Денят за отбора

Модератори: SkArY_9, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 11 фев 2019 03:13

На мен ми звучи повече като пожелание. Бързината с която се променят нещата във футбола е доста впечатляваща.

Конкуренцията колкото и да мотивира и развива, често пъти издига успеха в култ, освен това, не е толкова лесно да пожелаеш врага да е силен, но ако Барселона стане слаба, колко силен ще бъде Реал?

Мач за мач гледат предимно отборите, които или са в много тежка психологическа дупка, или без грам амбиция. Барселона има шанс да загубят още точки и погледа към техния гръб трябва да е мотивиращ и решителен, а не плах и неуверен.

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 11 фев 2019 06:31

Thsmith написа:
paceto написа:Аз също никога не съм бил срещу Бензема, а също и срещу Игуаин въпреки големите му пропуски в последните си сезони за Реал.

Аз пък винаги съм бил срещу Гонзало, Бензи го защитавах общо взето, но това беше до онези снимки с травестита. След това вече беше мъртъв за мен. :lol:

Защото е от Франция затова така. :lol: :lol:
Е ти пък все едно на твой познат е направил нещо, че чак такива крайности да си оттеглиш подкрепата към него. :mrgreen:

Който не е гледал все още Yellowstone, да го направи. Страхотен първи сезон и все с известни актьори и ме е яд, че е само с 9 епизода. Чакаме на лято и втори сезон, който пък ще бъде от 10 епизода.

Кевин Костнър както винаги с блестяща игра. 8-)

Изображение

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Контакти:

Мнениеот LevskiZavinagi » 11 фев 2019 13:40

По принцип в момента всичко си зависи от нас. И ако се провалим няма на кой да се сърдим, освен на самите себе си. Два мача с Барса. С единия при победа отиваме на финал за КнК, а с другия настигаме Барса на 3 точки и буквално ще им дишаме във врата. Също така и с мача с Аякс. Взимаме го категорично и отиваме напред. Така че всичко е в нашите ръце.
Изображение Изображение

LM10
Контакти:

Мнениеот LM10 » 11 фев 2019 13:56

До преди месец не вярвах, но ето, че отново сме в битката за титлата. Последните няколко мача играем значително по-добре, така че колкото и имагинерно да звучи имаме шанс за требъл :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 11 фев 2019 16:14

Thsmith написа:
paceto написа:Аз също никога не съм бил срещу Бензема, а също и срещу Игуаин въпреки големите му пропуски в последните си сезони за Реал.

Аз пък винаги съм бил срещу Гонзало, Бензи го защитавах общо взето, но това беше до онези снимки с травестита. След това вече беше мъртъв за мен. :lol:

Какво ти пука, с кого спи и какво прави през свободното си време(стига да не е крайно невъздържано и дори противозаконно)... :roll: Бензема е най-оправдаваният футболист, това е опасното за един колектив, който се бори за всяка една възможна титла- когато непостоянен човек получи картбланш да се вихри както си иска... а това че е спал с травестит, негова си работа, ако иска и такъв да бъде, но ако играе, да го прави със страст и огромно желание за победа, а не просто защото и днес е минал метър и трябва да е на терена поради:

а) липса на конкуренция
б) липса на желание за промяна.

Ако беше друг човек, след втория сезон, вече щеше да е напуснал Мадрид. С много големи личности се е случвало това, много хора през годините са стояли на пейката, не заради липсата на талант, а заради липсата на подкрепа в най-важните моменти от тяхната кариера- Гути имаше за конкуренция Зидан, от пейката се издигна до капитан на Реал, Раул напусна на 31-2 години, за да даде път на младите Бензема и Игуаин.

Безумните оправдания на Бензема, бяха част от големия проблем, а спането с травестити е проблем само за крайно консервативни хора като теб.

Как ми се искаше и на мен проблема с цялата ненавист на Бензема да се крепеше на това с кой си ляга...

П.П

Става дума за нещо повече от просто една футболна форма. Става дума за разбирания, както и за това че съм виждал как любимци си отиват за същите неща през годините, но в името на очаквано по-добро бъдеще за отбора, са се правили емоционални компромиси, като усещането за вина е било погълнато от разбирането за нуждата да се правят тежки избори в трудни моменти.

Потребителски аватар
ninjata
Контакти:

Мнениеот ninjata » 11 фев 2019 16:54

Чакайте ся, Бензема верно ли си е легнал с травестит??

Аз мислех, че за Риана говорите.

Относно футболните му качества, аз лично винаги съм го защитавал и намирах позитиви в играта му като фалшива деветка. Бих казал, че престоят му на Бернабеу е успешен, дори без тези статистиките. Все пак е част от един от най-успешните ни отбори в историята ни. Със сигурност е оставил своя принос и мога да кажа, че е един от най-класните нападатели в света през второто десетилетие на 21-ви век.

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 11 фев 2019 18:57

ninjata написа:Чакайте ся, Бензема верно ли си е легнал с травестит??

Всъщност това никога не са доказа и са само приказки на въпросната личност преди 6-7 години. Уж били подписали нещо като договор да не се раздухвало, ама тоя/тая го раздухало почти веднага. Уж самата личност си изкарва прехраната по този начин и в същото време говори, че било странно да се плаща на транссексуален за услугите му. После се опита и за друг да говори подобни неща, ама нещо не се раздуха така новината и просто този си прави евтин ПР на гърба на другите.

Става дума за Victoria Dorval.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 11 фев 2019 23:45

Марсело се води един от най-техничните, а според някои и най-добри крайни бранители в историята, а уменията му да пробива затворени защити са безспорни, но без неговото присъствие, играта в отбрана подобри ли се? Какво влияние оказа това върху офанзивата на отбора?

При това говорим за човек, който вероятно действително е бил поне 3-4 сезона сред най-добрите на своята позиция. Явно можело, при добра конкуренция и справедливо отношение, да се вдигне цялостното ниво на игра...

Бензема може да е част от един от най-успешните отбори на Реал в Европа, но с какви аргументи може да се оспори твърдението, че отношението към него е това което го задържа в Мадрид, а не неговите лични постижения? Как би изглеждал Бензема, ако трябваше да влиза като резерва, и ако мястото му в отбора бе поставяно под непрекъснат натиск? С какво това би допринесло за подобрението на цялостното представяне на отбора и би ли повишило резултатите, или би довело до понижаване на индивидуалните му статистики, вследствие на липсата на достатъчно игрова практика?

Начина по който си промени политиката спрямо атакуващите играчи Перес- човекът, който хвърляше милиони за нападатели, при наличието на достатъчно такива, говори достатъчно за закрилата която получи алжирецът през всички тези години.

В съвременният футбол, фалшива деветка от легендарна класа е само Меси, защото изискванията за нея са изключително високи по отношение и на реализиране на положения, и на създаване на такива за съотборниците.

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 12 фев 2019 00:15

Furious_Monk написа:
Какво ти пука, с кого спи и какво прави през свободното си време(стига да не е крайно невъздържано и дори противозаконно)... :roll:

аа без тия ; 0 Аз извратеняци не подкрепям. :lol:

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 12 фев 2019 02:33

Да, ала подкрепяш Реал Мадрид, което значи, че ако играе добре, носи точки и води до победи, значи няма проблем да не подкрепяш личния му живот, но да подкрепяш оставането му в клуба. 8-)

А пък и в днешно време е модерно, главните героите да имат силно изразена проява на нестандартни мисли и желания. :lol:

Върни се в “Реал Мадрид”