Замирисва ли на титла в Милано ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот Sardukar » 04 юли 2015 13:47

Има много неизвестни преди началото на сезона в Италия. Рано е за сметки. Факт е, че двата отбора от Милано са решили да инвестират средства, което е предпоставка, но не и гаранция за успехи. Преди да изплува ЮВЕ даде 25 милки за Диего и 25 милки за Мело + играч, но нещата не се получиха. След туй дълго време най-скъп трансфер беше този на баце Мирко Вучинич за 15 милки, а нещата се случиха.
Бтв, интересно ми е дали ще се даде шанс на Матри :roll:


dreben23 написа:Уж фенове на Юве, а пишат доста глупости понякога. Видал през миналия сезон не игра много често, така че в никакъв случай не е основен играч на Юве. Освен това изявите му са доста непостоянни

абе фентъз играча, Видал е с най-много отнети топки в състава на ЮВЕ, респективно и в Италия. Той има огромно влияние върху играта на отбора в дефанзивен план. Това, че почна сезона по-мудно, защото се връщаше от контузия не го прави маловажен за играта на ЮВЕ. Изиграл е над 3600 минути във всички турнири за ЮВЕ, а ми разправя, че не бил играл много :| Цъкай си фентъзито, пускай си прогнозите, но по-добре не пускай подобни коментари, щото натоварваш с ограниченото и на моменти кретенско мислене. Успех!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот Middlesbrough » 04 юли 2015 14:15

dreben23 написа:Уж фенове на Юве, а пишат доста глупости понякога. Видал през миналия сезон не игра много често, така че в никакъв случай не е основен играч на Юве. Освен това изявите му са доста непостоянни, същият е между другото и Погба. Цената особено за Погба, която иска старата госпожа, е направо смехотворно висока. :lol: Добри са, но не чак толкова. Гледам ги аз и се минавах и във фентъзито. :mrgreen:

Андреа Бертолачи обаче и Кондогбия са страхотни попадения за Миланските "грандове". :P (в кавички, докато не покажат че са такива).

:shock: :mrgreen: :mrgreen: Не спираш да изумяваш :mrgreen: :mrgreen:
нали уж гледаш по 20 мача на ден , а хал хабер си нямаш :mrgreen: :mrgreen:
Факт е , че Видал направи по слаб сезон от предния , но той е изключително важна фигура в отбора : )


Офтопик:

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот hajitsu » 04 юли 2015 17:13

Middlesbrough написа: :shock: :mrgreen: :mrgreen: Не спираш да изумяваш :mrgreen: :mrgreen:
нали уж гледаш по 20 мача на ден , а хал хабер си нямаш :mrgreen: :mrgreen:
Факт е , че Видал направи по слаб сезон от предния , но той е изключително важна фигура в отбора : )



И таз "машина" струвала 50 милиончета? :)

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот Middlesbrough » 04 юли 2015 17:21

Видал е безценен пич , надявам се да остане дълго време в Юве
АКо искаш да почваме да изкараме симулациите на Кристияну , нема да ни стигне цял ден 8-)


Офтопик:

Демба_Ба
Мнения: 414
Регистриран на: 14 май 2014 12:32
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот Демба_Ба » 05 юли 2015 19:29

Гранде Интер се завръща на върха тоя сезон! Ювентус без Пирло и Тевес не е нищо по-различно от Сампдория например,а ако не ги бутат и съдиите са си направо като Сасуоло.Милан отдавна е тим със затихващи функции,даже смятам че до две години ще изпаднат в серия Б. Вечните нулебалисти и безтитленици Рома и Наполи дори няма и да ги коментирам.GRANDE INTER-CAMPIONE D'ITALIA! КАЗАХ! :twisted:

Потребителски аватар
batmari2
Мнения: 125
Регистриран на: 29 ное 2013 19:15
Контакти:

Re: Замирисва ли на титла в Милано ?

Мнениеот batmari2 » 05 юли 2015 19:37

Демба_Ба написа:Гранде Интер се завръща на върха тоя сезон! Ювентус без Пирло и Тевес не е нищо по-различно от Сампдория например,а ако не ги бутат и съдиите са си направо като Сасуоло.Милан отдавна е тим със затихващи функции,даже смятам че до две години ще изпаднат в серия Б. Вечните нулебалисти и безтитленици Рома и Наполи дори няма и да ги коментирам.GRANDE INTER-CAMPIONE D'ITALIA! КАЗАХ! :twisted:

Темата я следя защото аз я пуснах и ми беше интересно да видя дали и други мислят като мен, всички запазиха добрия и смислен диалог само ти изби рибата и чупи тъпометъра !!!!! :mrgreen: ( винаги съм знаел че интеристите и локомотивците си приличат )


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта