ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд - 2:0 (3:4 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот doktora25 » 01 май 2013 00:34

shotgun blues написа:като жени не ,постараха се ,но им се получи в общо 30 минути от мача,реално погледнато.След 20 минута на първото полувреме се обезвериха след пропуските и второто Борусия изпусна чистите положения,гола на Бензема в 80 м даде нов импулс,но общо 30 минути са това.като ги прибавиш с първия мач,Реал игра 30/35 минути на тези полуфинали,което за този отбор с тези футболисти,треньор и претенции и недостатъчно
Аз искам да ви питам,кой е виновен РЕАЛ така и да не може да играе финал в ШЛ?Вие не говорите против отбора,но искам да ви питам кой НОСИ ВИНА за това.Политиката на отбора,футболстите,треньора,какво не е наред ,че не се получава ?
В крайна сметка Роналдо,Кака и кой ли не се взе,даже и най-успешния треньор в последните години и не става,кой носи вина и на какво се дължи това според вас ? :roll:

Според мен: всичко в Реал е ОК, футболистите, треньорът, всички играят като отбор и са европейска суперсила, с която всички трябва да се съобразяват. Но просто отборите които ви елиминираха на полуфинала тази и миналата година са по-добри, което е естествен резултат от подема на немския футбол и превръщането му в европейска и световна сила №1. Правилно сте се ориентирали, че привлякохте двама немски национали, единият от които стана футболист №1 на Германия за 2012, но явно не е достатъчно. ;)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот shotgun blues » 01 май 2013 00:34

ами един МОРАТА с какво е по-слаб от ИГУАИН,само в РЕАЛ МАДРИД си знаят :roll:
Раул,Гути на колко години започват да играят и да се налагат,а сега най-голрмия талант стои резерва на нападатели които правят катастрофален сезон ?Един Солдадо да не е по-слаб от тези ? Ами не им дават шанс
МОРАТА щеше да изоре терена,но Игуанката си играе ,а на него сме се нагледали :idea:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Borussia
Мнения: 141
Регистриран на: 04 окт 2008 17:28
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот Borussia » 01 май 2013 00:36

skyline написа:Пича никъде не е казал,че ако гледаш отбора от телевизора си по-малко фен,просто иска да каже,че не е фен еднодневка и си е подкрепял отбора в добро и зло,не виждам с какво е нужно да се заяждаш.Това,че един отбор е нашумял в последните няколко години,не значи ,че преди това не е имал български фенове.Отделно,познавам приятели фенове на Борусия,които живеят там ,така че отбора си има и доста български фенове.Честито на тях ! Много добра игра и от двата отбора,просто Реал нямаше късмет,за съжаление!Успех догодина,а на Дортмунд успех на финала!


Точно така, но някой са много афектирани и търсят провокация. Реал си има своите 9 титли, скоро ще доиде и 10. Разбира се, че не е задължително да си на стадиона щом си фен. Все пак и в Испанищ да живееш е трудно да се докопаш до билети, а и разстоянията са от значение. но да тръгваш директно с обиди не е честно.

А мача беше страхотен, сега като се поуспокоих си мисля, че гледахме един от най–страхотните мачове в последните години. Имаше от всичко и футбол, и голове, и драматизъм.
Така, че честито на всички които са го глеали!

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот bojkyy » 01 май 2013 00:37

daniel875 написа:Това ми е по - скоро идеята и на мен. С пари се вижда вече толкова години, че няма да стане. Няма нужда да играят толкова скъпи играчи в клуб от такъв ранг и да не правят нищо. Именно в такива мачове се вижда, че Йозил, Кедира, Модрич, Роналдо дори не стават за "Реал". Моите уважения, но ако Касийяс беше титуляр, както и Кака, а може би още някой, тогава всичко щеше да е друго. Такъв "Реал" нека не се сравнява с онзи от преди повече от половин век. Единствената прилика са количеството голове, но трофеите липсват.
На Флорентино Перес му е все толкова дали ще спечели КЕШ. Той просто се интересува от парите.
Така че, както казах, може да ми се сърдите, но Моуриньо е най - големият виновник за провала. Тези "успехи" в турнира за Купата или минаване на осминафинал ги приказвайте на някой заблуден. Запалянковците по света на големите отбори трябва да бъдат и жестоки, а не да мислят, че отборът им е малък. В това отношение Шотгън е абсолютно прав, макар че малко го избива на ултрас.
Големите отбори явно са в нещо като зимен сън, но все ще се събудят. Ето, че "Байерн" го направи.
"Милан" се сети за това, което правеха в Бавария от години. Остава "Реал" да си гледа по - добре на юношите. За "Аякс" е ясно, че не забравят малките.
Великите клубове няма смисъл да се надпреварват с новобогаташите, харчейки много пари, защото това е безсмислено. Трябва да си изградят стратегия, при това цялостна, за да успеят. Все ще им дойде отново времето. Няма начин. Въпросът е, че прекалено много станаха отборите с пари и вече няма да е толкова лесно да спечели този турнир, но затова имат самочувствието, че са го правили и ще го направят.
Великите клубове са пет, другите са плява.

Моля те кажи ми как Перез печели пари от Реал, като отбора е собственост на феновете, а тои е избран чрез гласуване! И къде видя юношите на Байерн един Кроос и Алаба(за който дори не съм сигорен, че им е юноша). Просто обират юношите на другите германски отбори
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот bojkyy » 01 май 2013 00:40

shotgun blues написа:ами един МОРАТА с какво е по-слаб от ИГУАИН,само в РЕАЛ МАДРИД си знаят :roll:
Раул,Гути на колко години започват да играят и да се налагат,а сега най-голрмия талант стои резерва на нападатели които правят катастрофален сезон ?Един Солдадо да не е по-слаб от тези ? Ами не им дават шанс
МОРАТА щеше да изоре терена,но Игуанката си играе ,а на него сме се нагледали :idea:

Солдадо е десет пъти по слаб от Игуаин и пропуска 10 пъти повече
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот Madridist » 01 май 2013 00:42

Шотгъне, Мората, този сезон получи доста шансове. Игра 90 минути в двете най-големи дербита за Реал Мадрид в Испания - срещу Барселона и Атлетико Мадрид. В тях показа желание, но за мен лично прегоря (и в двете срещи) и имаше доста брак в играта му. Има време да израсте това момче. А за Игуаин. Не може последните години, във всички важни срещи за отбора , играта на Игуаин да е една и съща през целия мач - пропуск - засада - пропуск - засада и ако има късмет уцелва греда. Както с един познат коментирахме, Игуаин е вече шеста година в отбора, а нападатели като Уго Санчес, Мориентес, Роналдо и Нистелрой изкараха по-малко в клуба :roll: .
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Borussia
Мнения: 141
Регистриран на: 04 окт 2008 17:28
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот Borussia » 01 май 2013 00:42

Ами само с този полуфинал Реал си е докар около 70-80 милиона от права, точки и реклама. Може и да са повече. Финансово не е чак толкова зле за тях.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот MCMXIII » 01 май 2013 00:44

bojkyy написа:Моля те кажи ми как Перез печели пари от Реал, като отбора е собственост на феновете, а тои е избран чрез гласуване! И къде видя юношите на Байерн един Кроос и Алаба(за който дори не съм сигорен, че им е юноша). Просто обират юношите на другите германски отбори

Бадщубер, Лаам, Мюлер, Швайнщайгер, Контенто са юноши на ...
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот bojkyy » 01 май 2013 00:47

MCMXIII написа:
bojkyy написа:Моля те кажи ми как Перез печели пари от Реал, като отбора е собственост на феновете, а тои е избран чрез гласуване! И къде видя юношите на Байерн един Кроос и Алаба(за който дори не съм сигорен, че им е юноша). Просто обират юношите на другите германски отбори

Бадщубер, Лаам, Мюлер, Швайнщайгер, Контенто са юноши на ...

Лаам и Швайнщайгер са наложени от доста години, Контенто колко играе? а Бадщубер колко минути е записъл след взимането на Данте?
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот Viktor4o_Rs » 01 май 2013 00:48

Честит финал на Борусия и феновете им, накрая признавам, че потреперих малко, но в крайна сметка всичко завърши добре 8-) Дортмунд пропуснаха да си решат мача много по-рано с тези пропуски през второто полувреме и накрая за малко не бяха наказани :roll: Но като цялп, напълно заслужено ще гледаме немски финал на "Уембли", не мога да си представя, че Байерн може да направи такава незапомнена глупост и ще загуби с 5 или повече гола срещу Барселона. ;)
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта