Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот paceto » 31 май 2023 23:28

С напускането на Бензема ще трябва да се търси централен нападател т.е. Хари може и да дойде, защото не вярвам да вземем Фермино като основен нападател и да се търси някой като Хоселу да го замества.

Взимаме бай Хари и другото лято се подновява сагата Мбапе понеже той от януари може да води преговори.
Време е за промяна в предни позиции и Бензема каквато и легенда да е то вече си трябва свежа кръв отпред.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот 1914.1902 » 01 юни 2023 12:05

JUST IN: Kai Havertz is a name that has been mentioned at Real Madrid to reinforce the #9 position.

With Asensio’s departure, the RW position is a topic at Real Madrid. Brahim Díaz is a name but Moussa Diaby & Adeyemi are also on the table.

Andriy Lunin is close to leaving. Getafe’s David Soria is the favorite to replace him.

For next season, the academy will be looked at with special attention on Álvaro Rodriguez, Nico Paz & Mario Martín.

@jfelixdiaz

There will be a very important meeting today between Ancelotti, JAS & Florentino Pérez to plan 23/24’s squad. Names of arrivals will be discussed but also surprise departures.

More names of players who will arrive at Real Madrid will be known after today's meeting.

Real Madrid are looking at a RW who can occasionally play as a #9 too, just like Rodrygo.

@marca

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот 1914.1902 » 01 юни 2023 15:39

Реал ще обяви напускането на Бензема още днес, подготвя се пресконференция

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот 1914.1902 » 01 юни 2023 20:38

Бензема: Реалността е съвсем различна от тази в интернет

Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема говори пред испанското издание „Marca“. Французинът е спряган с трансфер в саудитския клуб Ал Итихад в края на сезона, тъй като неговият договор с Реал Мадрид изтича в края на кампания. Бензема разкри, че реалността е в несъответствие с това, което е в интернет.

„Да говоря пред феновете на Реал Мадрид? Защо да говоря за своето бъдеще, като сега съм в Мадрид. Това, което се говори в интернет е съвсем различно от реалността. Дали оставам или си тръгвам от Мадрид? Аз съм тук и чакам мача в събота. Знам колко ме обичат феновете на Реал Мадрид, защото го усещам като съм на терена. Те ми дават всичко. Винаги съм казвал, че има 11 футболисти на Реал на терена, но феновете са истинския основополагащ факто за успеха на отбора“, заяви Карим Бензема.

„Горд съм с кариерата си. Спомням си, когато подписах с Реал Мадрид, когато бях дете, бях на 21 години... Просто исках да се забавлявам и да гледам какво съм спечелил. Няма друг клуб като Реал Мадрид. Да играя на „Сантяго Бернабеу“ – мястото, където са играли най-великите в този спорт. Винаги е било моя мечта, защото това е най-добрият клуб в историята", започна френският нападател.

На церемонията организирана от вестник „Marca“ Карим Бензема спечели наградата „El MARCA Leyenda“ и той коментира мястото си сред другите известни футболисти, които са спечели наградата: „Те са най-добрите, те са легенди. Наистина се възхищавам на спортистите, които имат това отличие, много съм горд, че съм тук".

Освен това Карим каза няколко добри думи за Флорентино Перес: „Той е човекът, който ми позволи да бъда тук днес. Човекът, който подписа със Зинедин Зидан и човекът, който ме доведе в Реал Мадрид“.

„Пътят към Шампионската лига миналата година беше специален. Не знам дали ще се повтори, но това е най-добрият път, който съм преживявал. Когато съм на терена, чувствам, че ме обичат, това дава Имам повече доверие и давам всичко за тях. Играхме 11 на терена плюс феновете на Бернабеу", увери той за момент, който никога няма да забрави и за който винаги ще благодари на феновете на „лос меренгес“.

„Не съм класически №9, нито №10 , нито 9,5. Знам как да вкарвам голове, но обичам футбола и обичам да се движа, да давам асистенции, правя неща, които не се виждат при други нападатели. Аз не съм като Роналдо, но се опитвам да приличам на себе си. Винаги съм имал нужда от моите съотборници с мен. Един ден печеля, но тази награда и останалите принадлежат на всички", каза той.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот 1914.1902 » 01 юни 2023 22:48

KARIM BENZEMA IS NOW STAYING AT REAL MADRID.

(Source: MARCA)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот kingofpop » 02 юни 2023 04:03

това за Хаверц се надявам да е шега, щото дори на вас не бих пожелал толкова неможещ играч. Но според мен е абсурд да има истина в тия слухове, Перез да замени Бензо с Хаверц ще е направо скандално :D (ако Бензо напусне) това ще е дори по-нелепо от нашите опити да заменим Меси с БРАТУАЙТ
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот 1914.1902 » 02 юни 2023 09:05

Честно казано не виждам кой би заменил Бензема, защото реални и адекватни трансферни цели трудно биха се намерили. Дори и за следващата година, защото сега той най-вероятно остава според последните информации, но през 2024-а ще напусне заедно с Кроос и Модрич, което ще доведе до сериозно промени в Реал. Дали обаче ще има и футболист, който да привлечем през другото лято на позицията централен нападател? Най-вероятно ще има някои, които ще избухнат с по един силен сезон, ама от такива е по-добре да се пазим. Това с Кейн го виждах като връзка с трансфера на Белингам, но Перес не би дал толкова пари за двама футболисти в рамките на едно лято.

Това с Хавертц искам да го видя и на други места, за да може да съм убеден, че се обсъжда неговото привличане.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот 1914.1902 » 02 юни 2023 11:28

Как да се повярва на Марка? :D :D

Harry Kane is now a target for Real Madrid, CONFIRMS
@marca

Real Madrid’s management have a ‘strong’ interest in Kai Havertz & believe he fits profile of what they’re looking for.
@marca

Randal Kolo Muani has been OFFERED to Real Madrid.
@marca

Karim Adeyemi is a player desired by Real Madrid.
@marca

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот LaRgO » 02 юни 2023 18:26

Кои по дяволите са тези двамата? Ето защо парите не са всичко, трябва и малко акъл да подбереш играчите.
Гугъл казва, че единият има фамозните 6 гола, другият 15. И това в слабото германско първенство. Що за скаути има този клуб?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2023/2024

Мнениеот 1914.1902 » 02 юни 2023 18:40

CONFIRMED: Real Madrid are interested in Kai Havertz.

Carlo Ancelotti REALLY likes Kai Havertz. He’s a big factor in Real Madrid’s interest. Chelsea are OPEN to negotiate but they want big money.

''Fabrizio Romano''


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта