Денят за отбора

Модератори: SkArY_9, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

LM10
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LM10 » 15 мар 2019 01:04

С отдаването под наем един вид ползваме "буферни" отбори. С Карвахал, Каземиро, Асенсио се получиха нещата, но Майорал, Йодегар, РТД и др. явно не стават за Реал.

Трансфера на Милитао явно е със съгласието на Зидан, така че съм ОК. И това ме навежда на мисълта, че едва ли ще има друг входящ, с което ще умрат надеждите на немалко фенове за Ван Дайк.

Чакаме Ериксен и повечко нападатели :)
Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Контакти:

Мнениеот Tiberius » 15 мар 2019 01:19

Gareth Bale: Real Madrid forward wants to 'play all his career' at club

Ей, няма спасение от този.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 15 мар 2019 01:38

3-5-2 като схема и връщаме Гарет на бека. :lol:

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 15 мар 2019 01:50

Furious_Monk написа:Заради това и дадоха 70 млн. за него.

Как би се развил в голям отбор, ако бе дошъл директно в Пуул... не знам, може и да си прав, но от друга страна абсолютно нищо не му пречи и след такъв адаптивен период в по-малък клуб, пак да се превърне в провал. По-скоро съм склонен да вярвам, че винаги е бил играч за големи отбори, но никой не е имал смелостта да рискува с него в правилния момент, заради което се плати и огромна надценка.

Първоначално и на мен си стана лошо, като прочетох че му липсва дисциплина, но след това се замислих... кога пък Реал Мадрид е имал дисциплиниран централен бранител. :lol:

Карвальо и Канаваро не ги броя в тази графа, твърде малко играха, твърде късно дойдоха.

Това с дисциплината е по скоро, че получава повечко картони от нужното, а не че е някакъв тип Пепе номер 2. :lol: Въпреки, че в момента двамата играят в един отбор и нашенеца може да му е направил някоя друга лекция, ама не заради това е оценен като слаби страни. А и в един клуб като нашият тези неща ще се оправят, та ние един Пепе укротихме в последните му сезони, въпреки че той си показваше рогата главно само при Жозе, защото онзи караше всички да излизат от кожата си и да играят на кръв. :lol:

Всъщност сега като му видях статистиката има само 2 жълти картона и то и двата са в ШЛ само. 4 пъти е ставал играч на мача и в последните 5 месеца е избиран за най добрият защитник в Португалия, което си е доста добър показател поне на хартия. И все пак като се отиде на надписа Discipline ти изскача един надпис, което потвърждава, че е оценен заради картони - Frequency of getting booked (calculated by cards shown). Доста странно ми се вижда да го пишат слаб при положения, че има само 2 картона до момента. :roll: Направо страх ме хваща да видя статистиката на Рамос по този показател. :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 15 мар 2019 02:07

Furious_Monk написа:3-5-2 като схема и връщаме Гарет на бека. :lol:

Не че нещо, но тотнъм май към 1-2 година нямаха победа в мач, който Бейл играе бек, а в началото на кариерата си беше точно бек и играеше в 1/2 вината мачове ; )))) Май му се събираха към 30 мача за 2 години и нещо и все с равни и загуби :lol:

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 15 мар 2019 02:26

Е при тях явно не е пречел на крилото, в Испания пък може да е фурия на бека, все още е бърз, има хубаво центриране, че и може да издебне от задна позиция и някой далечен удар да вкара.

Това с картоните си е притеснително... или просто е много хитър защитник и дебне точния момент в който да се намеси чисто (аз такъв бранител от времето на Неста не съм виждал), или просто не е играл срещу Диего Коща. :lol:

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 15 мар 2019 02:54

Поне сега ще има материал да го гледаме Едер в ШЛ още два мача. Португалското не мисля да го гледам заради него, така че мачовете в ШЛ ще са показател и как се справя под такова напрежение. Вкарал е дори един гол в турнира от общо 3 от както е в Порто т.е. от лятото на 2018. :)

Тук обаче много хубав гол е вкарал.

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 15 мар 2019 04:35

Аз може ли и без да пускам португалското или мачове на Порто да го коментирам? Или се знае и без да пиша как ще го наредя? : ))))

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 15 мар 2019 04:38

Няма смисъл да го коментираш, ясен си ни. :|

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 15 мар 2019 04:41

Не знам за Милитао, но на мен Йович нещо не ми допада от много малкото видяно. Може просто да е уморен, или пък да не е в най-добрата си форма в момента или пък просто да е нямал ден, въпреки хубавия и важен гол, който вкара днес.

Върни се в “Реал Мадрид”