Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

RM3313
Мнения: 1103
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот RM3313 » 23 мар 2019 15:26

Не се ли купят поне 5-6 човека и следващия сезон ще е нулев, тоя дъртия е за убиване от където и да го погледнеш.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот insaneboy1 » 23 мар 2019 15:36

Furious_Monk написа:Паце, аз за Салах изобщо не съм съгласен, че прави слаб сезон. Приличен такъв, с някои забележки- да, но слаб... в никакъв случай. Просто миналият такъв бе уникален за него.

Мане обаче добре го покри, по-скоро Фирмино се губи в цялата им картина, но докато Салах и Мане си разпределят тежестта в атака, това не е чак толкова забележимо.

Виж за сръбското момче не може да кажем нещо категорично, но ако не му тръгне играта в началото. 100% сяда пейка, а след това... кой знае.

Някои го бяха сравнили със Суарес- нищо общо с хъса и волята на уругваеца. Даже бих предпочел да бе показал такава борбеност на терена, отколкото головете, които вкара. За да си каже човек, силен волеви футболист е. Има голям шанс да се справи в по-тежки условия.


Bernaleo написа:
Furious_Monk написа: Например Ленгле и Умтити са едни доста посредствени бранители, но все пак намират място в Барселона, където нападението върши основната работа.

???? Ленгле е най-добрия защитник заедно с Годин в Испания този сезон,не знам какви ги дрънкаш ... Същото се отнасяше за Умтити преди контузията му.


Щом така смяташ и си доволен от тях, кой съм аз да ти развалям кефа от това да си ги имате в състава.

Ленгле и Умтити били посредствени, но в същото време Торган и Фелипе Андерсон ставали за Реал и не са. С такива мнения няма как да те взема насериозно някой.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32516
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 23 мар 2019 16:09

Реал Мадрид потвърди, че ще участва на летния турнир “Чемпиънс Къп 2019“.

На 27 март ще излезе официално програмата за лятната надпревара.

Това означава, че част от подготовката на „кралете“ ще премине в САЩ.

Интер, Ювентус, Тотнъм, Милан, Манчестър Юнайтед, Байерн Мюнхен, Арсенал, Бенфика, Рома и Чивас Гуадалахара вече потвърдиха участието си в летния турнир.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 23 мар 2019 18:37

Еден Азар е дал заветното “Да“ на Зинедин Зидан

Футболистът на Челси Еден Азар е дал своето съгласие да премине в Реал Мадрид, твърди „El Confidencial“. Завърналият се на „Сантиаго Бернабеу“ Зинедин Зидан не си губи времето и вече е установил контакт с 28-годишният футболист.

Белгийският футболист е провел разговор през миналата седмица лично със Зидан и е дал своето заветно „Да“, за да премине при „кралете“.След отпътуването на Кристиано Роналдо, Зидан иска да има нова звезда на „Сантиаго Бернабеу“ и именно заради това се е спрял на Азар.

Завръщането на Зидан начело на Реал Мадрид може да се окаже ключово за осъществяването на трансфера на Еден Азар. Белгиецът не крие, че винаги е мечтаел да носи екипа на Реал Мадрид. Азар сега може да изпълни своята мечта. Според информацията, Азар вече има предварително споразумение с мадридския клуб за пет сезона и галактическа заплата в размер на 16,5 милиона евро на година.

Реал Мадрид е изправен пред най-трудната част – да постигне споразумение с Челси относно трансфера на Азар, което със сигурност ще бъде сложна засада. Основната причина за отказа на лондончани да се разделят с белгийския футболист е малкият размер на парите, които биха получили при продажбата на своята звезда.

Санкцията, която ФИФА наложи на Челси усложнява допълнително преговорите.

Договорът на Еден Азар с Челси изтича през лятото на 2020 година. Цената на футболиста е повишена и Челси няма нужда да го продава. Челси ще иска минимум 98,5 милиона паунда (114 милиона) евро, за да продаде Азар. Лондончани отхвърлиха оферта на стойност 80 милиона евро от Реал Мадрид за Азар през миналото лято.

„Сините“ със сигурност няма да искат да продадат звездата си за по-малко пари и ако не постигнат споразумение с Реал Мадрид по сделката е много вероятно белгиецът да остане на „Стамфорд Бридж“ и през следващия сезон. Челси ще има трудна година в опита да убеди Азар да продължи договора си.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 23 мар 2019 22:07

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ha4o4Hawh3I&list=RDPm0-_TF0BGk&index=6[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 23 мар 2019 22:46

Милитао с 90 минути при приятелската среща с Панама завършила 1:1.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YCIq9iKZS5I[/youtube]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32516
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 23 мар 2019 23:12

Рамос с гол от дузпа . ;)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 23 мар 2019 23:22

Каземиро доста хвали Милитао и казва, че са направили правилен ход с привличането му и че са успели да го вземат сега понеже доста отбори са го следели и ако се е чакало до другото лято или са щели да го изтърват или цената му щеше да е доста по висока от сега.

Засилиха се обаче и спекулациите за Погба, че има шанс да дойде насам, но малко вероятно ми се струва това да стане. :roll:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 24 мар 2019 00:48

Добро е момчето. Малко опит му трябва, да изчисти някои наивни грешки и ще е скала! Можем да кажем, че португалската лига е доста по-слаба и не се знае как ще се справя в Испания, но на мен все ми е пред очите Касемиро - колко много израсна в Порто и как се върна напълно готов.

За Погба - силно се надявам да са характерните финтове на чичо Минчо, колкото да му изкрънка подновяване и по-висока заплата в МЮ. Ми така де, откъде накъде нек'къф Алексей, дето нито играе, нито танцува, нито има рисунки и малки пластики по главата, да взима почти двойно?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 24 мар 2019 01:01

Real написа:Добро е момчето. Малко опит му трябва, да изчисти някои наивни грешки и ще е скала! Можем да кажем, че португалската лига е доста по-слаба и не се знае как ще се справя в Испания, но на мен все ми е пред очите Касемиро - колко много израсна в Порто и как се върна напълно готов.

За Погба - силно се надявам да са характерните финтове на чичо Минчо, колкото да му изкрънка подновяване и по-висока заплата в МЮ. Ми така де, откъде накъде нек'къф Алексей, дето нито играе, нито танцува, нито има рисунки и малки пластики по главата, да взима почти двойно?


Все пак и Пепе дойде от Португалия и то точно от Порто и прекара 10 години при нас след като се превърна в стълб в отбраната. Много си приличат двамата по височина, така че може да очакваме според мен Pepe vol. 2. Икер и Пепе също хвалят играча и дори направиха същият паралел като мен с идването на португалеца през 2007 година, така че вероятно Милитао да дойде при нас сега лятото имат пръст и двамата. Дори Икер му е казал, че все още не осъзнава какво е постигнал и какво представлява Реал Мадрид, но е щял да го разбере още с първите дни в отбора. Казал му е тези неща, за да се подготви от сега и да не сте стъписа след като осъзнае къде е попаднал и какво се очаква от него. :)

За Каземиро си прав, че там макар и за 1 сезон израстна много и още с връщането си почти грабна титулярното място.

Обаче как се оказах лош пророк за Варан и то още 10-на дни преди да излезе новината, че искал да си ходи. Просто го усещах, че сега може да реши да си бие шута, ама така никога няма да стане легенда на клуба ако бяга в такъв момент. Това, че искал ново предизвикателство са пълни глупости и просто не иска да трупа още няколко слаби сезона на гърба си и вероятно и за повече пари ламти. На 25 години да решиш да се махаш от последното стъпало във футбола като отбор си е пълна глупост и бих го разбрал само ако наближаваше 30-те години. Сега всичко след Реал ще е надолу в кариерата му, а и Ди Мария също си мислеше, че ще остане дълго време в Англия, ама видяхме какво се случи и сега къде се намира в ПСЖ.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта