Лига Европа: Лудогорец - Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Лига Европа: Лудогорец - Милан

Мнениеот russia » 16 фев 2018 23:51

Air_Smuggler_FU написа:И да припомня на позабравилите : Точно с такава игра, Милан спечели повечето си мачове в КЕШ и ШЛ, така спечели и 7-те си купи от същия турнири... без да блести, без големи звезди, без красиви изпълнения, без гениални проблясъци, без много голове, те просто играят, за да спечелят.

Явно ти си от "позабравилите". ;)
Аз съм гледал Милан по времето на Ариго Саки и Фабио Капело с Ван Бастен, Гулит, Рийкард, Костакурта, Барези, Малдини, Донадони и т.н. Ами...всичко, което си изредил го имаше - големи звезди, красиви / и то много красиви/ изпълнения, гениални проблясъци /особено от Ван Бастен/. Тъй че, кой Милан си гледал, не знам. А това "без много голове" губи тежест, особено ако гледаш финала Милан-Барселона от 94-та година. :) От този мач пък голът на Савичевич спокойно можеш да го добавиш към "красиви изпълнения" и "гениални проблясъци". Не само не сме забравили, ами напротив, много помним, ей. :lol:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

michok
Мнения: 116
Регистриран на: 06 юни 2016 23:47
Контакти:

Re: Лига Европа: Лудогорец - Милан

Мнениеот michok » 17 фев 2018 01:40

Честито на Милан!
Съфорумци,защо се занимавате със селски отбори? :o

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Лига Европа: Лудогорец - Милан

Мнениеот anons » 17 фев 2018 08:35

NOMER14 написа:
anons написа:Всъщност бърз анализ показва вчера масови издънки на отбори със зимни паузи.......Е това е проблем на БГ футбола.......Дори да се класират пролетта....всички БГ отбори са изправени да играят без официални мачове 2 месеца .....направо в ЛЕ

Не е така...
През '82 година в средата на март на тежък почистен от снега терен тогавашният Цска изхвърли Ливърпул от КЕШ (макар с неволни грешки на съдията). Но тогава играеха яки българи, а вчера дребни маймунки.



Не си разбрал какво имам впредвид ..1982 ...16 кръг 27.02.1982 ....мача с Ливърпул след изиграни 3-4 кръга от пролетния сезон. още повече и след дерби с Левски......а сега без нито един официален мач на Лудогорец......
Увеличената бройка участници в УЕФА води до по ранно започване ...Февруари на мачовете.....което устройва изцяло големите първенства където няма пауза.....

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: Лудогорец - Милан

Мнениеот kiril.a.d » 23 фев 2018 12:18

"Скучногорец"? - a дaли не "Смaчкaногорец"...или "Xерогорец"? ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта