Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 19 яну 2019 19:21

Първият мач от доста време, който контролирахме от 1-вата до 90-тата минута. Всички се представиха добре. Вини има още много хляб да яде с удари тип пас, но важното е, че има огромно желание и показва прекрасни неща. Съдията беше доста неадекватен.
Изображение

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 911
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот Stones.66 » 19 яну 2019 19:27

Честито на всички истински мадридисти! Андалусийските цигани с малко се отърваха! Тази вечер всички имахме възможността да гледаме за 90 мин. модерна версия на "Опълченците на Шипка"! Видя се, че с желание и огромна жар, всичко се постига! Не знам ония как завършиха в пълен състав при тая касапщина, която се опитаха да спретнат! Еваларката на бомбардира Карлос Каземиро! :) Изкефи ме!!! Някой да обясни Матеос Ласа защо спря тая контра на Винисиус и Бензема? Как човек да не си мисли, че испанската лига е срещу Реал? :evil:

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот SilentKiller » 19 яну 2019 20:42

Абе тоя Каземиро може ли да има толкова противен мазен фейс ? Не знам защо ама всеки път като го видя ми се иска да съм наблизо и да му седна на гръкляна правейки throat crushing (тежа 115 кила), така че си представете какво ще се случи. :lol:

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 911
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот Stones.66 » 19 яну 2019 20:46

SilentKiller написа:Абе тоя Каземиро може ли да има толкова противен мазен фейс ? Не знам защо ама всеки път като го видя ми се иска да съм наблизо и да му седна на гръкляна правейки throat crushing (тежа 115 кила), така че си представете какво ще се случи. :lol:

Да ти е.а майката, боклук!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 19 яну 2019 21:10

Дори и да имаше подобна възможност, ти представяш ли си какво щеше да се случи след това... или фантазията стига само до едното конкретно действие, без развитие на сюжета в по-дългосрочен план? :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот j0rka7aa » 19 яну 2019 21:51

Беше се загубил тоя неадекватен противняк ама явно му е изтекъл бана, той от факта, че днес няма каква простотия да напише и се чуди какво да си изсмука от пръстите, дано те пратят да почиваш пак, по-добре никакво внимание на тоя.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 19 яну 2019 22:04

Ако не е страх, а просто злоба, пак е по-хубаво от съжалението. Злоба има към падналите гиганти, съжаление към слабите. Понякога двете се смесват, но в най-примитивната форма злобата взема връх.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот SilentKiller » 19 яну 2019 22:24

Всеки човек е в една или друга степен извратен по природа. Аз поне си го признавам, за разлика от вас. А Каземиро наистина заслужава да му причиня това нещо. Ако не беше от вашия отбор ами от Барса или някой друг със сигурност и на вас щеше да ви е най-противния играч редом до Неймар и други. ;)
Виждате колко жълти и червени картони му се спестяват в дузина мачове. Особено оня срещу Байерн на Бернабеу пролетта на 2017г. беше върха на сладоледа. Толкова простотии направи в рамките на един мач, а не получи дори един ЖК - вие го защитавате защото е ваш играч, ама ако беше направил същите неща като играч на Барса щяхте да говорите точно обратното за него. Това ми напомня за онея уж расистите от футболните агитки дето викат - може да е негър ама е от нашия отбор и вкарва голове и няма да го обиждаме, ще псуваме само негрите от другите отбори. :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23674
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот paceto » 19 яну 2019 22:50

Най противният при вас беше Алвеш, а Неймар изобщо не е такъв.
В момента може би до тази точка се доближава Суарес заедно с Пике и новодошлият Видал.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9BQSA3Cimzc[/youtube]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Севиля - 2:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 19 яну 2019 22:56

Само този мач с Байерн ви е в устата ...
Не казвам , че съдиите не побутнаха сериозно Реал Мадрид в някои ситуации , но ако беше чак толкова бутан отбора колкото го изкарвате щяха ли да бъдат отсъдени 2 дузпи в полза на Байерн (в първия мач една и в реванша също една) , срещу колко отбора са давани 2 дузпи в два мача в една фаза (1/8 , 1/4 или полуфинал) от елиминациите , аз поне не си спомням подобен случай ? :roll:
На полуфиналите отново беше отсъдена дузпа срещу Реал Мадрид във втория мач срещу Атлетико Мадрид .
На финала 2016 срещу Атлетико Мадрид пак дузпа срещу Реал Мадрид .
Не казвам , че не ги е имало , ама вие изкарвате нещата така все едно е било някаква брутална сеч срещу отборите , които са играли с Реал Мадрид в ШЛ през последните сезони .


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта