Сампдория - Милан 08.11.2014 | 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blucerchiati
Мнения: 52
Регистриран на: 08 май 2013 20:57
Контакти:

Re: Сампдория - Милан 08.11.2014 | 21:45

Мнениеот Blucerchiati » 09 ное 2014 15:28

daniel875 написа:
Blucerchiati написа:Ей големи късметлии тес Милан бе , би му майката :x

Кажи колко точни удара имаха твоите любимци и за съдията кажи няколко приказки, пък да видим кой е късметлията ;)
Италианските отбори, младежо, са за боклука. Ако си мислиш, че "Сампдория" струва нещо, много се лъжеш. Ако си мислиш, че "Ювентус" е кой знае какво, грешиш.
Всичките са един дол дренки. Берлускони някога създаде истински хегемон, но сам го разруши и оттогава няма голям италиански отбор. Това са много години - двайсет. Онзи отбор нямаше грешка. Загубите бяха плод на случайност. Че съдиите бяха под натиск по онова време, така беше, но сега много повече си връщат, отколкото преди даваха.
"Милан" го има много преди Берлускони, но те си отмъщават на медийния магнат, защото са късопаметни, защото понятие си нямат кой отбор е гордостта на Италия по света.
Докато фамилия Берлускони не си замине от Милано, положението ще става и по - лошо. Може, ако не този сезон, догодина да се мисли за изпадане.
Глупостите на Ариго Саки, че промяна нямало да бъде за хубаво, са за глупаци. Едно ново начало винаги е нож с две остриета, но ако сложих подходящите хора на съответните места, няма начин да не постигнеш успех.
Не може псевдофутболисти като Менез, Поли, Сапата, Рами, Абиати, Монтоливо, Есиен, Нианг, Абате и още знайни и незнайни да играят в тима на "россонерите". Несериозно е. Несериозно е и новак като Филипо Индзаги, който няма никакъв опит като наставник, да предвожда "Милан".
Всичко е сбъркано в тима.

Чичка не ме занимавай с глупостите си какви били "италянските" отбори , ако си мислиш , че ми пука какво им е състоянието си в голяма грешка
Сампдория ги гледам вече 25 години и хич не ме интересуват титлите , купите хегемоните и тем подобни важни за тебе работи . Слабо ме интересува колко струва Дория , аз си ги харесвам такива каквито са .


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта