Лига Европа: Милан - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 08 мар 2018 22:08

Арсенал правеха спокойни разигравания,каквито доста отдавна не си спомням да са правили. Не знам това дали е ,защото играха силно или защото Милан играха слабо. Авансът е добър,но няма да има спокойствие докато не мине реванша,защото знаем Топчиите на какви "чудеса" са способни.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 08 мар 2018 22:11

Groucho написа:Честита победа и класиране за слеващия кръг.


Не унивай! Нищо не е приключило,повярвай ми. Както Арсенал биха 2:0 като гости, пак така и Милан може да направи същото.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот rhaegar » 08 мар 2018 22:14

Толкова ядосан и разочарован от мач не съм бил от доста време. Потрес, пълен потрес.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 08 мар 2018 22:22

Малко очаквана, но според мен напълно заслужена победа за Арсенал. Много съм доволен от резултата и най-вече от това, че не допуснахме гол. Но както hydetoshi каза, сблъсъкът изобщо не е решен и на "Емирейтс" е възможен абсолютно всякакъв изход. Така че, "миланисти", не унивайте - със сигурност ни чака безкрайно интересен ревашн. ;)
Без битка няма победа!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 08 мар 2018 22:26

TheNameOfTheGame написа:Малко очаквана, но според мен напълно заслужена победа за Арсенал. Много съм доволен от резултата и най-вече от това, че не допуснахме гол. Но както hydetoshi каза, сблъсъкът изобщо не е решен и на "Емирейтс" е възможен абсолютно всякакъв изход. Така че, "миланисти", не унивайте - със сигурност ни чака безкрайно интересен ревашн. ;)

Личи си,че феновете на Милан не ни познават стоката. Ама ние си я знаем. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 08 мар 2018 22:29

Groucho написа:
Udoji90 написа:3-0 ми е прогнозата, но може и да завърши с още по-голяма разлика за домакините.

Близо, но можеше и да е още по-близо, ако не бяха двете спасявания на Донарума и гредата на Мхитарян през първото полувреме :lol:
Честита победа и класиране за слеващия кръг.

Не съм недоволен от футболистите на Милан. Имаха желанието за голям мач, но нищо не им се получи в играта. Има и такива дни, дано запазят положителната линия на развитие при Гатузо.

Мани, голям "разбирач" излязох аз... :oops: И все пак сегашният Арсенал е най-слабият, който съм гледал, откак съм почитател на този тим (от 2001 г.). Днес беше някакъв неочакван проблясък, но аз не бих бързал да се радвам. 1-3 в реванша далеч не е нещо невъзможно.
Последна промяна от Udoji90 на 08 мар 2018 22:29, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот Groucho » 08 мар 2018 22:29

hydetoshi написа:Не унивай! Нищо не е приключило,повярвай ми. Както Арсенал биха 2:0 като гости, пак така и Милан може да направи същото.

Tц, 2-0 като гост значи почти 100 процента напред за спечелилия. Знам възможностите на футболистите на Милан, опитаха се да зарадват пълния стадион с победа и не се получи. Това е реалността, клубът няма да се съвземе за два месеца, важно е да се надгражда и да се върви в правилната посока. Не унивам, сезонът можеше да е много по-трагичен за Милан в сравнение с това, което е в момента.

hydetoshi написа:Личи си,че феновете на Милан не ни познават стоката. Ама ние си я знаем. :)

Арсенал има нужда най-вече от смяна на треньора. Милан има нужда от играчи като Йозил, защото с Кеси, Билия и т.н. е само до един етап, после трябва по-сериозна класа.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 08 мар 2018 22:40

Groucho написа:
hydetoshi написа:Не унивай! Нищо не е приключило,повярвай ми. Както Арсенал биха 2:0 като гости, пак така и Милан може да направи същото.

Tц, 2-0 като гост значи почти 100 процента напред за спечелилия. Знам възможностите на футболистите на Милан, опитаха се да зарадват пълния стадион с победа и не се получи. Това е реалността, клубът няма да се съвземе за два месеца, важно е да се надгражда и да се върви в правилната посока. Не унивам, сезонът можеше да е много по-трагичен за Милан в сравнение с това, което е в момента.

Опитвам се да те успокоя. Явно с мнението ми за реванша няма да успея. Но ще ти кажа,че освен на Арсенал съм голям фен и на Сампдория. Стискам им палци,но съм почти убеден,че няма да удържат шестото място и Милан спокойно ще имат гарантирано място поне в Лига Европа догодина. Четвъртото място също не е безнадеждно отдалечено,така че имате шанс при добра серия и там да се преборите за място в Шампионската лига
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот Groucho » 08 мар 2018 22:50

hydetoshi написа:Опитвам се да те успокоя.

Eм, няма нужда, нали ти казам :lol: При равенството с Удинезе преди няколко кръга бях по-ядосан. Класирането е без значение. Ще е екстра, ако по някакво чудо добутат до четвъртото място в първенството, но е много по-важно какви футболисти ще се привличат в следващите 3-4 трансферни прозореца. За мен Милан ще ОК, когато се бори за титлата в ШЛ, а не просто за участие в групите на турнира! Другото е просто подробност.
Последна промяна от Groucho на 08 мар 2018 23:04, променено общо 1 път.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 08 мар 2018 22:58

Groucho написа:
hydetoshi написа:Опитвам се да те успокоя.

Eм, няма нужда, нали ти казам :lol: При равенството с Удинезе преди няколко кръга бях по-ядосан. Класирането е без значение. Ще е екстра, ако по-някакво чудо добутат до четвъртото място в първенството, но е много по-важно какви футболисти ще се привличат в следващите 3-4 трансферни прозореца. За мен Милан ще ОК, когато се бори за титлата в ШЛ, а не просто за участие в групите на турнира! Другото е просто подробност.

Прав си! Все пак това е 7 кратен носител на КЕШ и ШЛ. Но отнякъде трябва да се почне.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта