"Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот megan fox » 20 ное 2010 00:33

Madridist написа:
megan fox написа:
В интерес на истината... има няколко големи играча, които дойдоха като звезди при вас, но си тръгнаха като посредствени играчи. Повечето от тях са изброени, но държа да отбележа, че част от тези играчи просто не успяха да се адаптират към испанският футбол!
А ако има нещо, което донякъде смазва новопристигналите играчи в Реал... то това са свръх високите очаквания! Не всеки футболист има достатъчно здрава психика, за да издържи на този натиск, особено, ако не направи добър старт с бялата фланелка! Тези така наречени провалени играчи... те просто не издържаха психически и им гръмна бушона! - Най-пресен пример в това отношение е Бензема! Но все пак за разлика от свои колеги, които са играли в Реал преди това... франсето получи втори шанс и ето, че почна да показва добри игри и да се превръща в златна резерва за Реал!
Та не може да се каже, че Реал е гробница за таланти..., но определено публиката на Бернабеу, журналистите, президентите, ИСТОРИЯТА на клуба... всичко това задължава и всичко това поражда огромни очаквания! И който не успее да се справи с тези очаквания... той просто се проваля!


Мързеше ме да чета всички коментари..., та ако моето мнение се повтаря с на някой друг... не съм го плагиатствал! ;)


Мегън, ти си успял да ми схванеш идеята. Точно така. Просто,когато отиваш в голям отбор, там ти трябват освен футболни умения и здрава психика. И след като ти се даде шанс и ти се "стреснеш" от свръх очакванията, значи главният проблем е в теб ;) .


Както казах не съм чел коментарите, та не ми се налагаше да ти схващам тезата, просто изразих мнението си, но нормално е мненията ни да съвпаднат. - то просто друг вариант няма! Това, което написах си е чистата истина. :)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот Gateca » 20 ное 2010 00:48

Не мога да разбера защо доста хора смятат , че Бекъм и Робен са се провалили в Реал . Според мен и двамата се представиха много добре и бяха основни играчи на отбора . Иначе " Гробница за таланти " едва ли . Всеки отбор има неуспешен трансфер и навсякъде има големи играчи , които не успяват да се наложат , но в повечето случаи причаната е в тях .
Аз определям като " гробница на таланти " Манчесър Сити .
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот ZinedineZidane » 20 ное 2010 02:03

Въх, над сто мнения - няма да ги чета! Ако някой иска да спорим по темата, да заповяда на живо. Моето мнение е ясно, няма да го описвам подробно, че няма да има кой да го прочета. Дерзайте всички злобари, щом Реал ви изглежда като гробница и така спите по-добре, супер, радвам се за вас.
.... метнете си по още едно одеало, за да не измръзнете от злоба!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Junior-Urchin
Мнения: 68
Регистриран на: 19 май 2009 15:55
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот Junior-Urchin » 20 ное 2010 04:06

Абе, мадридист, кви 2 шампионски лиги е спечелил Перес бе? Ясни сте ми всички шушумиги тука. Бистрете родните таланти и родния футбол, тия имат бюджет от 455 милиона и са лесни.
http://www.youtube.com/watch?v=EipHt1eKq_Y
ОТ люлка до гроб, ти си цялия ми живот!

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот stg333 » 20 ное 2010 07:05

Това са пълни глупости, това с гробницата на таланти, Робен беше освободен както и от Челси за това че е чуплив, Бекъм се представи чудесно , във всеки отбор има играчи които отивайки там се оказват не на място, примери колкото искаш, ето на Ибрахимович чудесен футболист въпреки че е леке ама на в Барселона не прокопса.Или Диего Форлан да не би да е слаб или Верон и много други знайни и незнайни герои от МЮ. В Интер вече никой не помни колко много играчи просто не прокопсаха, ето и Милан последния пример е Гюркюф. Хайде да не изреждам всички отбори но примерите са наистина страшно много. Всички от най добрите 10 тина отбора в Европа привличат много играчи и много медийно внимание и за това се получава така.

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот hajitsu » 20 ное 2010 08:07

Това са пълни глупости :!: :!: :!: Бекъм отиде в Америка за повече пари, ВДВ и Робиньо са едни от основните реализатори в сегашните им отбори... (мога и още да изброя)... Не мисля, че Реал ги проваля! Просто Реал ги купува с очаквания, че ще помогнат на клуба, те не оправдават тези очаквания и тъй като тяхната класа не е за Реал си тръгват! ;) :!:
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот Madridist » 20 ное 2010 10:55

Junior-Urchin написа:Абе, мадридист, кви 2 шампионски лиги е спечелил Перес бе? Ясни сте ми всички шушумиги тука. Бистрете родните таланти и родния футбол, тия имат бюджет от 455 милиона и са лесни.


В бързината съм го объркал. Естествено,че при Флорентино Перес, Реал(М) има една ШЛ. Той стана президент през юли 2000 година(т.е. два месеца след триумфа над Валенсия във финала на ШЛ). Идеята ми беше,че Флорентнино Перес, първите години, на своето управление, всеки сезон,водеше по една супер звезда, и накрая Реал(М) печелеше винаги трофей (2001-шампион на Испания, 2002-европейски и световен клубен шампион, 2003- шампион на Испания). И тогава Перес си помисли,че това е правилната политика.

[offtopic]И хайде,само малко по-спокойно и леко с определенията. Относно "родните таланти" - голяма част от тях прекарват повече време по кръчмите и моловете, отколкото на футболното игрището. Какво има да им коментираме на тях. :roll:[/offtopic]
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот fr3ak_boy » 20 ное 2010 11:17

Проблемът на талантите в Реал е, че идваха от други страни, в които се играе мнгоо по-различно от Испания. Не всички успяха да се впишат и да свикнат. За това напуснаха и блеснаха там, където футболът пасна на техните качества. По-същия начин и други клубове са "проваляли" някои таланти. Например Милан - Гюркюф, Челси - Шевченко, Манчестър Юнайтед - Верон и т.н. Просто във всички клубове го има това - купува се голям талант със статуса на звезда в родината си и в големия клуб се проваля.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

fakaliev
Мнения: 36
Регистриран на: 30 май 2010 19:07
Skype: fakaliev8861
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот fakaliev » 20 ное 2010 13:51

може би само Оуен .Отиде в Реал като най-големия английски талант след Гари Линикер носител на златна топка и започна наистна добре.Ако не се лъжа още първия кръг изработи гола за победата на Майорка и в последствие във всеки мач и ли бележеше или се открояваше с асистенци.Тъкмо тогава започна и спада във формата на Раул и имаше доста полемики кои трябва да играе и ще посмее ли треньора(не се сещам кой) Раул ще бъде оставен резерва.Еми не посмя в някой мачове се стигаше до там Раул да е крило а Оуен да е напред заедно с Роналдо.Вдруги просто беше използван като една скъпо струваща резерва.След това дойдаха и контузийте и общо взето залезът на кариерата му.Примерът е показателен за вземанена ненужен иначе много добър футболист и превръщането му в посредствен.Това което се сещам но да се каже гробница е пресилено такъв пример може да се даде за всеки един отбор във всяко едно първенство.А най-любима ми е тезата че Снайдер и Робен са били провалини от Реал и сме ги изгонили .Робен не прави нещо по разрично в Байерн от това което правеше и в Челси и в Реал(редува силни мачове и чести контузии) а Снайдер просто случи на Мауриньо.Факт е че този сезон ни му върви играта и е може би на нивото си от последния в Мадрид.Не сещам за нормален човек който не би ги заменил за Кака и Кристияно.

Потребителски аватар
Lord_Dexter
Мнения: 636
Регистриран на: 02 юли 2009 10:32
Контакти:

Re: "Гробница за таланти" ли е Реал (М) ?

Мнениеот Lord_Dexter » 22 ное 2010 14:32

Мислех да чета мненията по въпроса, но след като видях следното мнение, реших, че няма смисъл да водя спор с хора влезли във форума на най-великия клуб само и само да го оплюват...
storm написа:Oуен, Уудгейт, Кака, Бензема, Касано, Снайдер, Ван Дер Варт, Портило ,Батища, Гравесен, Хайнце, Метцелдер, Робиньо, Гаго , Мигел Торес , Рубен Де Ла Ред ...Поне за тези се сещам които или неуспяха или не им беше даден шанс,,,

Оуен - след Пул къде е показал достойна игра ???? Ако беше такъв талант поне някаде щеше да покаже класа....
Уудгейт - тоя пък здрав ли е сега ??? играе ли някаде или пак се е контузил ????
Кака - контузен от както е дошъл - Реал ли са виновни ????
Бензема - млад е има време да се докаже....
Касано - този кога е бил талант????
Снайдер - постоянно бе титуляр, но просто не попадна на умен треньор и не можа да покаже какво може (при положение че си налаган не може да виниш отбора за провала си)
Ван Дер Ваарт - същото като Снайдер (само дето при положение, че дойде Йозил, който е по-млад и по-добър няма какво да говорим)
Портило - талант ???????
Батища - къде играе и колко е титуляр ?? ако беше такъв щяхме да разберем....
Гравесен - :lol: :lol: този беше просто смешен играч
Хайнце - най-слабото звено в Ман Юн и в Реал по време на престоите си
Метцелдер - яд ме е за него, не мога да си го обясня, и въпреки това ако беше класа щеше да се наложи, (къде играе и титуляр ли е въобще?)
Робиньо - вече в 3-ти отбор доказва че не става....
Гаго - аз лично никога не съм го харесвал - играч от средна класа..
Мигел Торес - не мога да кажа нищо...
Рубен Де Ла Ред - Първо провери какво е станало с него и след това говори, Реал се отнесе с него с нужното уважение и коректност,за което трябва да се адмирират...
let's put a smile on that face...
Още много време ще чакате за славна история....


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта