ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9054
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот Soulen » 20 сеп 2018 09:54

По принцип ви ненавиждам, особено заради високомерното отношение на феновете ви, и как си освиркват отбора за щяло и нещяло, ама тоя пич Ягар ли е там, къв е, няма как да ви е фен. Все едно аз да почна да обяснявам колко незаслужено сме станали шампиони 2012 и как още Наполи е трябвало да ни бие, пълен нонсенс :oops: :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот Real » 20 сеп 2018 10:27

И к'во? Бием някакви в Испания - ма те били слаби.
Бием Рома, ама ги бием така, все едно играхме с ФК Обеля, не им дадохме да дишат - ма те не дишали, били слаби като ФК Обеля... Срещу Барса как дишаха, бе, мадридисте самокритичен? Имам чувството, че тази година колкото повече бием, толкова повече ще слушаме за късмета на Зидан, оная засада през '92-ра, червения картон от '81-ва, Франко, дет' съсипа Каталуня като им построи стадион, Исабел Кастилска, дето системно изнурявала Фернандо Арагонски, който всъщност бил каталунец.
Стига рев, бе! Снощи Навас изигра удивителен мач. Палавата защита запази нулата на таблото. Халфовете буквално удушиха всяка искрица у италианците, а през второто ги разчлениха и закопаха. Дълбоко. Аз италиански халф не видях. Модрич показа, че може да бележи и без да стреля, с пас. Иско се забавляваше с усмивката на педофил в детска градина, "чупливия и незаинтересован" Бейл показа, че още може да се изстрелва като куршум и да стреля като гаубица. За Мариано какво да кажа? Влезе за 20 минути и... отдавна на Бернабеу не беше стъпвал толкова озверял и гладен играч. Брутален гол. И заявка за стартовите 11, надявам се.
Не знам какво повече искате от отбор с нов треньор, прясно продадена прима, low cost и "перспективни" трансфери от години и недосегаем Бензема отпред?
Години мрънкане - що не сме убедителни; що защитата допуска грешки; що треньорите не сменят тактиката; що не можем да вземем 10-тата; що взехме 13, пък не можем титла; за к'во ни е тая титла, като не можахме дубъл; к'ва сега са тия картонени СК на Европата; що сега не бихме Атлети за супер важната СК на Европа...
5 уникални години! 95 процента от клубовете в света биха сменили цялата си история само за "93-тата на Рамос". Другите 5 % сериозно биха се замислили, ако добавим "трите на Зизу".
А вие порадвахте ли се през тези години? Малко? След колко време мислите, че ще имаме подобни 5?

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот LaRgO » 20 сеп 2018 11:13

Ето, че не само аз съм го усетил какъв е - чист антимадридист.
Сигурно трябва да играем срещу галактически шампиони, владеещи телекинеза, за да каже, че сме играли срещу силни отбори и да е доволен.
А дума не може да става, да се подценяват отборите срещу които играхме. Бяха силни.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 20 сеп 2018 11:21

Real написа:И к'во? Бием някакви в Испания - ма те били слаби.
Бием Рома, ама ги бием така, все едно играхме с ФК Обеля, не им дадохме да дишат - ма те не дишали, били слаби като ФК Обеля... Срещу Барса как дишаха, бе, мадридисте самокритичен? Имам чувството, че тази година колкото повече бием, толкова повече ще слушаме за късмета на Зидан, оная засада през '92-ра, червения картон от '81-ва, Франко, дет' съсипа Каталуня като им построи стадион, Исабел Кастилска, дето системно изнурявала Фернандо Арагонски, който всъщност бил каталунец.
Стига рев, бе! Снощи Навас изигра удивителен мач. Палавата защита запази нулата на таблото. Халфовете буквално удушиха всяка искрица у италианците, а през второто ги разчлениха и закопаха. Дълбоко. Аз италиански халф не видях. Модрич показа, че може да бележи и без да стреля, с пас. Иско се забавляваше с усмивката на педофил в детска градина, "чупливия и незаинтересован" Бейл показа, че още може да се изстрелва като куршум и да стреля като гаубица. За Мариано какво да кажа? Влезе за 20 минути и... отдавна на Бернабеу не беше стъпвал толкова озверял и гладен играч. Брутален гол. И заявка за стартовите 11, надявам се.
Не знам какво повече искате от отбор с нов треньор, прясно продадена прима, low cost и "перспективни" трансфери от години и недосегаем Бензема отпред?
Години мрънкане - що не сме убедителни; що защитата допуска грешки; що треньорите не сменят тактиката; що не можем да вземем 10-тата; що взехме 13, пък не можем титла; за к'во ни е тая титла, като не можахме дубъл; к'ва сега са тия картонени СК на Европата; що сега не бихме Атлети за супер важната СК на Европа...
5 уникални години! 95 процента от клубовете в света биха сменили цялата си история само за "93-тата на Рамос". Другите 5 % сериозно биха се замислили, ако добавим "трите на Зизу".
А вие порадвахте ли се през тези години? Малко? След колко време мислите, че ще имаме подобни 5?


След този коментар мисля, че всичко се изчерпва. Уби ги!
Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот Tiberius » 20 сеп 2018 14:10

Капитанът на Рома Даниеле Де Роси призна превъзходството на Реал Мадрид при поражението с 0:3 от актуалния европейския клубен шампион на старта на груповата фаза в Шампионска лига.

"Винаги действа деморализиращо, когато играеш срещу съперник, който те кара да тичаш непрекъснато и не ти дава да пипнеш топката. Имахме нашите положения на контраатака, но Реал има много добри защитници, също и нападатели и е доста трудно да им вкараш гол. Сега трябва да се концентрираме върху мача с Болоня, защото ни трябват точки в Серия А", коментира Де Роси.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот LM10 » 20 сеп 2018 18:04

Не знам някои защо реват ? Много добра игра, добър резултат, чиста мрежа. Играч на мача - Модрич.

Жалко, че не влезе положението на Асенсио в 79-та минута, щеше да е кандидат за гол на годината.
Изображение

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот ninjata » 21 сеп 2018 13:40

Страшен мач, в ШЛ сме различен отбор. Дано видим тази игра и срещу Еспаньол.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта