Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 01 авг 2021 23:12

Furious_Monk написа:Гутиерес няма начин да е нов Гути... вторият беше специален играч.


Затова съм го сложил в кавички, защото е майтап. Съпоставката ми е главно заради името и на двамата -
Хосе Мария Гутиерес Ернандес - Гути.
Мигел Гутиерес Ортега

И двамата на фланелките си се изписват Гутиерес, но едно време понеже всички го знаеха само като Гути си му стана прякор и започна така да се изписва на фланелките си.

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 420
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Iavor » 01 авг 2021 23:14

Bernaleo написа:
Iavor написа:
Bernaleo написа:
paceto написа:Ето сега има информация, че имаме интерес към защитника Пау Торес и само той ще глътне 60 млн.

Нали взехте Алаба да играе ляв централен защитник ? Аз пък четох че искал да си е халфче,както в Австрия ... странна работа.

Аз пък четох, че МеЦи решил вече да не реди състава. Щял да си играе полу-защитник - полу-нападател. Освен и полу-вратар да пробва. Странна работа.

Меси явно ти е бръкнал надълбоко,щом го споменаваш ... :roll: :twisted:

Споменавам когото преценя. Анимационни герои като теб, не заслужават внимание.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 02 авг 2021 00:31

paceto написа:
Furious_Monk написа:Гутиерес няма начин да е нов Гути... вторият беше специален играч.


Затова съм го сложил в кавички, защото е майтап. Съпоставката ми е главно заради името и на двамата -
Хосе Мария Гутиерес Ернандес - Гути.
Мигел Гутиерес Ортега

И двамата на фланелките си се изписват Гутиерес, но едно време понеже всички го знаеха само като Гути си му стана прякор и започна така да се изписва на фланелките си.


Брат, в случая не става въпрос за фамилия, става дума за вяра. Гути е символ на борбата... .. просто няма значение какво им се изписва фланелката....ако това няма общо с настоящето....

По-добре е да бъдеш гей с голямо сърце, отколкото хетеро със страхливо такова...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 02 авг 2021 00:43

Пак си се филмирал нещо ми се струва. :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33339
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 02 авг 2021 09:26


DimitarStoychev
Мнения: 216
Регистриран на: 13 фев 2019 23:01
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот DimitarStoychev » 02 авг 2021 14:24

Не знам, но ми се струва, че ще е добре да се дава повече игрово време на Бланко и Марвин, отколкото Иско, Азар и Бейл да играя на сила. Мариано по каква причина все още е в отбора, Себайос също.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33339
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 02 авг 2021 14:56

DimitarStoychev написа:Не знам, но ми се струва, че ще е добре да се дава повече игрово време на Бланко и Марвин, отколкото Иско, Азар и Бейл да играя на сила. Мариано по каква причина все още е в отбора, Себайос също.


Мигел също трябва да играе, вместо Марсело. Някои играчи са само на заплата в клуба и нищо повече. В предишните страници ми се говори,че тимът бил в криза и нямало достатъчно пари. Ами тогава ненужните футболисти да се махнат сега, защото когато им изтече договорът ще си тръгнат без пари, та сега е момента да се спечели нещо от тях. Но нищо де - Гранде Перес е номер 1! Няма по-добър. С него ще стигнем нови висини, съвсем скоро.

Абсолютно ненужни играчи - Марсело, Одриосола, Себайос, Бейл, Иско - те няма с какво да помогнат на Реал Мадрид, на всеки му е ясно.

DimitarStoychev
Мнения: 216
Регистриран на: 13 фев 2019 23:01
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот DimitarStoychev » 02 авг 2021 15:04

1914.1902 написа:
DimitarStoychev написа:Не знам, но ми се струва, че ще е добре да се дава повече игрово време на Бланко и Марвин, отколкото Иско, Азар и Бейл да играя на сила. Мариано по каква причина все още е в отбора, Себайос също.


Мигел също трябва да играе, вместо Марсело. Някои играчи са само на заплата в клуба и нищо повече. В предишните страници ми се говори,че тимът бил в криза и нямало достатъчно пари. Ами тогава ненужните футболисти да се махнат сега, защото когато им изтече договорът ще си тръгнат без пари, та сега е момента да се спечели нещо от тях. Но нищо де - Гранде Перес е номер 1! Няма по-добър. С него ще стигнем нови висини, съвсем скоро.

Абсолютно ненужни играчи - Марсело, Одриосола, Себайос, Бейл, Иско - те няма с какво да помогнат на Реал Мадрид, на всеки му е ясно.

Кой ще ги вземе с тези заплати? Отделно, че много от тези хора предпочитат да търкат пейката, отколкото да се махнат. Бейл, Марсело и Иско и така им е добре...те не търсят развитие. Те не искат да се махат.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33339
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 02 авг 2021 15:07

Бейл със сигурност имаше кой да го вземе, ама му спряха трансфера.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5011
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LaRgO » 02 авг 2021 15:40

Да, оправданието е, че пари сега няма, но реално пръснаха много пари за играчи, които са тотален провал поради една или друга причина. Това е проблема - грешно изхарчените тогава пари.
Винисиус, Родриго и някакъв си в Дортмунд - тотален провал!
Йович - взеха го без да имат идея и план какво точно да го правят. Просто за пълнеж.
Мариано - защо по дяволите го върнаха ?
Взимат Себайос и Диас, а нямат идея как да развиват млади играчи.

Сега пък ни свързват с някакъв посредствен играч от Евертън по линия на Анчелоти. Поредният провал ще е, дано не стане.
Тук някой написа, че този играч щял да бъде забравен след 10 години. Че то първо трябва да го познават, за да го забравят.

Въобще, трансферната политика на клуба и работата с млади играчи са тотални сбъркани и аматьорски. Все едно сме някой български отбор - резултатите са същите.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта