Шампионска лига: Милан - Атлетико

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Атлетико

Мнениеот daniel875 » 19 фев 2014 23:47

Groucho написа:Добър мач за Милан до 70-а минута. Малко точност при ударите и щяха да вкарат. Абате с нескопосана проява при гола за гостите.

Не Абате, а Абиати провали "Милан". Не, че има разлика. И двамата не стават за отбор като "Милан".
"Атлетико" ме разочарова. Очаквах повече, макар че испанският тим беше гост. Късметът определено беше на страната на "дюшекчиите".
Характер липсва на играчите на "россонерите". Да ти вкарат такъв баламски гол в последните минути, след като си имал преимущество през по - голямата част от срещата, е липса на КЛАСА. И на терена, и на резервната скамейка. Зеедорф действа доста неадекватно със смените.
Малко твърдо влизаха испанците, но това беше очаквано. Все пак тази игра е силова, а не е балет, както го мислят в Каталуния.
Животът продължава.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Атлетико

Мнениеот rebelheartous » 20 фев 2014 00:31

E те виж, че бяха излезли само с 1 нападател, а Вия дори не се появи. Търсеха си хикса, победата им дойде добре дошла. На реванша вече Симеоне ще ги пусне 4-4-2, Диего ще застане зад остриетата и ще има стабилен резултат. Милан са едно от случайните попълнения на 1/8-финалите наред с повечето английски. Нищо неочаквано не се случи.

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Атлетико

Мнениеот frente atleti » 20 фев 2014 00:41

metodito написа:
frente atleti написа:
metodito написа:
Те такъв като Кака нямат. Най-добрият им играч за мен е Куртоа. Просто вратарите никога не попадат в светлината на прожекторите. Коста е безвреден, ако се спрат Диего, Арда и най-вече! Гарсия.

E нямаме свършил с футбола играч вярно е :mrgreen: А и" безвредния" КОЩА има 4-гола в ШЛ в Примера е равен с Роналдо -22-гола от 24 мача все така да е безвреден "разбирачо" :lol: ! Иначе за мача и равен ни устройва да е по-сладък реванша ;) !
Пак ще си говорим след месец кой е свършил за футбола и кой-какво. ;)

Къде се покри бе специалисте :?: Безвредния пак бележи :mrgreen: , а Кака цели гредите :lol: късмет на Калдерон и гледай повече футбол от Испания !
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Атлетико

Мнениеот metodito » 20 фев 2014 00:54

frente atleti написа:
metodito написа:
frente atleti написа:
metodito написа:
Те такъв като Кака нямат. Най-добрият им играч за мен е Куртоа. Просто вратарите никога не попадат в светлината на прожекторите. Коста е безвреден, ако се спрат Диего, Арда и най-вече! Гарсия.

E нямаме свършил с футбола играч вярно е :mrgreen: А и" безвредния" КОЩА има 4-гола в ШЛ в Примера е равен с Роналдо -22-гола от 24 мача все така да е безвреден "разбирачо" :lol: ! Иначе за мача и равен ни устройва да е по-сладък реванша ;) !
Пак ще си говорим след месец кой е свършил за футбола и кой-какво. ;)

Къде се покри бе специалисте :?: Безвредния пак бележи :mrgreen: , а Кака цели гредите :lol: късмет на Калдерон и гледай повече футбол от Испания !

Тук съм, що, Кака, казваш нищо не направи, а най-добрия ви играч не беше Куртоа ли? Халфовете бяха напълно елиминирани. Атаки имахте колко? Удари колко? Като не вкараш, ще ти вкарат. Няма по-сигурна закономерност от това. Милан сам се провали.

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Атлетико

Мнениеот frente atleti » 20 фев 2014 07:32

metodito написа:
frente atleti написа:
metodito написа:
frente atleti написа:
metodito написа:
Те такъв като Кака нямат. Най-добрият им играч за мен е Куртоа. Просто вратарите никога не попадат в светлината на прожекторите. Коста е безвреден, ако се спрат Диего, Арда и най-вече! Гарсия.

E нямаме свършил с футбола играч вярно е :mrgreen: А и" безвредния" КОЩА има 4-гола в ШЛ в Примера е равен с Роналдо -22-гола от 24 мача все така да е безвреден "разбирачо" :lol: ! Иначе за мача и равен ни устройва да е по-сладък реванша ;) !
Пак ще си говорим след месец кой е свършил за футбола и кой-какво. ;)

Къде се покри бе специалисте :?: Безвредния пак бележи :mrgreen: , а Кака цели гредите :lol: късмет на Калдерон и гледай повече футбол от Испания !

Тук съм, що, Кака, казваш нищо не направи, а най-добрия ви играч не беше Куртоа ли? Халфовете бяха напълно елиминирани. Атаки имахте колко? Удари колко? Като не вкараш, ще ти вкарат. Няма по-сигурна закономерност от това. Милан сам се провали.

[offtopic]Атаки викаш ами да кажем ,че имаше периоди от мача в началото от първото полувреме и почти цялото второ в което се питахме кой е домакина :?: не барнахте топката ! А Бонера направо бе за памперс заедно с Рами :lol: освен ,ако не си гледал друг мач :mrgreen:[/offtopic]
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Атлетико

Мнениеот JackPackage » 20 фев 2014 10:46

metodito написа:
frente atleti написа:
metodito написа:
frente atleti написа:
metodito написа:
Те такъв като Кака нямат. Най-добрият им играч за мен е Куртоа. Просто вратарите никога не попадат в светлината на прожекторите. Коста е безвреден, ако се спрат Диего, Арда и най-вече! Гарсия.

E нямаме свършил с футбола играч вярно е :mrgreen: А и" безвредния" КОЩА има 4-гола в ШЛ в Примера е равен с Роналдо -22-гола от 24 мача все така да е безвреден "разбирачо" :lol: ! Иначе за мача и равен ни устройва да е по-сладък реванша ;) !
Пак ще си говорим след месец кой е свършил за футбола и кой-какво. ;)

Къде се покри бе специалисте :?: Безвредния пак бележи :mrgreen: , а Кака цели гредите :lol: късмет на Калдерон и гледай повече футбол от Испания !

Тук съм, що, Кака, казваш нищо не направи, а най-добрия ви играч не беше Куртоа ли? Халфовете бяха напълно елиминирани. Атаки имахте колко? Удари колко? Като не вкараш, ще ти вкарат. Няма по-сигурна закономерност от това. Милан сам се провали.


[center]Изображение[/center]

Удари, малко повече точни от вас ;)
Като цяло 14-12 удари - голямо смазване - първата част с 3 опасни атаки ударихте 2 греди, второто като заиграха нашите по-стегнато отзад колко пъти минахте центъра с опасни атаки, точен удар имахте ли въобще :roll: :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Атлетико

Мнениеот frente atleti » 22 фев 2014 10:35

Eто и вица - Зеедорф се вижда с Анчелоти - Мастър как да победя Атлетико М :?: Анчелоти- Няма как да ги победиш момче ,аз купувам реферите :mrgreen: !
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Атлетико

Мнениеот daniel875 » 25 фев 2014 16:05

frente atleti написа:Eто и вица - Зеедорф се вижда с Анчелоти - Мастър как да победя Атлетико М :?: Анчелоти- Няма как да ги победиш момче ,аз купувам реферите :mrgreen: !

Не се знае. В лоша форма се намират "дюшекчиите", което е изнанадващо, а и реферите в Испания започнаха да свирят твърдо срещу тях. Трудно се играе така.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта