Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Долгопол » 24 авг 2014 22:32

Laetitia написа:
Долгопол написа:Торес си е екстра, какво му има ? :) Имаше слухове за Джаксън Мартинес, но няма да се навие да играе при вас. Гледам сега Литекс-Левски и си мисля, че Божи перфектно би паснал на стила ви. Не забравяй, че Бало играеше при великия Алегри в един Милан без колектив и атмосфера.

П.П. Чувала ли си за Закона на Мъфри?


Какво му няма на Торес по-скоро... Мартинес е по-добър вариант, но ние пак ще направим някоя циганска оферта от типа на 10 милиона на вноски за 100 години и ще откажем хората.
Бало игра в много отбори твърде непостоянно, в Милан даже успя да вкара повече голове за клуба, отколкото в Сити за същия брой мачове.

За Закона на Мърфи съм чувала, за този на Мъфри - не.


Балотели ви теглеше през първия му полусезон с отбора, скъсваше се да вкарва. Аз още се чудя как изтървахте талантлив нападател като Пато. Още си спомням гола му срещу Барса в ШЛ. Трябваше да го развивате, не да го продавате на майна си райна.

Иначе откъм индивидуалности не сте толкова зле. Хонда, Де Шилио, Фараончето... и другите :) Виждаш ли колко са важни парите в модерния футбол? От шампионски отбор с Ибра, бил Арсенал с 4:0, до днешното му състояние. Берлускони, ако няма парички, да продава клуба. За мен той е престъпник и ходещ трипер, който заслужава Божинов да е в отбора му.

П.П. Закона на Мърфи е ясен на всички ни, виж в гооглето за този на Мъфри.
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Laetitia » 24 авг 2014 22:42

Пато се чупеше даже от неправилно дишане, затова го махнахме. Иначе е талантлив, спор няма.
За Балотели имах надежди, че ще поумнее, ще порасне и ще заиграе постоянно за Милан, за който каза, че е любимият му отбор, но така и не успя да наложи една константна игра за нас.
Хонда снощи е играл добре, надявам се да влезе във форма, че досега бе доста зле. Шилето и Фараончето е време да се превърнат от млади надежди в сериозни футболисти, възлагам надежди и на двамата.
Берлускони и Галиани пък е време да спрат с циганиите и или да се грижат отново за клуба, или да спрат да му пречат.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Тони » 29 авг 2014 23:14

Дано му тръгне в Милан. Маллко се съмнявам, но ако играе в отбор, където напрежението и очакванията не са високи, то кой знае, може да се върне стария Фернандо.

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Laetitia » 29 авг 2014 23:26

Скептично настроена съм към този трансфер, но ако Торес ме опровергае, ще се радвам.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот rhaegar » 30 авг 2014 02:33

Ей Богу......дано поне не дойде и в Левски на стари години :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот wolf » 30 авг 2014 15:39

Айде официално да ви е честит най-куция нападател за последните 4 години на ВЛ :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Тони » 31 авг 2014 02:17

Бе не е съвсем сигурно, че е най-куцият. Eдин Анди Керъл спокойно взима приза за най-куцият нападател във Висшата Лига за всички времена.

Изображение

Да ви е честит! Поне не е лигльо като Балотели. Ще следя с интерес и ще тръпна в очакване на прословутото, торесово "отпушване". :D

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Синичко » 31 авг 2014 10:58

Може пък да мачка в Серия А. :lol: Един Шевченко например беше машина в Италия и след това пълен провал в Англия. В последно време Торес ми приличаше на човек, който се е предал и примирил, че повече футбол на високо ниво няма да играе. Ще бъде крайно интересно дали е отишъл в Милан да възроди кариерата си или да яде пица.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Laetitia » 31 авг 2014 12:04

От Пацини е по-класен, но от Марио по-скоро не... Дано все пак се амбицира и с труд да помогне на отбора в нелекото положение, в което се намира от толкова време.
На мен лично Балотели няма да липсва особено, бях скептично настроена преди време, когато дойде, защото е прекалено несериозен, но много миланисти бяха убедени, че ще промени това в престоя си при нас.
Сега също съм по-скоро скептична към Торес, но тъй като нямам друг избор, мога само да му пожелая успех в любимия ми отбор.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот rhaegar » 01 сеп 2014 00:51

Лалето също идва под наем. Има класа и ако не беше контузията, можеше и да е доста по-важна част от Челси. Според мен е в състояние да заформи страхотна двойка с Поли в центъра. Може да играе навсякъде в халфовата линия, дано му се дадат достатъчно минути.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта