето видео като подчерта специално, че Мбапе няма да се интересува от трансфер в друг голям клуб Англия или в някое от топ 5 първенствата, а ще е изцяло концентриран върху преминаването си при "лос бланкос".

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32981
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 11 май 2024 16:41

paceto написа:Перес искаше това да бъде направено преди 2 години, но Макрон се намеси и го разколебаха тогава.
Сега това, което искаше Реал от него е направено и следващата стъпка вече е нашата и това ще се обяви съвсем скоро.



Сега драмата на Макрон е дали Реал ще пусне Мбапе на Олимпийските игри.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13523
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 11 май 2024 21:42

Как мислите, трябва ли Лука Модрич да остане? От една страна смятам, че продължава да бъде полезен и за мен все още не можем да изкараме по-добър резервен вариант от пейката, въпреки годините му. Срещу Байерн и в двата мача направи ключови подавания, предотврати и гол, който иначе ни елиминираше. Но от друга евентуален дубъл би го изпратил подобаващо и ще бъде запомнен на високо ниво. Хърватинът вече е най-възрастният футболист, играл някога за Реал, така че на практика няма какво да доказва на никого.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

RMCF
Мнения: 2229
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот RMCF » 11 май 2024 21:53

С оглед на това, че другия сезон най-вероятно ще се върнем към 4-3-3, то минутите за него ще бъдат още по-малко. За мен времето за раздяла дойде.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23752
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 11 май 2024 22:21

Според мен му е време да напуска колкото и да не ми се иска.
По-добре сега след титла в Испания и евентуално в ШЛ от колкото догодина ако не вземем нищо.

Заради него и Кроос се чудят как да въртят Камавинга и Чуамени, а така ще остане само Кроос.
Според мен е време да разкараме и Менди и ни трябва някой по-добър за неговата позиция, а и е станал нещо чуплив напоследък, което му дръпна и ръчната във формата.

Себайос се маха, вероятно и Фран Гарсия.
Начо напуска насам в посока САЩ и там трябва да се търси някой като алтернатива дали от академията или някой друг ще видим.
Не знам дали Алфонсо Дейвис би заменил позицията на Менди.

Ето как би изглеждал новият отбор, страшилище. Към тях добавете и набиращият скорост Арда и новото бразилче Ендрик.

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13523
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 11 май 2024 22:30

Менди се подобри много напоследък, никакво мърдане. В защита е цар. За мен ще сбъркаме с Дейвис, ако се купува да мести Менди от титулярното място. Ако идва да се менкат, като Коентрао и Марсело по едно време, може.

Иначе мен ме притеснява халфова линия Чуамени, Белингам и Валверде. Според мен Родриго трябва да отстъпи титулярно място, за да запазим 4ка в средата. Кроос дава прекалено много все още, за да бъде пратен пейка. Нито Чуамени, нито Белингам, нито Валверде могат това, което германеца.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32981
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 11 май 2024 22:36

Аз четох, че ще се търси задължително централен бранител, защото Начо напуска. Най-спряганото име е Лени Йоро от Лил. За Дейвис са били готови да изчакат още една година, когато ще бъде свободен агент.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13523
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 11 май 2024 22:38

Мбапе, Ендрик, ЦЗ и сме готови. Няма нужда от Дейвис на този етап. Иска ми се минутите на Браим да не намалят и да се запази отборния дух. По този начин този отбор може да постигне много в следващите няколко години.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23752
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 11 май 2024 22:42

Трябва да имаме здрава пейка, за да има кой да влиза и да всява някаква промяна на терена така както се случи сега около контузии още от есента. Няма как да има място за всички и на играчите им е напълно наясно, че няма как играчи като Браим да са титуляри в много от мачовете. Ако не си със статут на звезда и нямаш конкуренция за поста си трябва да си наясно, че в клуб като Реал трябва да се бориш за такова.

Родриго допринася все още за отбора и няма да бъде продаден скоро, освен ако не дойде супер оферта за него от топ отбор и той да иска да смени малко обстановката ако се почувства и заплашен да не играе така често. Както е тръгнало в последно време като нищо ако ще го продаваме то това да е в Манчестър Юнайтед и така да се събере с Варан и Каземиро. :)

Макрон се изпусна леко, то не че е тайна за някого, ама все пак. :)

"Нямам коментар за това, но се надявам Мбапе да бъде освободен от Мадрид, за да участва на олимпийските игри с френския отбор", заяви Макрон във видео, публикувано в социалната мрежа Х.

CSKA69
Мнения: 4545
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот CSKA69 » 12 май 2024 09:35

Има слухове, че Родриго е искан от Сити. Ако Ендрик дойде и почне да муши по терените веднага, Родриго ще е потърпевшият. И аз съм на мнение, че времето на Модрич изтече. Интересно ми е какво ще реши Татко Карло да прави с Арда Гюлер..страхотен талант, но като че ли му е рано още..може би наем някъде, или смело налагане и завъртане на схемата за пореден път хаха..да му имаме проблемите на италианеца :lol:
Изображение

Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта