Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TheClub
Мнения: 2112
Регистриран на: 26 юни 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Мнениеот TheClub » 24 сеп 2009 19:05

kavenaghi написа:Ибрахимович и той не спи - 4 гола в в 4 мача от началото на Примера, по един във всеки мач ;)
Засега вървят "ръка за ръка" :lol:


Да и аз това щях да напиша ;)

Потребителски аватар
bluepower12
Мнения: 63
Регистриран на: 22 сеп 2009 05:05
Контакти:

Re: Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Мнениеот bluepower12 » 24 сеп 2009 19:30

Мда ... явно срещите с чичковци по разни островчета го стимулират добре :mrgreen:

Потребителски аватар
Ivo1982
Мнения: 113
Регистриран на: 10 сеп 2009 21:47
Контакти:

Re: Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Мнениеот Ivo1982 » 24 сеп 2009 19:55

Да бе,да,да не по-добър от Лео Меси...
2008/09:5 купи,шампион на испания ,купата на краля,шл,супер купата на испания,супер купата на европа!
рекорд в историята на БАРСЕЛОНА

sashovgh
Мнения: 5
Регистриран на: 29 авг 2009 14:35
Контакти:

Re: Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Мнениеот sashovgh » 24 сеп 2009 20:54

И миналата година "Белият Балет" не беше за отписване, но тази, със подобна селекция, са с класа над Барселона. Вижда се, че звездите се сработват, започват да играят както те си знаят и правят прекрасни мачове! Напълно сигурен съм, че тази година Реал Мадрид ще отидат в Шапмионската Лига и ще стигнат минимум полуфинал там.

П.П. Това е лично мое мнение, уважавам и вашето!

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Мнениеот fr3ak_boy » 24 сеп 2009 21:12

Хората са казали, че пилетата се броят на есен, а пчелите на пролет, така че тези статистики и възхваления ги правете след май месец. :!:
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Мнениеот Lord VOODOO » 25 сеп 2009 00:59

palante написа:Всички говорехте нямало да направи нищо това онова 7-6 гола за 5 мача не е нищо....!


A срещу какви отбори са отбелязани? Реал да е играл все още с поне един силен отбор??? Срещу слабаците всеки може да вкара, нека дойдат мачовете, които печелят титлата и тогава ще говорим! Не този уикенд, следващият след него Реал ще се изправи за първи път срещу сравнително класен отбор - Севиля, тогава да видим как ще се справи. ;)


За да има силна Барселона трябва да има силен Реал и обратното, така че лошо няма Реал да показват добри резултати, така нашите играчи няма да се отпускат! Конкyренцията е голямо нещо ;)

sashovgh написа:И миналата година "Белият Балет" не беше за отписване, но тази, със подобна селекция, са с класа над Барселона. Вижда се, че звездите се сработват, започват да играят както те си знаят и правят прекрасни мачове! Напълно сигурен съм, че тази година Реал Мадрид ще отидат в Шапмионската Лига и ще стигнат минимум полуфинал там.

П.П. Това е лично мое мнение, уважавам и вашето!


Лошо няма да си имаш твое мнение, но защо не пробваш да се аргументираш!!! Я защити налудничавото твърдение, че Реал са с класа над нас!!!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
badboy95
Мнения: 1454
Регистриран на: 03 фев 2009 21:26
Местоположение: София

Re: Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Мнениеот badboy95 » 30 сеп 2009 20:26

Lord VOODOO написа:
palante написа:Всички говорехте нямало да направи нищо това онова 7-6 гола за 5 мача не е нищо....!


A срещу какви отбори са отбелязани? Реал да е играл все още с поне един силен отбор??? Срещу слабаците всеки може да вкара, нека дойдат мачовете, които печелят титлата и тогава ще говорим! Не този уикенд, следващият след него Реал ще се изправи за първи път срещу сравнително класен отбор - Севиля, тогава да видим как ще се справи. ;)


За да има силна Барселона трябва да има силен Реал и обратното, така че лошо няма Реал да показват добри резултати, така нашите играчи няма да се отпускат! Конкyренцията е голямо нещо ;)

sashovgh написа:И миналата година "Белият Балет" не беше за отписване, но тази, със подобна селекция, са с класа над Барселона. Вижда се, че звездите се сработват, започват да играят както те си знаят и правят прекрасни мачове! Напълно сигурен съм, че тази година Реал Мадрид ще отидат в Шапмионската Лига и ще стигнат минимум полуфинал там.

П.П. Това е лично мое мнение, уважавам и вашето!


Лошо няма да си имаш твое мнение, но защо не пробваш да се аргументираш!!! Я защити налудничавото твърдение, че Реал са с класа над нас!!!

Пич чел съм доста твои коментари и знам че си голям фен на Барселона ама не мога да разбера що дрънкаш такива глупости. :?: :? Какво значение има на какви отбори вкарва Роналдо? Нали е забил 7 гола в 5 мача. Реал го взеха за да вкарва колкото се може повече и той го прави. Преди беше че нямал да се сработи с всички звезди и нищо нямал да направи, а сега "Ама той само на слабаци вкарва" ... Иначе за конкуренцията си прав... и двата отбора играят страхотен футбол, което ме кара да очаквам с нетърпение Ел Класико... :)
Съединението прави силата!


Офтопик:
Image

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Кр.Роналдо с първи рекорд в Реал

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2009 22:51

badboy95 написа: Иначе за конкуренцията си прав... и двата отбора играят страхотен футбол, което ме кара да очаквам с нетърпение Ел Класико... :)


Аз вече почвам сериозно да се замислям, дали да не гледам Ел Класико на живо! Мача ще бъде невероятен!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта