Серия А: Чезена - Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

TottenhamFC
Мнения: 594
Регистриран на: 24 май 2013 15:43
Местоположение: Русе
Контакти:

Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот TottenhamFC » 28 сеп 2014 08:51

[center]Изображение
Изображение Изображение
ЕКИПИ
Изображение Изображение
Серия А | 5 кръг |

Дата: 28/09/2014

Час: 16:00,Пряко по bTV Action

Стадион: "Дино Манузи", Чезена | 23 860|

Изображение[/center]

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот bobo_13 » 28 сеп 2014 09:18

Мача хикс. Тия Милан са толкова отчайващо слаби, че ако го нямаше Хонда щяха да са на дъното на класирането.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот ЕМИЛ » 28 сеп 2014 10:49

1 : 2

Потребителски аватар
LUFC1919
Мнения: 193
Регистриран на: 08 юли 2014 13:58
Местоположение: Varna, BG
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот LUFC1919 » 28 сеп 2014 10:54

0:2
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот rhaegar » 28 сеп 2014 13:15

Трябва да се покаже нещо различно от мача с Юве, а именно желание и характер. Ако ги има тези неща, ще вземем мача.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот rhaegar » 28 сеп 2014 16:02

4-2-3-1 ей Богу :roll: :shock:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот daniel875 » 28 сеп 2014 19:58

rhaegar написа:4-2-3-1 ей Богу :roll: :shock:

Поредният слаб мач на "Милан" и особено на некадърника Абиати. Когато този човек играе, съперникът тръгва минимум с гол преднина. Не се играе лесно по този начин.
Като се добавят безобразията на Сапата и де Шилио, става ясно защо е кашкавалена отбраната на "россонерите". Всички разбраха, че Индзаги не е човекът, който ще вдигне "Милан". Никакъв поглед върху играта, закъснели смени. Грешки, грешки, много грешки.
Всичко започва от ръководството, останалото е ясно, че няма как да върви.
Равенствата с новаците показаха, че отборът не притежава характер на победител. Не е толкова трудно да се пребориш за равен, когато си посредствен, но ако искаш да си стойност, трябва да обръщаш резултата.
През миналия сезон беше въведена интересна традиция да не се правят теми за мачовете на "Милан". Май това трябва да се направи отново. Просто няма какво хубаво да се каже за този "Милан". Посредственост лъха на всички нива.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот Santiago Munezz » 28 сеп 2014 20:10

Не успях да гледам първото полувреме,но второто до червения картон уж владеехме топката,но нямахме никаква идея как да създадем голово положение и отново мога да отлича само Менез,който се опитваше да измисли нещо,но сам няма как.След червения картон спряхме да търсим и победата и мача си отиде към заслужен хикс.Отделно ми се струва ,че Пипо пак сбърка смените...да извадиш по-креативния Поли за сметка на Есиен просто нямаше никакъв смисъл,но това си е мое виждане.А по-лошото е,че ентусиазма от първите 2 кръга сякаш се е изпарил и повече приличаме на Милан от миналия сезон.Следващия мач срещу Киево задължително трябва да го спечелим,за да се върне малко самочувствието и духа в отбора.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот daniel875 » 28 сеп 2014 20:12

Santiago Munezz написа:Не успях да гледам първото полувреме,но второто до червения картон уж владеехме топката,но нямахме никаква идея как да създадем голово положение и отново мога да отлича само Менез,който се опитваше да измисли нещо,но сам няма как.След червения картон спряхме да търсим и победата и мача си отиде към заслужен хикс.Отделно ми се струва ,че Пипо пак сбърка смените...да извадиш по-креативния Поли за сметка на Есиен просто нямаше никакъв смисъл,но това си е мое виждане.А по-лошото е,че ентусиазма от първите 2 кръга сякаш се е изпарил и повече приличаме на Милан от миналия сезон.Следващия мач срещу Киево задължително трябва да го спечелим,за да се върне малко самочувствието и духа в отбора.

Ако "Милан" си спечели домакинствата докрая на сезона, ще бъде много хубаво. Гостуванията са мъка.
Не може да те бие "Ювентус" и да се сринеш толкова лесно. Филипо Индзаги не е никакъв треньор.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Серия А: Чезена - Милан

Мнениеот rhaegar » 28 сеп 2014 20:35

Де Шилио, който ни е най-добрия защитник по принцип, този сезон е супер зле. Рами също сбърка при гола на Чезена, но после си поправи грешката. След картона на Запата, всякакви надежди за победа изчезнаха, толкова безидейни бяхме.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта