Замирисва ли на титла в Милано ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
batmari2
Мнения: 125
Регистриран на: 29 ное 2013 19:15
Контакти:

Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот batmari2 » 03 юли 2015 13:59

Определено грандове от Милано направиха и продължават да правят добра и скъпа селекция, могат ли според вас да се борят за титлата е в Серия А ?
Ще ги гледаме ли в ШЛ през сезон 2016/2017 ?
По специално новите Попълнения Бака и Адриано ще внесат ли необходимата класа на Милан ?
И последно по мое мнение Юве стигна своя връх и напускането на Тевес( евентуално Погба) ще се отрази доста ?
Форца Милан !!!!!!!!!!!!! :)

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот Makarona87 » 03 юли 2015 14:07

Милан с тая защита максимум лига европа

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот thisisthelife » 03 юли 2015 14:10

Хвърлиха се някакви колосални суми за съмнителни играчи. 30 милиона за Кондогбия от страна на Интер и 30 милиона за Бака от Милан? Сигурно Севиля и Монако се смеят на глас. Средна класа играчи, които няма да вдигнат много нивото на грандовете от Милано. Юве дори и без Тевез и евентуално Погба и Видал си остават най-стойностния и сработен отбор в Серия А.
Truth is hate for those that hate the truth.

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот OT18 » 03 юли 2015 14:14

batmari2 написа:Определено грандове от Милано направиха и продължават да правят добра и скъпа селекция, могат ли според вас да се борят за титлата е в Серия А ?
Ще ги гледаме ли в ШЛ през сезон 2016/2017 ?
По специално новите Попълнения Бака и Адриано ще внесат ли необходимата класа на Милан ?
И последно по мое мнение Юве стигна своя връх и напускането на Тевес( евентуално Погба) ще се отрази доста ?
Форца Милан !!!!!!!!!!!!! :)


Юве още дълги години трудно някой ще ги събори от върха. Просто икономически водят с няколко обиколки, а както знаем нравите в калчото не се различават от тези в А група- хванати съдии, уговорени мачове, черно тото и т.н.
С приходите, които генерират заради новия стадион и от евротурнирите могат например през зимата да изкупят ключовите футболисти на конкурента си и пак да станат шампиони(което Байерн прави нерядко в Германия). :mrgreen: Та очаквам Серия А да се превърне в копие на Бундеслигата.


Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот dreben23 » 03 юли 2015 14:43

Защитници купиха ли, че бяха много зле? То само с халфове и нападатели няма да станат нещата. Според мен си дават излишно парите, това ми се виждат едни от най-безсмислените трансфери, ама дано ме опровергаят. Те Милан и Интер имаха нужда от поне 11 трансфера, за да заприличат на нещо, ако ги направят, ще замирише и още как, преди това трудна работа. :)

Я ги кажете набързо до момента какво е взето, че може да съм пропуснал някого.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
batmari2
Мнения: 125
Регистриран на: 29 ное 2013 19:15
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот batmari2 » 03 юли 2015 14:49

Не съм съгласен за Кондогбия и Бака че са играчи средна ръка, и двамата направиха много силен сезон. Не мисля, че Ювентус разполага с много по качествени футболисти от Милан, но за това няма да споря сега, а след края на сезона :mrgreen: !!! И на мен лично ми мирише на 1-3 място ! :)

Потребителски аватар
vladovichev
Мнения: 142
Регистриран на: 11 яну 2010 17:34
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот vladovichev » 03 юли 2015 14:50

Интер с досегашните трансфери не ги чака и лига европа дори.
Милан с Бака и Адриано със сигурност ще дръпнат, най-много зона ШЛ.
Но...лятото сега започва, може да имат трансфери и в защита, което да подобри положението и на двата тима. От друга страна Юве при продажба на един от Видал или Погба, не се знае дали няма да дадат назад. Така или иначе никой не е сигурен как ще се справят заместниците на Тевес и Пирло (Дибала/Манджукич и Кедира), но е хубаво че заместници бяха взети още преди да напуснат посочените играчи. Политиката на ЮВЕ след серия Б е много, много добра и се надявам на много успешни години в следващите сезони. ФОРЦА ЮВЕ

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот Pichichi » 03 юли 2015 15:02

Интер според мен правят по-силна селекция засега от Милан но има време ако не бъркам взеха някой нелоши играчи:
Хейсон Мурийо (нац. на Колумбия), Миранда (нац. на Бразилия), Кондогбия(цената му беше нереална) и Сантон май си върнаха.
Имат Икарди който вкарва прилична бройка голове в Италия. Милан взеха Бака и барзилеца от Шахтите не им ги знам другите трансфери.
Юве обаче с кран не могат да ги мръднат от 1-то място. Относно ШЛ може и един от 2-та милански отбора да пробие до място там.

Потребителски аватар
Black&White1926
Мнения: 1439
Регистриран на: 11 фев 2011 20:07
Skype: Black&White
Местоположение: EastSide
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот Black&White1926 » 03 юли 2015 15:11

Дано излезнем от кризата пък после ще мислим за титли. :lol: :lol:
[offtopic][center][wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/news/soccer/2008/5/22/newswide12114061450.jpg[/wrapimg][/center][/offtopic]

[offtopic][wrapimg=]http://www.awooga.org/images/cii8ik5fl1svb9qh69a.gif[/wrapimg] [wrapimg=]http://i27.tinypic.com/2vaxyc0.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://31.cdn.bit2host.eu/wp-content/uploads/2010/10/JT-crying.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта